Czwartkowe nicnierobienie

Cześć Kochani! Dzisiejszy dzień należał do leniwych, a raczej takich ciagnących się jak flaki z olejem. Naj...

Cześć Kochani! Dzisiejszy dzień należał do leniwych, a raczej takich ciagnących się jak flaki z olejem. Najpierw uczelnia, później zakupy, a potem już nigdzie nie wychodziłam. Jakby tego było mało, nie było internetu grr. Nie mogę tutaj regularnie pisać a wszystko przez to, że są problemy z siecią. Korzystając z okazji, że internet jednak zaszczycił nas swoją obecnością, piszę dla Was post.

 Na uczelni wszystko już idzie pełną parą. Żadnych wstępów, od razu przechodzimy do gry, którą jest utrzymanie się na kolejnym roku czy semestrze studiów. Kolejki do dziekanatu przestają być już zmorą, robią się bardziej ludzkie [czytaj: krótsze], niż wcześniej (zakręcały na korytarzu, szły schodami w górę i znów przez cały korytarz na górze; żeby się dostać do środka i nie mieć zatrzaśniętych drzwi przed nosem trzeba było bezczelnie wepchnąć się przed kogoś - "Oo cześć ...! Mogę...?" lub ewentualnie powiedzieć, że tylko na chwilkę, że po odbiór indeksu, że położenie papierka, że coś tam czy cokolwiek innego co zajmie tylko minutkę albo krócej, czyli coś co  i tak sprowadza się do wepchnięcia w kolejkę). Zajęcia za to wydają się coraz dłuższe i dłuższe. Więcej do nauki, do przepisywania, do kserowania, do czytania i tak dalej. Prowadzący wymagają coraz więcej. Duuużo duuużo duuużo więcej. Nie byłam jeden dzień na uczelni a tu przepisywania  i nauki tyle co przez cały tydzień. Dochodzi mnóstwo zajęć, kończę późno, wracam późno, i kiedy ma być czas na naukę? O odpoczynku/relaksie nie wspomnę -.-. Ale jak na razie czekam z utęsknieniem na weekend, który i tak minie w zawrotnym tempie. Ale i tak tłumaczę sobie, że regeneruję siły dzięki niemu. Złudne. Ale... No właśnie... A potem znów powrót do szarej rzeczywistości.
A obrazek? Hmmm... zero związku. A może jednak jakiś jest? Pragnienia, tęsknota, swoboda i wolność ot, co.

 
źródło: wehearit.com
Do następnego postu :). Mam nadzieję, że wreszcie będę mogła porobić zdjęcia i wrzucić kilka recenzji. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło :).

Powiązane posty, które mogą Cię zainteresować

23 komentarze