// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916"},"updated":{"$t":"2019-09-16T18:20:57.737+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"kosmetyki"},{"term":"makijaż"},{"term":"zakupy"},{"term":"lifestyle"},{"term":"recenzje"},{"term":"twarz"},{"term":"lakiery"},{"term":"manicure"},{"term":"ulubieńcy"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"przegląd miesiąca"},{"term":"włosy"},{"term":"ciało"},{"term":"pomadka"},{"term":"paznokcie"},{"term":"manicure hybrydowy"},{"term":"naturalne"},{"term":"Inglot"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Wibo"},{"term":"cienie"},{"term":"denko"},{"term":"Eveline"},{"term":"Isana"},{"term":"Maybelline"},{"term":"L'Oreal"},{"term":"Lovely"},{"term":"Nivea"},{"term":"róż"},{"term":"Semilac"},{"term":"Ziaja"},{"term":"akcje"},{"term":"podkład"},{"term":"MAC"},{"term":"Miss Sporty"},{"term":"codzienność"},{"term":"tusz"},{"term":"żel"},{"term":"Kobo"},{"term":"książki i filmy"},{"term":"sierpień z Optymistyczną"},{"term":"BeBeauty"},{"term":"Catrice"},{"term":"MySecret"},{"term":"filmy"},{"term":"odżywka"},{"term":"pędzle"},{"term":"wishlista"},{"term":"woski Yankee Candle"},{"term":"Evree"},{"term":"Marion"},{"term":"Max Factor"},{"term":"książki"},{"term":"minimalizm"},{"term":"puder"},{"term":"Joanna"},{"term":"Alterra"},{"term":"Bourjois"},{"term":"essie"},{"term":"muzyka"},{"term":"relaks"},{"term":"Balea"},{"term":"Delia"},{"term":"Essence"},{"term":"Garnier"},{"term":"Rossmann"},{"term":"gadżety"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"spotkanie blogerek"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"studia"},{"term":"Avon"},{"term":"Batiste"},{"term":"Bell"},{"term":"Hakuro"},{"term":"Manhattan"},{"term":"Mariza"},{"term":"Tołpa"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"box"},{"term":"kredka do ust"},{"term":"krem"},{"term":"lakier"},{"term":"makeup revolution"},{"term":"szampon"},{"term":"woski"},{"term":"Astor"},{"term":"Lirene"},{"term":"Sylveco"},{"term":"korektor"},{"term":"maseczka"},{"term":"maska"},{"term":"peeling"},{"term":"tonik"},{"term":"ślub"},{"term":"święta"},{"term":"Babydream"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Hebe"},{"term":"Kallos"},{"term":"Liferia"},{"term":"RealTechniques"},{"term":"Revlon"},{"term":"Urban Decay"},{"term":"baza"},{"term":"coraz bliżej święta"},{"term":"odkrycia"},{"term":"pomysły na prezenty"},{"term":"rozświetlacz"},{"term":"wymiana"},{"term":"zakochaj się w jesieni"},{"term":"Bath\u0026Body Works"},{"term":"Biedronka"},{"term":"Biochemia Urody"},{"term":"Color Tattoo"},{"term":"Dove"},{"term":"Gloria"},{"term":"Hean"},{"term":"Iwostin"},{"term":"L'Biotica"},{"term":"MUA"},{"term":"Oriflame"},{"term":"Sephora"},{"term":"Soraya"},{"term":"ezebra.pl"},{"term":"febnails"},{"term":"holika holika"},{"term":"home decor"},{"term":"kolorówka"},{"term":"konkurs"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"pozostałe"},{"term":"promocja"},{"term":"rozdanie"},{"term":"suchy szampon"},{"term":"sól do kąpieli"},{"term":"wiosennik"},{"term":"zmywacz"},{"term":"BB"},{"term":"Biały Jeleń"},{"term":"BingoSpa"},{"term":"Calvin Klein"},{"term":"Clinique"},{"term":"Estee Lauder"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Lenka"},{"term":"Life"},{"term":"Lumene"},{"term":"Meet Beauty"},{"term":"Mexx"},{"term":"NYC"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Neo Nail"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Zoeva"},{"term":"annabelle minerals"},{"term":"blog"},{"term":"cień"},{"term":"demakijaż"},{"term":"fotografie"},{"term":"inspiracje"},{"term":"konturówka"},{"term":"kosmetyczka"},{"term":"kosmetyki mineralne"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"książka"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"nowości"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"optymizm"},{"term":"paleta"},{"term":"perfumy"},{"term":"pianka"},{"term":"piasek"},{"term":"podsumowanie"},{"term":"poznaj mnie"},{"term":"poznajmarkę"},{"term":"Anida"},{"term":"Balneokosmetyki"},{"term":"Bania Agafii"},{"term":"Bielenda"},{"term":"Bioderma"},{"term":"Biovax"},{"term":"Carmex"},{"term":"Classics"},{"term":"Duraline"},{"term":"Equilibra"},{"term":"Floslek"},{"term":"Invisibobble"},{"term":"Loton"},{"term":"Misslyn"},{"term":"Natur Vital"},{"term":"OCM"},{"term":"Olay"},{"term":"Original Source"},{"term":"Paese"},{"term":"Pilomax"},{"term":"Rexona"},{"term":"Sense\u0026Body"},{"term":"Shinybox"},{"term":"Sleek"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"Sun Ozon"},{"term":"Synergen"},{"term":"TangleTeezer"},{"term":"Ultra Doux"},{"term":"Uriage"},{"term":"Vichy"},{"term":"antyperspirant"},{"term":"balsam"},{"term":"bronzer"},{"term":"cień sypki"},{"term":"film"},{"term":"for men"},{"term":"hybrydy"},{"term":"indigo"},{"term":"kamuflaż"},{"term":"kredka do oczu"},{"term":"krem do ciała"},{"term":"lee stafford"},{"term":"lemax"},{"term":"maska błotna"},{"term":"maska jajeczna"},{"term":"masło Shea"},{"term":"mgiełka"},{"term":"motywacja"},{"term":"olej arganowy"},{"term":"olejek do ciała"},{"term":"organizacja"},{"term":"pokazy i szkolenia"},{"term":"polecane blogi"},{"term":"puder bambusowy"},{"term":"puma"},{"term":"resibo"},{"term":"serum"},{"term":"serum do rzęs"},{"term":"szminka"},{"term":"tag"},{"term":"wakacje"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"zdjęcia"},{"term":"znak.com.pl"},{"term":"AA"},{"term":"Alverde"},{"term":"Ardell"},{"term":"Basics2"},{"term":"BeBauty"},{"term":"Butterfly"},{"term":"Carlo di Roma"},{"term":"Cien"},{"term":"Cleanic"},{"term":"Dada"},{"term":"Donegal"},{"term":"Ebelin"},{"term":"EcoTools"},{"term":"Editt"},{"term":"F\u0026F"},{"term":"Fa"},{"term":"Facelle"},{"term":"Flormar"},{"term":"Got2b"},{"term":"Goti"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"H\u0026M"},{"term":"Home\u0026You"},{"term":"Ikea"},{"term":"Joko"},{"term":"Kolastyna"},{"term":"Kryolan"},{"term":"Luksja"},{"term":"MBox"},{"term":"Mades Cosmetics"},{"term":"Maestro"},{"term":"OPI"},{"term":"Oeparol"},{"term":"Pantene"},{"term":"Pierre Rene"},{"term":"PlanetSpa"},{"term":"Polny Warkocz"},{"term":"Reserved"},{"term":"Rilanja"},{"term":"Ruby Rose"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Sensual"},{"term":"Sesderma"},{"term":"Seyo"},{"term":"Super-Pharm"},{"term":"Syoss"},{"term":"Trzy zioła"},{"term":"Vaseline"},{"term":"Veet"},{"term":"Vipera"},{"term":"Virtual"},{"term":"W7"},{"term":"Wella"},{"term":"akcesoria"},{"term":"aplikacja"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"beauty oil"},{"term":"bibułki matujące"},{"term":"biosilk"},{"term":"chusteczki nawilżane"},{"term":"ciekawe posty"},{"term":"cocolita.pl"},{"term":"dresslink"},{"term":"ecocera"},{"term":"efoxcity.net"},{"term":"eyeliner"},{"term":"farmona"},{"term":"fluid"},{"term":"galaxy"},{"term":"glinka"},{"term":"gra"},{"term":"gradient"},{"term":"instrukcje"},{"term":"jajko ebelin"},{"term":"jesienne umilacze"},{"term":"kolagen"},{"term":"kosmetyki rosyjskie"},{"term":"kremowanie"},{"term":"kueshi"},{"term":"kuracja parafinowa"},{"term":"lato"},{"term":"liner"},{"term":"loreal"},{"term":"lush"},{"term":"maczek"},{"term":"mancicure"},{"term":"maska do włosów"},{"term":"miniaturki"},{"term":"miniatury"},{"term":"mix zdjęć"},{"term":"mleczko"},{"term":"muffinki"},{"term":"mycie pędzli"},{"term":"mydełko"},{"term":"nauka"},{"term":"niezbędnik"},{"term":"nyx"},{"term":"o mnie"},{"term":"obagi"},{"term":"olej rycynowy"},{"term":"olejek"},{"term":"opalanie"},{"term":"organizer"},{"term":"paleta do konturowania"},{"term":"palmers"},{"term":"pepco"},{"term":"pianka do golenia"},{"term":"pocztówki"},{"term":"pokaz"},{"term":"poranna pielęgnacja"},{"term":"przesyłki"},{"term":"próbki"},{"term":"puder ryżowy"},{"term":"płatek peelingujący"},{"term":"relacja"},{"term":"rozcieńczalnik"},{"term":"rzęsy"},{"term":"rękawica"},{"term":"spray termoochronny"},{"term":"szczoteczka do twarzy"},{"term":"szczotka"},{"term":"szkolenie"},{"term":"torebka"},{"term":"ubrania"},{"term":"woda brzozowa"},{"term":"wyprzedaż"},{"term":"wysuszacz"},{"term":"youtube"},{"term":"średniaki"},{"term":"świeczka"},{"term":"żel do golenia"},{"term":"żel pod oczy"}],"title":{"type":"text","$t":"DELISHE | Beauty blog dla kobiet | Pielęgnacja, makijaż, manicure \u0026 lifestyle"},"subtitle":{"type":"html","$t":"Blog kosmetyczny dla nastolatek i kobiet, dbających o siebie, które chcą dobrze wyglądać i czuć się świetnie we własnej skórze. Kosmetyki, pielęgnacja, makijaż, paznokcie, mnóstwo porad i tricków, a także nieco lifestyle'u."},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/-\/zakupy?alt=json-in-script\u0026max-results=6"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/search\/label\/zakupy"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/-\/zakupy\/-\/zakupy?alt=json-in-script\u0026start-index=7\u0026max-results=6"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"97"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"6"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-2152090541291881305"},"published":{"$t":"2019-07-12T13:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-13T11:34:08.653+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Nowości kosmetyczne | Czerwiec: Sephora, ABH, Oriflame, CK, NOU i inne"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne czerwiec blog\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-VdxT8a4gjhY\/XShjm3mm72I\/AAAAAAAANZ0\/0abVofRjvEkouXf7RT6rrK81P02qsvBQACLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_10.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ECzas na podsumowanie poprzedniego miesiąca pod względem zakupów i nowości, jakie się u mnie pojawiły. Ostatnio przeważała pielęgnacja (kosmetyki do twarzy, do ciała, zakupy z targów Ekocuda), bo akurat wiele rzeczy mi się pokończyło, tym razem będzie haul mieszany - znajdą się tutaj zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jak i perfumy czy kosmetyki kolorowe, a także fajne letnie przesyłki. Będzie także coś, o czym marzyłam od dawna i co znajdowało się na mojej wish list dobrych kilkanaście miesięcy. Zresztą sami zobaczcie!\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ELetnia paczka - wygrana w konkursie\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJedna z paczek, jaka do mnie trafiła jeszcze w maju, była nagrodą w konkursie u rupieciarnia-drobiazgów na instagramie. \u003Cb\u003EPaczka była typowo wakacyjno-letnią niespodzianką\u003C\/b\u003E, ponieważ znalazły się tak produkty w kolorowych opakowaniach i o letnich zapachach. I tak w paczce był żel pod prysznic z The Body Shop o zapachu grejpfruta, żel z Balea z granatem, mgiełka do ciała Encanto Fascinating o przepięknym zapachu z Avonu, nawilżający olejek do ciała z tej samej marki i zestaw trzech maseczek z Marion. Żel z The Body ma mój ulubiony zapach grejpfruta i towarzyszy mi pod prysznicem po treningach - mega orzeźwiający i energetyczny zapach. Bardzo spodobał mi się zapach mgiełki z Avonu - nie sądziłam, że marka wypuściła tak przyjemny i pasujący mi zapach. Jeszcze raz dziękuję Justynie za tę paczuszkę!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"wakacyjne kosmetyki bath\u0026amp;body works, balea, oriflame\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2u3J2mHIiKM\/XSeH_a0iY0I\/AAAAAAAANYo\/pf56dUFy-dgRYzjgurJMLXdpQ66agcitwCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_3.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ch4 style=\"text-align: justify;\"\u003EUrodzinowy prezent, czyli perfumy Obsession Night\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJednym z prezentów urodzinowych były \u003Cb\u003Eperfumy marki Calvin Klein: Obsession Night\u003C\/b\u003E. Zupełnie nie znałam tego zapachu i nie wiedziałam czego się spodziewać. Okazało się, że \u003Cb\u003Ezapach jest niezwykle zmysłowy i kobiecy\u003C\/b\u003E, choć według mnie bardziej odpowiedni będzie na wieczór - zwłaszcza jeśli mowa o lecie. Myślę, że można używać go także na co dzień, jednak w chłodniejsze pory roku. Zapach zaraz po psiknięciu jest intensywny i mocno wyczuwalny, natomiast z czasem łagodnieje i ujawnia kolejne nuty zapachowe. Nuty głowy to mandarynka, białe kwiaty, bergamotka, dzięgiel i gorzka pomarańcza. Nuty serca: gardenia, jaśmin, konwalia i róża. Nuty bazy to zapach drzewa sandałowego, słodkiej fasolki Tonki, eleganckiej ambry, aromatycznej wanilii i luksusowego drzewa kaszmirowego. I właśnie dopiero po chwili ten zapach pokazuje na co go stać. Głęboki, piękny, kobiecy zapach, który przez długi czas jest wyczuwalny i nie znika tak szybko jak niektóre zapachy.\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"obsession night calvin klein pefumy blog\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xRw_egd4eOA\/XShcE75c0WI\/AAAAAAAANY0\/GIGu4paPfxQUrjHMN3h9Dry4beSLvX4JQCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_4.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4 style=\"text-align: justify;\"\u003EZamówienie z Sephora: Sultry Anastasia Beverly Hills i ulubiony pędzel\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EAj! Jak ja długo się zbierałam do zakupu tej palety! Była na mojej liście dobrych kilkanaście miesięcy, a to wszystko za sprawą dwóch Magd - joyofjelly i mazgoo. Początkowo miałam ochotę na paletę Soft Glam z Anastasia Beverly Hills, jednak potem totalnie zmieniłam swój obiekt westchnień i padło właśnie na \u003Cb\u003ESultry\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003EPaleta posiada takie kolory, które uwielbiam i po które sięgam na co dzień ale i na jakieś wyjścia.\u003C\/b\u003E Odcienie brązu, beżu to zdecydowanie moje ulubione kolory w makijażu oka. Podczas sporych porządków w toaletce pozbyłam się wielu kosmetyków, zostałam z mniejszą ilością cieni i palet i gdy tylko dowiedziałam się o promocji -20%, postanowiłam zakupić tę paletę. Już samo opakowanie jest tak piękne, że sama w sobie paleta jest ozdobą toaletki. Do koszyka dorzuciłam także mój ulubiony pędzel, który również był w promocji. Ten pędzel polecała Basia callmeblondiee, gdy jeszcze prowadziła swój kanał na yt. Wtedy go kupiłam i używam cały czas od kilku lat! Jest w świetnym stanie, idealny do aplikowania pudru, gdy chcemy mocniej utrwalić makijaż oraz do nakładania kosmetyków mineralnych. Postanowiłam kupić drugi egzemplarz, bo nie wiem, czy te pędzle zostają wycofywane, skoro były w tak dużej promocji, a ich jakość jest naprawdę rewelacyjna. To pędzel marki własnej\u003Cb\u003E Sephora nr 45\u003C\/b\u003E. Aby dopełnić zamówienie do darmowej wysyłki, dorzuciłam musującą kostkę do kąpieli. \u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"Sephora Sultry Anastasia Beverly Hills\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6lBcynnY3Ig\/XShfLM74GaI\/AAAAAAAANZE\/zqvynFWFmwg4fYAr-GSNQeC6UGShnwVrwCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_5.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"Sephora Sultry Anastasia Beverly Hills\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4rE2SEjt2jM\/XShf9lnyuNI\/AAAAAAAANZM\/3hf3Kg2x38EX6foWKcL2Md8ds1HDlVjvwCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_6.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EWakacyjna niespodzianka od Oriflame\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMarka Oriflame totalnie mnie zaskoczyła, wysyłając paczkę-niespodziankę idealną na wakacje i plażę!\u003C\/b\u003E Całość dokładnie pokazywałam Wam na instagramie na instastory (\u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/delisheblog\/\" target=\"_blank\"\u003E@delisheblog\u003C\/a\u003E) i zachęcam Was do obserwowania mnie tam, aby być na bieżąco. \u003Cb\u003ETorebka-koszyczek z kosmetyczką kryła mnóstwo letnich niezbędników.\u003C\/b\u003E Wśród nich znalazły się: krem po opalaniu, dwa żele pod prysznic - jeden z miętą, drugi z czarnym pieprzem (bardzo fajne, energetyzujące zapachy), dwie wody toaletowe - które zapachowo odpowiadają żelom pod prysznic oraz pomadka w czerwono-ognisto-pomarańczowym kolorze. Oprócz kosmetyków znalazłam także parę okularów przeciwsłonecznych w woreczku wraz ze ściereczką oraz kolorową chustę, do której dołączony był pasek oraz instrukcja obsługi, jak stworzyć z niej coś w stylu torebki-worka. Genialny pomysł - chustą możemy owinąć się na plaży, a potem zapakować do niej najpotrzebniejsze rzeczy, typu ręcznik, woda czy kosmetyki. Mega kreatywna, pomysłowa paczka! Uwielbiam takie nietypowe niespodzianki! Żele pod prysznic i wody toaletowe z pewnością wykorzystam latem i na wakacjach i na pewno dam Wam znać, jak się spisują. Marce Oriflame bardzo dziękuję za tak fajną i przemyślaną paczkę.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"nowości od Oriflame torba plażowa\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ar0g5yLe_Bw\/XShiSYFiLGI\/AAAAAAAANZo\/dqdXz9Sb_voCHMI496z5AEPeFTq8vI8HgCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_9.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"nowości od Oriflame kosmetyki na lato\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ji1FTmEW0Dc\/XShg5V6fdwI\/AAAAAAAANZY\/yqgXWyD_Y8YG7YGOIidyRL6k5wuDfaXaACLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_7.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003Cimg alt=\"nowości od Oriflame kosmetyki na lato\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pGTAofnPrzs\/XShhqElGLxI\/AAAAAAAANZg\/-_llWQfMRF4xJGpB0VCBdAkZ-WpC4NHQACLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_8.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EKokosowe szaleństwo od Miya\u003C\/h4\u003EJako że mój krem z Asoa, który pokazywałam w \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/07\/denko-i-nastepcy.html\" target=\"_blank\"\u003Eprojekcie denko\u003C\/a\u003E się skończył, musiałam zaopatrzyć się w coś nowego i padło na markę \u003Cb\u003EMiya\u003C\/b\u003E, z którą wcześniej nie miałam styczności, a o której sporo słyszałam. Krem, który posiadam to wersja nawilżająca, kokosowa \u003Cb\u003EI'm Coco Nuts\u003C\/b\u003E. Krem bardzo szybko się wchłania, skóra się nie lepi i myślę, że to fajne rozwiązanie na sezon letni, choć przyznam, że ja mimo wszystko, wolę bardziej treściwe kremy. Jednak, sięgam po niego rano, pod makijaż dobrze się sprawdza, nie musimy też długo czekać, bo jest lekki i wchłania się błyskawicznie. Dobrałam także \u003Cb\u003Eaktywną esencję w lekkiej mgiełce\u003C\/b\u003E z tej samej linii. Można używać ją na różne sposoby i jednym z nich jest spsikiwanie twarzy w ciągu dnia, aby odświeżyć i nawilżyć skórę. To bardzo fajny produkt na wakacje, a jego pojemność (100ml) sprawia, że możemy bez problemu zabrać go w podróż.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"miya I'm Coco Nuts krem i esencja\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zXLWik2CYTE\/XShcQVqIaNI\/AAAAAAAANY4\/_IbSo9NJGekna0k3xDPlFE5OkRDmztXJACLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_2.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ECherry Blossom, czyli woda perfumowana NOU\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejną nowością, która do mnie trafiła, jest perfumowana marki \u003Cb\u003ENOU Cherry Blossom\u003C\/b\u003E. To, co mnie urzekło w pierwszej kolejności to ich opakowanie. Zresztą sami zobaczcie! Przepiękne czarne opakowanie z kwiatowym motywem dodaje im elegancji i z pewnością niejedna kobieta będzie nim zauroczona. Myślę, że wygląda gustownie, tak wiosennie i może być fajnym prezentem dla kogoś czy dla samej siebie. W środku znajdziemy małą, zgrabną buteleczkę o minimalistycznym designie. Sam zapach będzie odpowiedni na ten letni czas, ponieważ jest świeży, nieprzytłaczający i niezbyt mocny - latem nie przepadam za duszącymi, ciężkimi zapachami. \u003Cb\u003EW Cherry Blossom wyczuwam świeże nuty, a także kwiaty i łąkę\u003C\/b\u003E. Naprawdę czuć łąkę i polne kwiaty! Na stronie wyczytałam, że w nutach głowy mamy brzoskwinię i peonię, w nutach serca kwiat wiśni, jaśmin, różę i fiołek, natomiast w nutach bazy drzewo i piżmo. I to pewnie te kwiaty dają taki niespotykany, świeży zapach i po rozwinięciu się zapachu ujawniają kolejne nuty. Osobiście uwielbiam piżmo w perfumach, więc cieszę się, że i tutaj się znalazło. Te perfumy można traktować jak mgiełkę zapachową, którą spsikujemy ciało, ponieważ jest delikatny, lekki i nieprzytłaczający. Nie jest to zapach, który będzie utrzymywał się bardzo długo, jednak latem raczej wolimy sięgać po takie lżejsze zapachy, którymi w razie potrzeby możemy spsikać się ponownie.\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"nou cherry blossom rossmann\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oZRZq4qm38o\/XSeEIgmhK9I\/AAAAAAAANYc\/M0JXKcFH0hQ6OMltJbpW5X8Bmko-iIGLwCLcBGAs\/s1600\/nowosci_czerwiec_1.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETo już wszystkie moje czerwcowe nowości. Lipiec zapowiada się równie fajnie - niektóre nowości już mogliście zobaczyć na moim instagramie - na instastory pokazuję regularnie co do mnie trafiło, ciekawe przesyłki, dlatego jeśli chcecie być na bieżąco, to zapraszam na \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/delisheblog\/\" target=\"_blank\"\u003E@delisheblog\u003C\/a\u003E.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EJak tam Wasze zakupowe szaleństwa? Co ostatnio do Was trafiło? Co kupiłyście?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: small;\"\u003E\u003Cb\u003EZOBACZ TAKŻE:\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cli\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/02\/wyzwanie-detoks-zakupowy.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMiesiąc bez zakupów, czyli jak wytrwałam bez kupowania kosmetyków \u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/2152090541291881305"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/2152090541291881305"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/07\/nowosci-kosmetyczne-czerwiec-sephora.html","title":"Nowości kosmetyczne | Czerwiec: Sephora, ABH, Oriflame, CK, NOU i inne"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-VdxT8a4gjhY\/XShjm3mm72I\/AAAAAAAANZ0\/0abVofRjvEkouXf7RT6rrK81P02qsvBQACLcBGAs\/s72-c\/nowosci_czerwiec_10.JPG","height":"72","width":"72"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-6680100150795415739"},"published":{"$t":"2019-05-12T17:17:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-12T17:17:07.694+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Nowości kosmetyczne | kwiecień: D'Alchemy, Resibo, GlamShop, Lily Lolo, Rossmann"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy kosmetyczne kwiecień blog d'alchemy, alkemie, resibo, rossmann\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-g7B3dqAybTQ\/XNg0oO5PRlI\/AAAAAAAANN4\/kBTwsVJVx_YZ21UFAua5zidrwSiMjfmOgCEwYBhgL\/s1600\/kwiecien_zakupy_17.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatni wpis z nowościami ukazał się w styczniu z zakupami z listopada i grudnia. Po drodze opublikowałam jedynie wpis z zakupami z Targów Kosmetyków Naturalnych, gdzie pokazywałam kilka kosmetyków do pielęgnacji i które uzupełniły moje braki. W pielęgnacji twarzy staram się stawiać na naturalne produkty i zdecydowana większość należy do tej grupy. Pokazywałam Wam również zużycia kosmetyczne i denko wraz z następcami i znalazły się tam kosmetyki z dobrym składem. Tym razem nowości będą różne - oprócz pielęgnacji będzie także nieco kolorówki, paczek, które dostałam i naprawdę fajnych perełek. \u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EEkocuda i naturalne kosmetyki\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENaturalne kosmetyki to coś, co bardzo mnie ciekawi i cały czas wprowadzam je do swojej pielęgnacji. Nie mogłam nie odwiedzić Targów Ekocuda w Warszawie i skusić się na kilka perełek. Jak już wspominałam wyżej - powstał osobny wpis o tym wydarzeniu i o moich zakupach, dlatego nie będę się tutaj ponownie rozwodzić na ten temat. Poniżej możecie zobaczyć zbiorcze zdjęcie i haul z Targów, natomiast jeśli chcecie poczytać o nich więcej, to odsyłam Was do wpisu poświęconemu w całości Targom i zakupom stamtąd, który podlinkowałam poniżej.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cli\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/04\/ekocuda-zakupy-kosmetyki-naturalne.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECo kupiłam na Ekocudach? | Zakupy - kosmetyki naturalne\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"ekocuda targi kosmetyków naturalnych zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-1fT3DDWLki8\/XKYdjNXp7fI\/AAAAAAAANDs\/vw6Icen0iu4RHbCIqu7QwR0ryoW3AlFggCPcBGAYYCw\/s1600\/zakupy_ekocuda_9.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EZakupy w drogerii Pigment + kosmetyki z Pure by Clochee\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli jesteśmy już przy pielęgnacji, to w drogerii Pigment kupiłam trzy kosmetyki. Jeden z nich mogliście już zobaczyć na blogu i jest to \u003Cb\u003Epianka do mycia twarzy z Alkemie\u003C\/b\u003E, którą polecało wiele osób. Jeszcze jej nie używałam, ponieważ od ponad miesiąca sięgam po \u003Cb\u003Ekosmetyki z Pure by Clochee\u003C\/b\u003E, o których opowiadałam już na instagramie. Płyn micelarny i oczyszczająca emulsja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły i z przyjemnością po nie sięgam każdego dnia. Mam ochotę także na inne produkty tej marki jak krem i maseczka i gdyby nie to, że nie mam nigdzie w pobliżu drogerii Hebe to już bym je kupiła.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EW drogerii Pigment oprócz wspomnianej pianki kupiłam również \u003Cb\u003Ekrem pod oczy z D'Alchemy\u003C\/b\u003E, który jest ogromnym hitem i wiele osób uważa, że jest to najlepszy krem pod oczy, jaki kiedykolwiek miało. Niestety nie należy do najtańszych, jednak poczekałam na małą promocję i wtedy kupiłam go nieco taniej. Oprócz tego, do koszyka wpadł \u003Cb\u003Eżel do mycia twarzy z Resibo\u003C\/b\u003E - marka ostatnio wypuszcza sporo nowości, a że mój żel już powoli się kończy, to postanowiłam kupić coś nowego. Żel znajduje się w tubce, choć myślę, że fajnym rozwiązaniem byłoby opakowanie z pompką, jak w przypadku ich olejku do demakijażu. Chętnie wypróbowałabym także ich maseczkę do twarzy, jednak na razie przystosowałam z zakupami. Co prawda, nie mam zbyt wielu maseczek do twarzy i właściwie została mi tylko maseczka algowa z Asoa i kilka masek w płachcie, więc pewnie za jakiś czas rozejrzę się za czymś, co będzie mocno nawilżające i wygładzające twarz. Jeśli macie coś godnego polecenia, to koniecznie napiszcie mi w komentarzu, na co warto zwrócić uwagę.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"Kosmetyki Pure by Clochee emulsja i płyn micelarny\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-X4EJpSIw8tg\/XNgp_Q5d5CI\/AAAAAAAANMU\/6EMDNDCInP8XRylkr7DjTVUff5FWizC-wCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_9.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"pianka do mycia twarzy Alkemie i żel do mycia twarzy Resibo\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-xoJXqVMrHQQ\/XNgi3YwcOUI\/AAAAAAAANLw\/qo5X40iYTFEpAc1WVAPCDmcFv9XHa6B3QCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_4.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"krem pod oczy d'Alchemy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Tn1X0LoPzZE\/XNghx5t6gYI\/AAAAAAAANLo\/obCb7eyeILQ9q2lfb3Fqh6yVKoUmmPV6wCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_3.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EPaczka od Meet Beauty\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo roku od kilku lat organizowana jest największa konferencja blogerek kosmetycznych w Warszawie, w której biorę udział. W tym roku miała się ona odbyć w kwietniu, jednak z pewnych przyczyn została odwołana i przeniesiona na następny rok. Jednak Meet Beauty postanowiło obdarować osoby, które dostały się na tę konferencję paczkami kosmetyków. I tak otrzymałam paczkę, której zawartość widzicie poniżej. W środku znalazły się kosmetyki z \u003Cb\u003EBatiste, Anabelle Minerals, Tołpy, Solverx i Mesoboost\u003C\/b\u003E. Trzy pierwsze marki są mi bardzo dobrze znane i miałam już wiele produktów od nich, natomiast pozostałe to dla mnie nowość. Najbardziej jestem ciekawa turbo kremu antycellulitowego z Tołpy. Róż z Annabelle już poszedł w ruch i to co zauważyłam, to to, że rewelacyjnie wygląda na policzkach z innymi minerałami, natomiast gdy mam na twarzy zwykły podkład i puder to robi się bardzo pomarańczowy i tworzy plamy. Zatem będę po niego sięgać tylko w przypadku, gdy cały makijaż twarzy będzie wykonany kosmetykami mineralnymi, bo wtedy efekt bardzo mi się podoba i róż ładnie wtapia się w skórę.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"annabelle minerals kosmetyki mineralne\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fSeP_i0tlnM\/XNgwV18N00I\/AAAAAAAANNI\/oeL05MDq-kg25uMDh51sQPmLbdCD6sApgCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_13.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"annabelle minerals kosmetyki mineralne\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QFITXEB3bJE\/XNgw1agUoqI\/AAAAAAAANNQ\/JJzmG7VQ_jMn9Y9DJCPsTM6o5HnNRwZlgCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_14.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"tołpa nocny turbo krem antycellulitowy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-jnEcwvngpOY\/XNgvbF31L7I\/AAAAAAAANM8\/lbWXUTjN55E8NeStAXL_4dEWwHGd4DRhgCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_12.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"kosmetyki meet beauty\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-yPpWVvoTYaQ\/XNgy4vYiHFI\/AAAAAAAANNg\/IdTEHsJs6-weimulzBuCrPAhxNQrCqTpwCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_15.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"suche szampony batiste\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-KxdXZ6qd0Ik\/XNgxAAb0cgI\/AAAAAAAANNU\/caecGWm5H3QlgNEeQNWaRVqfWcQjtZrBwCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_1.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ENaturalne mydełko do golenia\u003C\/h4\u003EOd dawna na mojej liście było \u003Cb\u003Emydełko do golenia marki Ajeden\u003C\/b\u003E. Polecała je Karolina z ciutwiecej i tylko czekałam aż zużyję to, co mam i będę mogła sobie je kupić. Otóż to mydełko ma poradzić sobie z wszelkimi podrażnieniami a raczej sprawiać, że ich nie będzie. Jako że od pewnego czasu zauważyłam, że moja skóra różnie reaguje i często pojawiają się różne krostki i skóra jest pdorażniona to postanowiłam, że spróbuję z tym mydełkiem. Mydełko kupiłam na stronie szklany składzik - paczka była naprawdę w duchu zero waste! Dostałam też małe gratisy, w dodatku do paczkomatów była darmowa dostawa. Naprawdę super sprawa i na pewno będę częściej robiła tam zakupy. Na pewno dam Wam znać, jak się sprawuje to mydełko i jeśli okaże się hitem to poświęcę mu osobny wpis.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"naturalne mydło do golenia ajeden\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-T_NsyljhzZA\/XNgrCaY8Y8I\/AAAAAAAANMc\/jhZ6kmokOw0Y0DqP5BduyvB21mQXURFlwCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_10.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"naturalne mydło do golenia ajeden\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-JxS1QhfYWH8\/XNgzWMWdc1I\/AAAAAAAANNo\/M9SvNHwHP_EA50G8HUWg_bDolLDuyaTJACLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_16.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ch4\u003EGlamshop | Turbo Pigmenty: Złotówka, Steryd i cień Pralina\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDługo zastanawiałam się nad \u003Cb\u003ETurbo pigmentami z Glam Shopu\u003C\/b\u003E. Chciałam na początek wybrać taki kolor, abym mogła często go używać i pasował do wielu makijaży. Na mojej liście znalazła się zatem \u003Cb\u003EZłotówka\u003C\/b\u003E i gdy chciałam ją kupić to przez pewien czas była niedostępna. Dlatego gdy tylko się pojawiła, to od razu złożyłam zamówienie. Oprócz Złotówki wybrałam także turbo pigment \u003Cb\u003ESteryd\u003C\/b\u003E, a także cień \u003Cb\u003EPralina\u003C\/b\u003E, który również pięknie się mieni. Złotówkę miałam już okazję mieć na powiekach i jest to taki cień, który sam robi nasz cały makijaż. Oczywiście można z nim kombinować i dodawać go do innego, mocniejszego makijażu, ale także nakładałam go na całe powieki, gdy nie chciało mi się kombinować z makijażem, (lekko podkreśliłam tylko matowym beżem załamanie) i wyglądało to rewelacyjnie. Turbo Pigmenty pięknie się mienią i w zależności od kąta patrzenia, wyglądają zupełnie inaczej, co możecie zaobserwować na poniższych zdjęciach.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"turbo pigmenty glam shop\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9Bx6K2DCViA\/XNgunjEQb1I\/AAAAAAAANM0\/uWzlbHqf3OofXWvWeV0pJiahNvtXlatkQCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_11.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"turbo pigmenty glam shop\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-a5D058aIJbM\/XNgtAZowdnI\/AAAAAAAANMo\/F2OQNkeX608ELZVRMhlbxV9XESxPJ6DEACLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_2.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EPaczka od Costasy | Kosmetyki mineralne Lily Lolo\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJedną z moich ulubionych marek kosmetycznych do makijażu jest Lily Lolo. Zwłaszcza po zmianie pielęgnacji mojej twarzy widzę różnicę i to, jak zachowują się na niej kosmetyki mineralne. Wyglądają rewelacyjnie na twarzy, długo się utrzymują, mają świetne krycie i nie wysuszają mojej skóry. Ponownie po zimie przerzuciłam się na minerały i to był naprawdę dobry wybór. Używałam ich niemalże każdego dnia i byłam zadowolona z tego, jak wygląda mój makijaż. Na blogu jest wpis o tym, \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/06\/kosmetyki-mineralne-lily-lolo.html\" target=\"_blank\"\u003Eod czego zacząć swoją przygodę z kosmetykami mineralnymi, co wybrać na początek i w jaki sposób je nakładać\u003C\/a\u003E, dlatego jeśli jeszcze a nie próbowałyście tego typu kosmetyków, a macie ochotę, to zachęcam do przeczytania tego wpisu. Od Costasy dostałam kolejne produkty do przetestowania - tym razem wybrałam \u003Cb\u003Epodkład mineralny w odcieniu China Doll\u003C\/b\u003E (ten w odcieniu Blondie już mi się kończy i zostało go dosłownie na 2-3 użycia), puder, który często porównywany jest do meteorytów z Guerlain, czyli \u003Cb\u003ETranslucent Silk\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Ekorektor mineralny w odcieniu Barely Beige oraz sypki róż do policzków Ooh la la\u003C\/b\u003E. Odkąd dostałam te kosmetyki to sięgam po nie regularnie i na pewno za jakiś czas powstanie o nich oddzielny wpis. \u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-IqrLBSbYiEc\/XNgn_DKG8_I\/AAAAAAAANMI\/118YPvN7vt0_zopKHKnsRTToyYH2JU3yACLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_7.JPG\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EZakupy z Rossmanna\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec dwa produkty z Rossmanna i nie, nie będą to kosmetyki ze słynnej promocji -55% na kosmetyki do makijażu a coś, co polecała Justyna z kanału Panna Naturalna, czyli \u003Cb\u003EYoskine Tsubaki Slim Body\u003C\/b\u003E - koncentrat z kwasem glikolowym, zabieg wyszczuplająco-wygładzający. To produkt, który pomaga w walce z cellulitem, a także ujędrnia i wygładza skórę. Lubię tego typu kosmetyki i jako, że mój balsam już się kończy to pewnie w następnej kolejności sięgnę po ten produkt. Zabieg powinniśmy wykonywać przez 2 tygodnie na noc i właśnie tak zamierzam go stosować. Dodatkowo wrzuciłam do koszyka \u003Cb\u003Erękawicę do masażu\u003C\/b\u003E, którą możemy wykonywać peeling - rękawica usuwa martwe komórki, pobudza proces ich odnowy i wygładza skórę. Całe zamówienie zrobiłam online z odbiorem w drogerii i w przypadku tego typu kosmetyków lubię tę metodę, bo zawsze ktoś może mi odebrać moje zamówienie i nie muszę tłumaczyć, co chciałabym żeby ta osoba mi kupiła, więc jest to bardzo wygodne, szybkie i przy okazji zamówienie jest już opłacone z góry. W przypadku kosmetyków do makijażu raczej nie stosuję tej metody, ponieważ kosmetyki mogą być już otwarte przez inne klientki. Poza tym, bardzo rzadko kupuję coś z kolorówki w Rossmannie, wolę zrobić zakupy w drogeriach internetowych.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"rossmann rękawica do masażu i yoskine tsubaki na cellulit\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LtBKaJTTJwU\/XNgmc--c0bI\/AAAAAAAANL8\/Bfg5Wf0_U98fz9oJCUvSIyiZ95n-nCHywCLcBGAs\/s1600\/kwiecien_zakupy_5.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECo wpadło Wam w oko? Jakie kosmetyki zainteresowały Was najbardziej?\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: small;\"\u003E\u003Cb\u003EZOBACZ TAKŻE:\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cli\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/02\/jak-przejsc-na-naturalna-pielegnacje.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJak przejść na naturalną pielęgnację? 9 prostych i skutecznych metod \u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/6680100150795415739"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/6680100150795415739"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/05\/nowosci-kosmetyczne-kwiecien-dalchemy.html","title":"Nowości kosmetyczne | kwiecień: D'Alchemy, Resibo, GlamShop, Lily Lolo, Rossmann"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-g7B3dqAybTQ\/XNg0oO5PRlI\/AAAAAAAANN4\/kBTwsVJVx_YZ21UFAua5zidrwSiMjfmOgCEwYBhgL\/s72-c\/kwiecien_zakupy_17.JPG","height":"72","width":"72"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-3762711180536917056"},"published":{"$t":"2019-04-04T17:20:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-04-04T17:20:36.590+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalne"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Co kupiłam na Ekocudach? | Zakupy - kosmetyki naturalne"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"ekocuda zakupy - kosmetyki naturalne \" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WKnA-acuGrk\/XKYGqQ_w17I\/AAAAAAAANDI\/tOtWp5UfDkIN6ZkiBUXGF9KkhpoStb4BACLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_5b.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EKosmetyki naturalne to coś co cały czas mnie zaskakuje, ciekawi i stale goszczą w mojej codziennej pielęgnacji. Zatem wydarzenie jakim są Targi Kosmetyków Naturalnych czyli Ekocuda to świetna okazja do tego, aby przyjrzeć im się bliżej i uzupełnić swoją półkę z kosmetykami pielęgnacyjnymi. Zatem 30 marca wybrałam się do Warszawy, gdzie spotkałam się z moją się Magdą z @joyofjelly. Razem ruszyłyśmy na targi w poszukiwaniu perełek pielęgnacyjnych. Sama miałam wcześniej przygotowaną listę zakupów i miałam nadzieję na zakup większości produktów, które się na niej znalazły.\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EEkocuda, czyli Targi Kosmetyków Naturalnych w Warszawie 2019\u003C\/h4\u003EWiele marek, które mnie interesowały nie pojawiło się na Targach, ale było też kilka nowych dla mnie firm oraz sporo znanych, które odwiedziłyśmy. Były oczywiście marki takie jak: Alkemie, Svoje, Sape, d'Alchemy, Sylveco, Ministerstwo Dobrego Mydła, Mokosh, Lily Lolo, Iossi, Hagi i wiele wiele innych. Jeśli chodzi o zniżki i promocje to nie było ich zbyt wiele albo takie, które tak naprawdę nie były satysfakcjonujące i np. online można było pewne kosmetyki kupić taniej. \u003Cb\u003EJednak plusem takich targów jest to, że można wszystko obejrzeć z bliska, wypróbować, poznać produkt i markę, sprawdzić konsystencję czy zapach produktu.\u003C\/b\u003E Z pewnością jest to rzecz, która przeważa w porównaniu z zakupami przez internet. Oczywiście można też coś przetestować na Targach a potem kupić online - wiemy już jak dany produkt wygląda i się zachowuje więc nasze zakupy nie będą w ciemno i łatwiej nam trafić w odpowiedni produkt. I tak było tym razem - interesowało mnie sporo produktów i część z nich po przetestowaniu skreśliłam już z listy zakupów przez ich zapach, konsystencję czy to, jak się wchłaniają i jaką warstwę pozostawiają na skórze i uniknęłam dzięki temu nietrafionych zakupów w ciemno. Również kilka produktów po Targach wskoczyło na moją listę i z pewnością je kupię, gdy nadarzy się okazja lub korzystna promocja.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"d'alchemy targi kosmetyczne ekocuda\" border=\"0\" data-original-height=\"904\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-nPeFj-35Xno\/XKX83LTC-iI\/AAAAAAAANB4\/OrFE2jLc1-ALujcNxB4eEdCVpmRw4U_uQCLcBGAs\/s1600\/ekocuda_2019_1.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-small;\"\u003E\u003Ci\u003EZdjęcie powyżej zrobiła @joyofjelly, która towarzyszyła mi podczas Targów.\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"la-le ekocuda\" border=\"0\" data-original-height=\"997\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-fsno1pg_aHQ\/XKX9xJEnPtI\/AAAAAAAANCA\/z59fJqNyFRIux4ZjjikEDBPy59XAY5uIACLcBGAs\/s1600\/ekocuda_2019_2.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-small;\"\u003E\u003Ci\u003E\u003Cimg alt=\"hagi targi kosmetyczne ekocuda\" border=\"0\" data-original-height=\"1018\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kL34YLXD4L4\/XKYBWLNYWHI\/AAAAAAAANCM\/06RnjcwzHhQAEwTZeY1XwG01mjJekb58gCLcBGAs\/s1600\/ekocuda_2019_3.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/i\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-small;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003ENa Targach pojawiłyśmy się zaraz po otwarciu i początkowo nie było ogromnego tłumu jednak z czasem przybywało ludzi i miejscami ciężko było się przecisnąć lub dojść do stoiska, które nas interesowało. Mimo wszystko zrobiłyśmy zakupy - ja raczej trzymałam się listy i właściwie kupiłam z niej prawie wszystko co chciałam. Na liście miałam zarówno konkretne produkty i marki jak i sam rodzaj produktu, jak np. tonik, kwas hialuronowy czy kula do kąpieli. Poniżej możecie zobaczyć moje zakupy, czyli wszystko co udało mi się kupić na Ekocudach.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ch3\u003EEkocuda - co kupiłam na targach?\u003C\/h3\u003EPierwsze stoisko, które odwiedziłam i zrobiłam tam zakupy to \u003Cb\u003ESvoje\u003C\/b\u003E. Od dawna miałam na liście ich olejek myjący do twarzy, który wiele osób zachwalało i polecało. Od targów sięgam po niego codziennie i pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne - olejek świetnie rozpuszcza makijaż, nie jest strasznie tłusty i łatwo go zmyć ściereczką. Myślę, że olejek będzie wydajny, ponieważ wystarczy odrobina, aby rozprowadzić go na twarzy i usunąć makijaż. Jako gratis do zakupów dostałam mydełko żubrowe, które oparte jest na maceracie z trawy żubrowej i w składzie ma wosk pszczeli, miód z propolisem, młody jęczmień i różne oleje - mydło ma właściwości nawilżające, antybakteryjne i nawet polecane jest dla osób z AZS czy egzemą. Oczywiście wypróbuję to mydełko - ostatnio coraz częściej sięgam po tego typu produkty (oczywiście naturalne bądź z dobrym składem, bo takie mydło to zupełnie coś innego niż typowe drogeryjne mydła w kostce).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"svoje kosmetyki naturalne ekocuda zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rx0rYJKuiRU\/XKYLwLZggkI\/AAAAAAAANDU\/YLHGlE1KVW8OQRBjPheKQSQ9hLJBKVypwCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_6.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa swojej liście miałam także wypisane dwa produkty od marki \u003Cb\u003EBioup,\u003C\/b\u003E mianowicie hydrolat i tonik z opuncją. Ostatecznie wybrałam tonik. Oprócz tego, skusiłam się na 3% kwas hialuronowy, który miałam kupić na innym stoisku, ale tam były 1,5procentowe. Zamierzam go dodawać do kremów, aby wzmocnić ich działanie nawilżające, ale również wypróbować na włosach i ciele. Marka bardzo zaciekawiła mnie także olejkiem myjącym do twarzy i bardzo możliwe, że skuszę się na niego w przyszłości, gdy już zużyję to, co mam. Olejek bowiem, jest hydrofilowy, emulgujący i po kontakcie z wodą traci właściwości olejowe - co może być fajną alternatywą dla OCM, jeśli nie chcemy bawić się z usuwaniem go ściereczką i potem z myciem twarzy żelem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"bioup kosmetyki naturalne ekocuda zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hUSmbkAkuDo\/XKYC4wZam3I\/AAAAAAAANCY\/0-HkohYTisU3X2rOtGQ3pESS66nMyqkCACLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_1.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EU \u003Cb\u003EMinisterstwa Dobrego Mydła\u003C\/b\u003E zaopatrzyłam się w półkulę do kąpieli - chciałam wypróbować ich działanie, dlatego wybrałam na początek jedną miodową, którą zachwalała Magda. Już przy robieniu zdjęć zachwycił nie jej zapach i mam nadzieję, że już niedługo ją wypróbuję i się nie zawiodę.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"ministerstwo dobrego mydła kosmetyki naturalne ekocuda zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9UCXO7i7R-I\/XKYD2PHHW3I\/AAAAAAAANCg\/ZApBXV4e_Y0TFUWhl-sPBICboJH8Jr3vQCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_2.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoja Farma Urody\u003C\/b\u003E to marka, która bardzo mnie zaciekawiła po wielu pozytywnych opiniach, jakie przeczytałam na jej temat. W asortymencie znajdziemy kosmetyki jadalne - sama filozofia marki jest bardzo interesująca i polecam wszystki się z nią zapoznać. Na Targach można było kupić i wypróbować m.in. maseczki do twarzy, które można także... zjeść. To naprawdę świetna sprawa! W planach miałam zakup olejku do demakijażu, jednak olejek nie był dostępny, więc skusiłam się tylko na ziołowy botoks, który też chodził mi po głowie. Eliksir do twarzy ma działać na zmarszczki mimiczne, ma działanie wygładzające, liftingujące i regenerujące. Dodatkowo ma działać przeciwzapalnie i pomagać w gojeniu się ran. A wszystko za sprawą rośliny acmella oleracea, nazywanej ziołowym botoksem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"moja farma urody ziołowy botoks kosmetyki naturalne ekocuda zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-BYyvcc6Bruw\/XKYMZ8RTWSI\/AAAAAAAANDc\/B0hx37-yGwkz3v2EuG7OHO3sZvs2etj-QCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_7.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EGdy nie kupiłam olejku z Moją Farma Urody udałam się do \u003Cb\u003ENatu Handmade\u003C\/b\u003E, gdzie kupiłam mandarynkowy olejek do demakijażu, który zachwalało wiele osób. Jako gratis dostałam miniaturę peelingu kokos wanilia, który okazał się sprawcą małego wypadku i rozlał się w torbach w kosmetykami. Swoją drogą nie tylko u mnie tak się stało, więc uważajcie na to.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"natu handmade olejek kosmetyki naturalne ekocuda zakupy\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-24g8o5C50KE\/XKYE0kYDcrI\/AAAAAAAANCs\/Q-WHTAh9qZoKN9vwHJQg5ogNyoIgb2uFwCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_3.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec dwa produkty z \u003Cb\u003EAsoa\u003C\/b\u003E, o których również słyszałam wiele pozytywnych opinii. Cały czas szukam odpowiedniego kremu na dzień i mój wybór padł na krem multi mso. Kupiłam mniejsze opakowanie, abym mogła go sobie przetestować i aby zdążyć zużyć go przed upływem terminu. Drugi produkt to maska algowa o pięknym, zielonym kolorze. Na maskę skusiła się także Magda, która lubi kosetyki z algami. Mam nadzieję, że oba produkty mi się sprawdzą i będę z nich zadowolona.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"kosmetyki asoa: krem mso i maska algowa\" border=\"0\" data-original-height=\"982\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2pLqFzNo3XA\/XKYfLxJa97I\/AAAAAAAAND0\/uG8iupcss7UcJtChuoGA3gMqYYZSMuRrQCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_8.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EA jeśli o maskach mowa to miałam zamiar kupić maskę z Alkemie, jednak zniżki nie zachwycały więc wstrzymałam się z zakupem i zrobię go online, gdy będzie fajna promocja. Swoją drogą konsystencja kremu pod oczy z d'Alchemy tak mnie przekonała, że krem również trafił na listę. Jak tylko zużyję to, co mam to na pewno trafi w moje ręce. Oczywiście cena jest wysoka, jednak będę polować na zniżki i wtedy go kupię. Edit: krem właśnie zamówiłam w drogerii pigment i pewnie pojawi się w nowościach kwietnia.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec jeszcze jeden produkt, który tak naprawdę nie kupiłam na Targach ale jako że nie będę robiła osobnego wpisu z zakupami marcowymi bo poza kosmetykami kupionymi na targach nic szczególnego nie kupiłam, to pokazuję go tutaj. Mianowicie jest to \u003Cb\u003Epianka do mycia twarzy z Alkemie\u003C\/b\u003E, którą kupiłam w drogerii Pigment. Właściwie nie miałam żadnego produktu do porannego mycia twarzy w zapasach, a aktualnie używam żelu z Bandi, którego zużyłam mniej więcej połowę więc pianka będzie idealnym zastępstwem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"pianka do mycia twarzy alkemie \" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-IYuzdldFEw8\/XKYFiGNflCI\/AAAAAAAANC0\/9Mc8Mg4kDo0NtJQ15SgnzFLqxr1xcQyfACLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_4.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ETo już wszystkie produkty, jakie kupiłam - jak widać całkiem sporo naturalnych nowości, które będę stopniowo wprowadzać do swojej pielęgnacji. Mam nadzieję, że ze wszystkich produktów będę zadowolona i za jakiś czas będę mogła przyjść z recenzją i z czystym sumieniem Wam je polecić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy ekocuda kosmetyki naturalne\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1fT3DDWLki8\/XKYdjNXp7fI\/AAAAAAAANDo\/MhuhhbQBLh8wUR4h8UHQ-AamDwoBorf5QCLcBGAs\/s1600\/zakupy_ekocuda_9.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003ELubicie naturalne kosmetyki? A może byliście na Ekocudach? Dajcie też znać, który produkt zainteresował Was najbardziej. A może znacie pokazane przeze mnie kosmetyki i możecie coś o nich powiedzieć?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: small;\"\u003E\u003Cb\u003EZOBACZ TAKŻE:\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/02\/jak-przejsc-na-naturalna-pielegnacje.html\" target=\"_blank\"\u003EJak przejść na naturalną pielęgnację? | 9 prostych i skutecznych metod \u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/3762711180536917056"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/3762711180536917056"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/04\/ekocuda-zakupy-kosmetyki-naturalne.html","title":"Co kupiłam na Ekocudach? | Zakupy - kosmetyki naturalne"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-WKnA-acuGrk\/XKYGqQ_w17I\/AAAAAAAANDI\/tOtWp5UfDkIN6ZkiBUXGF9KkhpoStb4BACLcBGAs\/s72-c\/zakupy_ekocuda_5b.JPG","height":"72","width":"72"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-3680223400420370457"},"published":{"$t":"2019-02-10T15:00:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2019-02-10T15:00:08.677+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"minimalizm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Styczeń bez zakupów, czyli jak wytrwałam bez kupowania kosmetyków"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"detoks zakupowy, minimalizm kosmetyczny\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-P298wtLeWyQ\/XEoDdCoblPI\/AAAAAAAAMmc\/JcNrRxqmyCwweY1m00pJOL9b3h0rOa70wCLcBGAs\/s1600\/styczen_bez_zakupow_3.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOsoby, które śledzą mnie na Instagramie i przypatrują się moim działaniom zapewne wiedzą, że wzięłam udział w małym wyzwaniu, które polegało na tym, aby nie kupować żadnych kosmetyków przez cały miesiąc. Dla jednych to nic trudnego i powiedzą, co to za problem, inne osoby skrzywią się ale z nieco innym komentarzem - jak można nie kupować przez miesiąc? Po co tak się katować i ograniczać. Każdy z nas ma inne nawyki, wyobrażenia i styl życia, dlatego jest to jak najbardziej zrozumiałe. Sama lubię brać w tego typu wyzwaniach - po prostu łatwiej coś wykonać, co sobie postanowiliśmy i chęć \"wygranej\" jest duża, przez co jesteśmy zmotywowani do tego, aby wykonać zadanie. \u003Cb\u003EW tym wyzwaniu było to tylko albo aż niekupowanie kosmetyków, ale można zrobić coś innego bądź rozszerzyć to wyzwanie na ubrania, dodatki do domu, dodatkowe jedzenie i zapasy.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ch4\u003EPo co w ogóle brać udział w wyzwaniu miesiąc bez zakupów?\u0026nbsp;\u003C\/h4\u003EOczywiście osoby, które kupują świadomie, nie mają żadnych zapasów, na bieżąco wszystko zużywają raczej nie znajdą nic ciekawego czy fascynującego w tym projekcie. To wyzwanie \u003Cb\u003Ejest skierowane przede wszystkim do osób, które mają zbyt dużo rzeczy\u003C\/b\u003E (w tym przypadku kosmetyków), uwielbiają promocje, często nawet nieświadomie dorzucają coś do koszyka czy ulegają zachętom innym, promocjom i reklamom. To także \u003Cb\u003Ewyzwanie dla tych, którzy chcą ograniczyć ilość posiadanych rzeczy\u003C\/b\u003E, oczyścić swoją toaletkę i szafki, chcą zużyć to co mają, a przy okazji pozbyć się tych rzeczy czy to dlatego, aby potem móc wybrać coś innego, o czym od dawna marzyliśmy czy po prostu zredukować nadmiar i posiadać mniej. \u003Cb\u003ENiezależnie od tego, jakimi pobudkami się kierujemy, warto stawiać sobie cele, robić wyzwania, które motywują nas do zmian\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ch4\u003EStyczeń bez zakupów kosmetycznych - jak przebiegał u mnie\u003C\/h4\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZapewne część z Was pamięta moje wyzwanie, które polegało na tym samym, czyli niekupowaniu kosmetyków. Początkowo założyłam trzy miesiące ale potem przedłużyłam je o kolejne trzy, co daje \u003Cb\u003Epół roku bez kupowania kosmetyków\u003C\/b\u003E. O moim wyzwaniu, celach i założeniach i o tym, jak to wszystko się zaczęło pisałam w poście \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2017\/08\/minimalizm-kosmetyczny.html\" target=\"_blank\"\u003EKosmetyczny minimalizm | Podejmuję się wyzwania\u003C\/a\u003E i podsumowałam całe wyzwanie w \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2017\/11\/minimalizm-czyli-jak-wytrzymalam-bez-zakupow.html\" target=\"_blank\"\u003EKosmetyczny minimalizm, czyli jak wytrzymałam 3 miesiące (a właściwie 6) bez zakupów\u003C\/a\u003E. \u003Cb\u003ETam też pisałam jak sobie poradziłam, czy udało mi się przetrwać bez zakupów i jakie były pozytywne aspekty tego wyzwania, korzyści i co mi dało to wyzwanie\u003C\/b\u003E. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, ale także co ja o tym sądzę i czy warto podjąć się takiego wyzwania, koniecznie nadróbcie tamte wpisy o ile już ich nie czytaliście. Zatem kontynuując, tamto wyzwanie pozwoliło mi dostrzec i wysnuć wiele wniosków. Styczniowe wyzwanie nie było zatem dla mnie czymś nowym i wiedziałam czego mniej więcej się spodziewać. Jednak mimo to a może właśnie dlatego wzięłam w nim udział. Od tamtego wyzwania znów przybyło mi sporo kosmetyków, choć z pewnością nie aż tyle co poprzednim razem. I tak bardziej świadomie robię zakupy i wybieram kosmetyki niż kilka lat temu. Jednak mimo to troche tych kosmetyków nadal mam i ponowne wyzwanie w niczym mi nie zaszkodzi a\u0026nbsp; może tylko w tym pomóc.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPrzede wszystkim nie przygotowywałam się do tego jakoś szczególnie - przed podjęciem wyzwania nie robiłam zapasów, nie uzupełniałam braków, nie sprawdzałam, co mam a czego mi potrzeba. \u003C\/b\u003EWyzwanie ma prowadzić do tego, aby zmniejszyć ilość rzeczy, a nie kupować coś przed nim (co uważam za mało sensowne), ma polegać między innymi na tym, aby poradzić sobie w takiej sytuacji, gdy czegoś nam braknie, poszperać w swoich zapasach czy przypadkiem nie ma tam jakiejś rzeczy, którą moglibyśmy teraz używać albo zastanowić się czy jest jakiś zamiennik, który możemy używać w danym celu a niekoniecznie jest do tego przeznaczony. \u003Cb\u003EDzięki temu, sięgamy po coś, czego byśmy nie użyli, redukujemy zapasy, ale także pobudzamy kreatywność i korzystamy z tych kosmetyków, które leżą nieco zapomniane.\u003C\/b\u003E Tyczy się to zarówno pielęgnacji jak i kolorówki. Sama sięgnęłam po zapomnianą paletkę cieni, gdy mój ulubiony brązowy cień sięgnął dna. Używałam go namiętnie i uwielbiałam, jednak przez to inne cienie poszły nieco w odstawkę. Gdy mi się skończył szukałam w swoich zbiorach czegoś,co mogłabym teraz używać. I takim sposobem używam cienia, który leżał zapomniany, całkiem dobrze się sprawuje a przy okazji jest bardzo prawdopodobne, że niebawem go zdenkuję a co za tym idzie moje zbiory się zmniejszą. Podobnie było z szamponem, który był w zapasach i jakoś nie po drodze było mi go otworzyć i używać, ale w końcu gdy potrzebowałam go, to okazał się być całkiem przyjemnym produktem. \u003Cb\u003EMałymi krokami, powoli możemy osiągnąć większe sukcesy. Moim celem było zmniejszenie ilości posiadanych kosmetyków, \u003C\/b\u003Etak, abym pewne produkty nie leżały długo nieużywane, a zwyczajnie bym mogła z nich często korzystać. \u003Cb\u003ELogiczne jest to, że im więcej posiadamy tym rzadziej sięgamy po jedna z wielu rzeczy \u003C\/b\u003E(czy to w przypadku kosmetyków czy ubrań),\u003Cb\u003E bo po prostu mamy większy wybór i zanim sięgniemy po jakąś rzecz to minie więcej czasu.\u003C\/b\u003E Doszłam do takiego momentu, że ilość posiadanych rzeczy (tu kosmetyków) może być mniejsza a nadal będę mogła wykonać ciekawy i różnorodny makijaż - wcale nie znaczy, że jak będę miała 10 palet cieni to moje makijaże będą bardziej różnorodne niż wtedy gdy tych palet będzie 3. Zwykle cienie, po które sięgam są w podobnej kolorystyce i powtarzają mi się w danych paletach. Chciałabym też mieć przyjemność z używania konkretnej palety, którą sobie kupię, a nie martwić się, że przecież mam jeszcze 9 innych albo że rzadko po nią sięgam a termin ważności niedługo upłynie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"minimalizm kosmetyczny, miesiąc bez zakupów kosmetycznych\" border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1065\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-nrc4toyRrr8\/XEoCifrdYeI\/AAAAAAAAMmY\/kgCZZc7hEhIldbtYK-32Qsv49ET95xopwCEwYBhgL\/s1600\/styczen_bez_zakupow.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EW styczniu nic nie kupiłam.\u003C\/b\u003E I nie było żadnych wyjątków, po prostu, zwyczajnie \u003Cb\u003Enie kupiłam żadnego kosmetyku.\u003C\/b\u003E To naprawdę fajna sprawa - nie tylko kupowanie może być przyjemne!  Dzięki temu, że podjęłam się wyzwania, nie kupowałam nowych kosmetyków,  nie zwiększała się ich liczba a wręcz przeciwnie, z ładnym tygodniem ich  ubywało.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EZużyłam za to całkowicie trzy szampony, jeden duży żel pod prysznic, odżywkę do włosów, dwa płyny micelarne, maseczkę w tubce, trzy małe peelingi do ciała, balsam, dwa tusze do rzęs, dwa cienie, jeden podkład mineralny, a oprócz tego wiele kosmetyków ma spore zużycie bądź jest widoczny ubytek czy denko w przypadku kosmetyków kolorowych. Ogromnie mnie to cieszy i motywuje do dalszej pracy nad kosmetykami które mam. Równocześnie z wyzwaniem styczeń bez zakupów, wzięłam udział w \u003Cb\u003EProject Pan\u003C\/b\u003E i wytypowałam 6 kosmetyków, którym chcę bliżej się przyjrzeć, częściej po nie sięgać tak, aby zużyć je w całości (lub po prostu zużyć w jakimś stopniu) do końca zimy. To wyzwanie jeszcze nadal trwa, więc jestem ciekawa jak mi pójdzie. Jednak dosyć często sięgam po kosmetyki, które wytypowałam, więc mam nadzieję, że pójdzie sprawnie i szybko.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ECo dało mi wyzwanie?\u003C\/h4\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPoza tym, że zmniejszyłam ilość posiadanych kosmetyków, wyzwanie pokazało mi, że mogę się obyć bez pewnych produktów, zakupy kosmetyczne w większości przypadków nie są konieczne a to tylko nasza zachcianka.\u003C\/b\u003E Oczywiście nie mam zamiaru rezygnować z niektórych zachcianek ale chcę robić to z głową i mieć dobrze przemyślany każdy zakup. Celem było i nadal jest to, aby zlikwidować zapasy kosmetyczne, kupować na bieżąco jak coś mi się skończy; dopuszczam dosłownie 2-3 sztuki kosmetyków w zapasach a nie całe mnóstwo w szafkach i kartonach. Chciałam też pozbyć się nielubianych kosmetyków, bo po co mają zalegać na półkach -\u0026nbsp; czy to je wyrzucić czy zużyć w inny sposób (\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/07\/jak-zuzyc-niechciane-kosmetyki.html\" target=\"_blank\"\u003EJak zużyć niechciane kosmetyki? Co zrobić z kosmetykami, które się nie sprawdziły?\u003C\/a\u003E). \u003Cb\u003EWyzwanie pozwoliło mi także zaoszczędzić pieniądze, \u003C\/b\u003Enie kupowałam kosmetyków więc i moje oszczędności nie topniały\u003Cb\u003E. Uświadomiło mi także, ile tak naprawdę kosmetyków mi trzeba, \u003C\/b\u003Epokazało po co sięgam najczęściej,\u003Cb\u003E czego kompletnie nie używam i czego nie muszę kupować\u003C\/b\u003E. Na dłuższą metę \u003Cb\u003Edzięki miesiącom bez impulsywnych zakupów możemy pozwolić sobie na droższą rzecz bądź taką, o której marzyliśmy.\u003C\/b\u003E Jeśli nie potrzebuję\u0026nbsp; kolejnego podkładu, czterech lakierów do paznokci, a robimy zakupy żeby tylko coś kupić to myślę, że warto to przemyśleć i być może spróbować takiego wyzwania. \u003Cb\u003EStyczeń bez zakupów kosmetycznych pozwolił mi odkryć także nowe kosmetyki, które cały czas czekały na rozpakowanie,\u003C\/b\u003E poznać nowe marki, znaleźć nowych ulubieńców. Okazało się, że wcale nie potrzebuję nowych kosmetyków, że spokojnie mogę obyć się bez nowości i korzystać z tego, co już mam. \u003Cb\u003ETaki mały detoks pozwala też bardziej świadomie wybierać produkty, dłuzej zastanowić się nad danym zakupem a i potem o wiele bardziej się z niego cieszyć niż wtedy, gdy kupujemy zbyt wiele rzeczy lub po kilka rzeczy tego samego rodzaju i nie koniecznie przemyślimy ten zakup.\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"detoks zakupowy, minimalizm kosmetyczny\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-gRU-0p0Eh8Y\/XEoLIWxgYkI\/AAAAAAAAMmo\/umKWYqGAfHInJ7uW4tZf9T021NLefCbsgCLcBGAs\/s1600\/ulubiency_roku_delishe.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EKorzyści płynące z podjęcia detoksu zakupowego\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/h4\u003E\u003Cb\u003EZatem zbierzmy razem wszystkie korzyści, jakie dało mi to wyzwanie. \u003C\/b\u003EJeśli do tej pory nie byliście pewni, czy warto, to te punkty powinny Was przekonać.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E- zmniejszenie ilości posiadanych rzeczy, tutaj: kosmetyków\u003Cbr \/\u003E- zaoszczędzenie pieniędzy\u003Cbr \/\u003E- zużycie niechcianych kosmetyków, które zalegały\u003Cbr \/\u003E- świadomość, że bez wielu rzeczy potrafimy się obyć\u003Cbr \/\u003E- pobudzenie kreatywności\u003Cbr \/\u003E- paradoksalnie możliwość kupienia droższej rzeczy (zamiast 5 tańszych jedna droższa)\u003Cbr \/\u003E- uświadomienie ile kosmetyków tak naprawdę używamy, co musimy a czego nie potrzebujemy kupować\u003Cbr \/\u003E- bardziej świadome wybieranie produktów w przyszłości, aby nie powtórzyć tego samego błędu\u003Cbr \/\u003E- wykorzystanie produktów w innych celach, jeśli nie sprawdziły się zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem\u003Cbr \/\u003E- odkrycie dobrych produktów wśród tych, które posiadam bądź leżały w zapasach\u003Cbr \/\u003E- zastanowienie się nad ilością rzeczy i przeniesienie wyzwania na inne aspekty i dziedziny (ubrania, gadżety, dodatki).\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPodsumowując, \u003Cb\u003E\"styczeń bez zakupów\"\u003C\/b\u003E okazał się być fajnym doświadczeniem, pomógł mi także zminimalizować zapasy, zużyć całkiem sporo kosmetyków, ale także bardziej świadomie wybierać pewne rzeczy i uświadomił, że lepiej zastanowić się dłużej nad danym zakupem, poczekać kilka dni czy tygodni i dopiero wtedy wrócić do tego i przemyśleć czy faktycznie ta rzecz jest mi niezbędna i czy nadal bardzo chce ją kupić. Na luty nie mam żadnych planów zakupowych, do tej pory nic nie kupiłam i myślę, że spokojnie to co mam, wystarczyłoby mi na kolejny miesiąc a nawet i dłużej. Zatem pewnie rozszerzę to wyzwanie na kolejny miesiąc i sama przekonam się, jak mi dalej pójdzie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EA Ty, jak podchodzisz do tematu zakupów? Zdarza Ci się robić nieprzemyślane zakupy, których potem trochę żałujesz? A może sama spróbujesz podjąć się takiego wyzwania?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: small;\"\u003E\u003Cb\u003EZOBACZ TAKŻE:\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/03\/sposoby-na-oszczedzanie.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMoje sposoby na oszczędzanie, rady i patenty | Smartshopping \u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/3680223400420370457"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/3680223400420370457"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/02\/wyzwanie-detoks-zakupowy.html","title":"Styczeń bez zakupów, czyli jak wytrwałam bez kupowania kosmetyków"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-P298wtLeWyQ\/XEoDdCoblPI\/AAAAAAAAMmc\/JcNrRxqmyCwweY1m00pJOL9b3h0rOa70wCLcBGAs\/s72-c\/styczen_bez_zakupow_3.JPG","height":"72","width":"72"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-5005667447137996076"},"published":{"$t":"2019-01-27T16:15:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2019-01-27T22:21:42.745+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pomysły na prezenty"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Hity zakupowe 2018 roku | Niekosmetyczne"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"hity zakupowe 2018 roku niekosmetyczne\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-A5bmi_FS0MM\/XE2_bwyw7CI\/AAAAAAAAMnU\/TCxhE0wuggs0DWKOqqNOg175CpDYYRbKACLcBGAs\/s1600\/hity_zakupowe_2018.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW ubiegłym roku po raz pierwszy na moim blogu pojawił się wpis, w którym podsumowałam rok pod względem zakupów niekosmetycznych i pokazywałam w nim rzeczy, które dzielnie mi służyły w tym czasie i byłam z nich zadowolona. Zwykle pojawiały się tylko podsumowania i ulubieńcy kosmetyczni, dlatego to był dobry pomysł, aby zrobić coś innego i pokazać Wam również inne gadżety i rzeczy, które sprawdziły się u mnie, umilały mi czas, były przydatne i praktyczne bądź były elementem garderoby czy ubioru. Postanowiłam i w tym roku zrobić takie małe zestawienie. Spośród rzeczy, które pojawiały się u mnie w tym czasie wybrałam kilka, z których najbardziej jestem zadowolona i chcę polecić je także Wam. Myślę, że to nie tylko lista przedmiotów ale także swego rodzaju inspiracja dla Was - być może podpatrzycie coś dla siebie, coś Wam się spodoba czy uznacie to za interesujący gadżet czy pomysł na prezent.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ch4 style=\"text-align: justify;\"\u003EZegarek Cluse La Boheme Mesh Silver\/White\u003C\/h4\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW zeszłym roku w zestawieniu pojawił się zegarek. Jak sami widzicie i w tym roku również pokazuję ten gadżet, jednak nie jest to ten sam model. Po tym, jak kupiłam zegarek na czarnym, skórzanym pasku marki Cluse, który dzielnie służy mi od tamtej pory i z którego jestem bardzo zadowolona, zapragnęłam mieć kolejny zegarek, tym razem na bransolecie. Bardzo lubię srebrną biżuterię, mam sporo naszyjników - celebrytek czy bransoletek wykonanych ze srebra, dlatego nie wahałam się zbyt długo i postawiłam na prostotę i \u003Cb\u003Esrebrny zegarek na bransolecie z białą tarczą\u003C\/b\u003E. Jako że marka Cluse była już sprawdzona przeze mnie, to nie szukałam zegarków wśród innych firm, tylko postawiłam na to, co znane. Zegarek pasuje do wielu stylizacji, zarówno tych prostych, dziennych jak i bardziej eleganckich. Jest bardzo wygodny w noszeniu, bransoletę możemy regulować i dopasowywać do naszego nadgarstka, dzięki czemu nic się nie przesuwa i dobrze przylega do ręki. Zegarek jest piękny w swojej prostocie, minimalistyczny, dzięki czemu fajnie uzupełnia nasz ubiór i wygląd. Zegarek kupiłam sobie w ramach wcześniejszego prezentu urodzinowego na początku maja, zatem mam go już ponad 8 miesięcy i nic się z nim nie dzieje, bransoleta nie czernieje (czego trochę się obawiałam) i wygląda jak nowy. Jestem z niego niesamowicie zadowolona i serdecznie polecam Wam tę markę i ten konkretny model. Po cichu Wam zdradzę, że na mojej wishliście jest już następny (to uzależnia!).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zegarek cluse blog\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-O_Kd5n8LZmA\/Wy-38RlDRGI\/AAAAAAAAL7g\/94J7zfPss5YBjVnzsXHIpXmFCmjRqE4RACPcBGAYYCw\/s1600\/zegarek_cluse_mesh.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EInstax Mini 70\u003C\/h4\u003EUwielbiam robić zdjęcia, czego dowodem się chociażby fotoalbumy, jakie mam na swoich półkach (pokazywałam je np. we wpisie \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2017\/08\/pamiatki-z-wakacji.html\" target=\"_blank\"\u003ECo warto przywieźć z wakacji\u003C\/a\u003E) czy ramki na ścianach ze zdjęciami. Jednak często sporo zdjęć ląduje na dysku w komputerze i nigdy nie zostają wydrukowane. \u003Cb\u003EInstax to aparat natychmiastowy, który wywołuje zdjęcia od razu po ich zrobieniu. Każde zdjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe.\u003C\/b\u003E Instax kupiłam stricte na swój ślub i wesele, ale o tym czy się sprawdził podczas tego wydarzenia i jak to wszystko wyglądało na pewno powstanie osobny wpis. Jednak już teraz mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z samego aparatu, który mogę używać w różnych sytuacjach. Minusem ale i jednocześnie plusem, jeśli spojrzymy na to z innej strony, jest cena kliszy. Wychodzi to dosyć drogo, przez co niekoniecznie możemy sobie pozwolić na bezmyślne \"klikanie\" kolejnych zdjęć. Jednak dzięki temu nie gromadzimy mnóstwa fotografii, ale Instaxa używamy w wyjątkowych chwilach, w ważnych dla nas momentach i to właśnie czyni je unikalnymi. Instax to także świetny pomysł na prezent - pojawił się w moim tegorocznym \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/12\/co-kupic-na-swieta-poradnik.html\" target=\"_blank\"\u003Eporadniku prezentowym\u003C\/a\u003E, oprócz tego wielokrotnym prezentem może być wspomniana już klisza do niego czy możemy kupić inne dodatki, jak np. pokrowiec, małe albumy na zdjęcia - pomysłów jest wiele. To zdecydowanie jeden z fajniejszych gadżetów, jakie posiadam!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ECzytnik Kindle Paperwhite 3\u003C\/h4\u003EAch! Gdybym mogła przyznać tytuł najlepszego gadżetu i hitu zakupowego 2018 roku to z pewnością to miano zgarnąłby \u003Cb\u003Eczytnik ebooków Kindle Paperwhite 3\u003C\/b\u003E. Może nie mam go jeszcze zbyt długo, ale wystarczająco, aby trafił do tego zestawienia. Przeczytałam na nim dobrych kilka książek i cały czas nadrabiam czytelnicze zaległości. Odkładałam ten zakup od dłuższego czasu (kilka ładnych lat), aż w końcu trafił do mnie w ramach prezentu. I dopiero wtedy go naprawdę doceniłam! Wierzcie lub nie, ale teraz o wiele więcej czytam, a przyznam, że nie mam na to zbyt dużo czasu. Jednak sięgam po niego bardzo często wieczorem bądź zabieram w podróż. Jest lekki, poręczny, nie zajmuje dużo miejsca, a pomieści tysiące książek! Zwykle unikam podświetlenia bądź ustawiam bardzo małe, dzięki czemu nie męczy mi się wzrok. Kindle zachowuje się jak książka, nie odbija światła jak tablety czy telefon i możemy czytać nawet w słońcu. Poza tym, naładowana bateria wystarcza na bardzo długie godziny czytania - ostatnio ładowałam go miesiąc temu. Jestem niesamowicie zadowolona z tego gadżetu i mimo mojej miłości do papierowych książek, bardzo go polubiłam i świetnie mi się go użytkuje.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"instax mini czy warto kupić blog\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Hsap9-qzH54\/XAPre6H2C6I\/AAAAAAAAMWE\/sErPFrgzA7clho1LFcPREHQSvaLXK0MiACPcBGAYYCw\/s1600\/pomysl_na_prezent.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EKrokomierz MiBand 2 Xiaomi\u003C\/h4\u003E\u003Cb\u003EMi Band 2, czyli mały gadżet w formie gumowej bransoletki na rękę, który zlicza ilość kroków\u003C\/b\u003E to coś, co trafiło w moje ręce w 2018 roku i bardzo fajnie się sprawdzało. Jest lekki, prezentuje się całkiem ładnie, oprócz podstawowej funkcji, jaką jest liczenie kroków, \u003Cb\u003EMi Band2 pokazuje także godzinę, mierzy puls, liczy spalane kalorie i pokazuje dystans, jaki przeszliśmy.\u003C\/b\u003E Dodatkowo możemy połączyć go z aplikacją w telefonie i na bieżąco monitorować swoje postępy a także dostawać powiadomienia bezpośrednio na opasce o smsach czy połączeniach. Co ciekawe, krokomierz to gadżet, który faktycznie motywuje do tego, aby przejść większą liczbę kroków - chcemy, aby na opasce widniała zadowalająca nas liczba, dlatego więcej spacerujemy czy wybieramy pójście gdzieś pieszo zamiast jakiegoś środka transportu. A jeśli zawsze chcemy być \"stylowi\" i nie do końca pasuje nam jego sportowy look, to świetnym rozwiązaniem jest zakup nowego paska do niego, który jest wymienny, także możemy mieć kilka różnych i zmieniać wedle upodobań. Spotkałam się z paskami skórzanymi, gumowymi w przeróżnych kolorach ale także paskach-bransoletkach (coś w stylu tej, którą mam w zegarku z Cluse, tylko oczywiście odpowiednio węższą). Krokomierz pokazywałam \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/06\/sportowe-gadzety-babski-serial-i.html\" target=\"_blank\"\u003Ew tym przeglądzie miesiąca\u003C\/a\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EBiałe lustro Ikea\u003C\/h4\u003ETym razem będzie coś nie z elektroniki, ale element wystroju mieszkania, a mianowicie białe lustro z Ikea. Zmieniając parę dodatków w swoim wnętrzu w okresie wakacyjnym odwiedziłam m.in. sklep Ikea. Pojechałam tam głównie z zamiarem zakupu dużego lustra - miałam już upatrzony model, poza tym wydawał mi się najbardziej solidny i najładniejszy ze wszystkich, dlatego nie zastanawiałam się długo i postawiłam na ISFJORDEN. \u003Cb\u003ELustro samo w sobie jest bardzo ładnym elementem wystroju wnętrza\u003C\/b\u003E, świetnie pasuje do moich mebli i ścian. Wykonane jest z litego drewna, ma półkę, a także jest regulowane i można go ustawiać pod odpowiednim kątem. Na gałkach można zawiesić np. małą torebkę, aby mieć ją pod ręką. Świetnie się prezentuje, ale i jest funkcjonalne, wreszcie można się przejrzeć w całości. Obok dużego, obrotowego fotela, który widać nieco na zdjęciu, to mój ulubiony element w tym pokoju.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/07\/co-warto-kupic-w-ikea-haul.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECo warto kupić w Ikea | Home decor haul, czyli moje zakupy z Ikea\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"białe lustro ikea co kupić blog\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Yem0IUXpL04\/W1SErPXce9I\/AAAAAAAAMCE\/R7t7UV1GMTo0R0477CWg8f48BlKQv-NYACPcBGAYYCw\/s1600\/ikea_haul_10.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EMonstera\u003C\/h4\u003E\u003Cb\u003EJeśli jesteśmy już przy elementach wystroju wnętrza to nie mogę nie wspomnieć o roślince, którą uratowałam i która odpłaciła mi się pięknymi, nowymi listkami. Mianowicie mowa tu o monsterze\u003C\/b\u003E, którą kupiłam pół roku temu. Zaraz po zakupie, gdy wyjęłam ją z folii, okazało się, że większość liści ma plamy i cała roślinka nie wygląda najlepiej. Spisywano ją już na straty, jednak gdy się zaklimatyzowała, zmieniłam jej miejsce w pokoju oraz troszkę o nią zadbałam to odwdzięczyła się nowymi, pięknie podziurawionymi listkami. Większość z nich wyrosła właśnie u mnie, bo tamte zniszczone usunęłam. Także wow! W internecie czytałam, że monstera rośnie powoli i rocznie wypuszcza maksymalnie 3-4 liście, ale moja wypuściła ich o wiele więcej w ciągu 4 miesięcy. Piękna roślina, która popularna kilkanaście lat temu, znowu wróciła \"na salony\" i przeżywa swoje pięć minut - mam nadzieję, że na dłużej, bo niektóre okazy prezentują się niezwykle okazale.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"monstera czerwona blog delishe\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-WNndQBUykoc\/XE3C3RAzITI\/AAAAAAAAMng\/Ux_LqMYI68sNnUY26u9JHVUeGnVq4L7FwCLcBGAs\/s1600\/hity_zakupowe_niekosmetyczne_2018.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"monstera blog delishe\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ryORNZDMe6k\/XEy07npQRYI\/AAAAAAAAMnI\/IF8BpqE36_Q93FS_PWhXSadTfa9Z7N_PACLcBGAs\/s1600\/monstera_delishe.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ECzerwona marynarka Orsay \u003C\/h4\u003EOstatnią już rzeczą jest \u003Cb\u003Eczerwona marynarka\u003C\/b\u003E, którą kupiłam w sklepie Orsay. Coraz bardziej podoba mi się kolor czerwony, choć swego czasu unikałam go w ubiorze to teraz nieco częściej po niego sięgam. Marynarka jest dosyć prosto skrojona, rękawy są ciut za łokieć z marszczeniami. Nie ma ona żadnych guzików, ale jest ładnie dopasowana i robi całą stylizację - wystarczy założyć do niej czarne spodnie i czarną bluzkę (zwykle wybieram moją ulubioną koronkową) i mamy gotowy outfit. Marynarka jest widoczna, przyciąga wzrok i zebrałam już sporo komplementów mając ją na sobie. Na zdjęciu kolor jest bardziej żywy, w rzeczywistości to piękny, nieco zgaszony i głęboki odcień czerwieni. Teraz poszukuję grubszego, ciepłego sweterka, na przykład z dużym golfem czy ciekawym splotem właśnie w tym kolorze. Jeśli możecie coś polecić, koniecznie dajcie znać w komentarzu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"czerwona marynarka orsay blog delishe\" border=\"0\" data-original-height=\"1204\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-u0cBxYGA3wQ\/XE3IYyyl1nI\/AAAAAAAAMoI\/krxSOBJ1hZAl9xNjUpuXfVzPrWeqCFt5wCLcBGAs\/s1600\/hit_marynarka_delishe.jpg\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECo Wam wpadło w oko z moich ulubieńców? A Wy, z jakiego zakupu dokonanego w ubiegłym roku jesteście najbardziej zadowoleni i możecie go polecić?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cb\u003EZOBACZ TAKŻE:\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/02\/hity-zakupowe-niekosmetyczne.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EHity zakupowe 2017 roku, czyli co polecam i co się sprawdziło\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/5005667447137996076"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/5005667447137996076"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/01\/hity-zakupowe-2018-roku.html","title":"Hity zakupowe 2018 roku | Niekosmetyczne"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-A5bmi_FS0MM\/XE2_bwyw7CI\/AAAAAAAAMnU\/TCxhE0wuggs0DWKOqqNOg175CpDYYRbKACLcBGAs\/s72-c\/hity_zakupowe_2018.JPG","height":"72","width":"72"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-3011463791405931916.post-1154131023377145975"},"published":{"$t":"2019-01-17T17:54:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2019-01-17T17:54:52.724+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"}],"title":{"type":"text","$t":"Nowości kosmetyczne| listopad-grudzień: Nabla, Resibo, Boho Beauty, Lumene, Beauty Jar"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne nabla, lumene\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IiLUcu8nDzo\/XECjWtZJ72I\/AAAAAAAAMgk\/1qt9nhW4pEMaYtrFcssTCk9TwtFTRsCzwCLcBGAs\/s1600\/zakupy_nabla_lumene.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ELubię w miarę na bieżąco pokazywać Wam i rozliczać się z tego, co kupiłam i co do mnie trafiło. W zasadzie co miesiąc pojawiają się takie wpisy - dzięki temu, że publikuję je regularnie, wiem, co się u mnie pojawiło i łatwiej zebrać mi te rzeczy niż np. po 2 czy 3 miesiącach. Jednak jako że miałam małą przerwę od bloga i nie publikowałam zbyt często wpisów, umknął mi ten z zakupami i nowościami kosmetycznymi. Zatem w końcu postanowiłam wreszcie zebrać te kosmetyki, o których pamiętałam i jeszcze są ze mną (niektóre zwyczajnie zużyłam) z około 2 miesięcy i pokazać Wam je w tym wpisie. Być może coś Was zainspiruje i będziecie mieli ochotę przyjrzeć się temu bliżej. Z pewnością znajdzie się tutaj kilka perełek.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ch4\u003EUlubiony podkład\u003C\/h4\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMój niekwestionowany ulubieniec w kwestii podkładów na dzień to\u003Cb\u003E Matte Foundation z Lumene\u003C\/b\u003E. To już moje trzecie opakowanie i z pewnością nie ostatnie. Ten podkład spełnia większość moich oczekiwań i póki co, nie znalazłam lepszego podkładu w tej cenie. Oczywiście ogromną miłością darzę podkład z Estee Lauder - Double Wear Light, czyli lżejszą wersję znanego podkładu (btw, wersja w słoiczku totalnie mi się nie sprawdziła), ale nie używam go codziennie, bo: po pierwsze cena jest dosyć wysoka (plus minus 160zł na promocji), po drugie (co się łączy z pierwszym) zwyczajnie szkoda mi go używać codziennie ze względu na cenę, poza tym dosyć szybko się kończy i po trzecie: od pewnego czasu słyszę o tym, że ma zostać wycofany, dlatego tym prędzej szukam jakiegoś godnego następcy. Zresztą na blogu zrobiłam \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2018\/05\/tanszy-zamiennik-double-wear.html\" target=\"_blank\"\u003Eporównanie tych dwóch podkładów\u003C\/a\u003E i sami możecie sprawdzić jak wypadły. Lumene kupuję zazwyczaj w drogerii Pigment i tam wychodzi najkorzystniej. Gama kolorystyczna jest całkiem spora i to, co mnie cieszy to fakt, iż mamy naprawdę jasne odcienie: 0 i 00 - ja wybieram 0 (Light Ivory) i ładnie stapia się z moją cerą.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne lumene\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-03-bA0E-nAY\/XECrtkwPnyI\/AAAAAAAAMho\/5yqpNwXOnnE9WwcChSTkr03RQUDEsm-RgCLcBGAs\/s1600\/zakupy_lumene.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EZakupy w Black Friday\u003C\/h4\u003EPodczas Black Friday nie szalałam z zakupami i zrobiłam dosłownie jedno małe zamówienie. Kupiłam wtedy bronzer marki \u003Cb\u003ENabla w odcieniu Gotham\u003C\/b\u003E. O tym hicie słyszałam wiele dobrego, dużo osób go chwaliło i można powiedzieć, że to wręcz kultowy produkt. Co więcej, miałam możliwość go wypróbować i efekt bardzo mi się spodobał. Nieco zwlekałam z zakupem, ale czekałam na odpowiednią chwilę - gdy tylko w Pigmencie można było go kupić nieco taniej, zrobiłam zakupy, przy okazji przekraczając kwotę od której dostawa była gratis. Oprócz bronzera, w koszyku znalazła się moja ulubiona maska do włosów - \u003Cb\u003EKallos Color\u003C\/b\u003E, która służy mi do emulgowania oleju. Maskę bardzo trudno dostać, inne wersje można kupić bez problemu, jednak ta jest wręcz nieosiągalna. Słyszałam, że ją wycofują, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Jako, że pojawiła się w drogerii Pigment, to dorzuciłam ją do zamówienia. Uzupełniłam także braki - kupiłam \u003Cb\u003ERemover z NeoNail\u003C\/b\u003E - tym razem w dużej butelce, która wystarczy mi na dłużej i o wiele bardziej opłacał się jej zakup niż 100-mililitrowego opakowania (500ml\/24zł; 100ml\/10zł) oraz ulubioną\u003Cb\u003E wcierkę do włosów Banfi\u003C\/b\u003E - kupiłam więcej niż jedno opakowanie, ale ja zatrzymałam tylko jedno, reszta poszła w inne ręce.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-1ki0Jd9L0LM\/XECk0OGhv0I\/AAAAAAAAMg0\/0cO6wzzJAk0qG40duUDWnz05OIYAXa8GQCLcBGAs\/s1600\/zakupy_nabla_gotham.JPG\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne kallos color, banfi lady\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-NXfojIhUIGk\/XEClqTPhF-I\/AAAAAAAAMg8\/nZkZoWsFYsID_zK_JPmMGejDOgx7nTGoQCLcBGAs\/s1600\/zakupy_wcierka_banfi.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EDwie ulubione marki | Vianek i Resibo \u003C\/h4\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EA jeśli mowa o uzupełnieniu braków to mój ulubiony odżywczy \u003Cb\u003Epłyn do demakijażu\u003C\/b\u003E marki Vianek sięgnął  dna, dlatego musiałam uzupełnić zapas. Tym razem skusiłam się na inną wersję,  dla odmiany sięgnęłam po ten nawilżający. Płyn kupiłam w drogerii Jasmin, bo wychodzi tam dosyć korzystnie cenowo i półka z kosmetykami marki \u003Cb\u003EVianek\u003C\/b\u003E zawsze jest dobrze wyposażona.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze w starym roku, dostałam w miarę nowy produkt marki \u003Cb\u003EResibo\u003C\/b\u003E, a mianowicie \u003Cb\u003Eenergetyzującą esencję odmładzającą\u003C\/b\u003E. Testuję ją już kilka miesięcy i z pewnością niebawem napiszę o niej parę słów. Dodam tylko, że nazwa nie jest tutaj przypadkowa i już sam zapach jest energetyzujący i pobudzający, dlatego lubiłam sięgać po nią nie tylko wieczorem ale i rano. Doszłam do takiego momentu, że wypracowałam sobie swoją pielęgnację twarzy i mam kilka sprawdzonych i ulubionych marek, do których lubię wracać. I tak jedną z nich jest właśnie Resibo - nadal używam ich serum wygładzającego - lubię po nie sięgać przede wszystkim w chłodniejszych miesiącach oraz kremu odżywczego, który już jest niestety na wykończeniu i została mi dosłownie odrobina, na 3-4 użycia. Cieszę się, że marka się rozwija i mogę poznać nowości, jakie się pojawiają.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne vianek, resibo\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fzfSQ1hboEc\/XECjWeKuVWI\/AAAAAAAAMgg\/hNxj8W45JZc-_gvNNMFWc_kFk2EOlrrtgCLcBGAs\/s1600\/zakupy_vianek_resibo.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EBoho Beauty | Pędzle oraz gąbeczki do makijażu + kod rabatowy dla Was\u003C\/h4\u003EPrzyznam szczerze, że dosyć dawno nie testowałam żadnych nowości \"pędzlowych\". Używałam cały czas swoich starych pędzli i nie kupowałam nic nowego. Jednak w ostatnim czasie całkiem sporo wpadło ich w moje ręce. Najpierw dostałam świetny zestaw pędzli Boho Beauty od Kosmetykomanii - o którym pisałam już na blogu w poście \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/01\/pedzle-boho-beauty.html\" target=\"_blank\"\u003E5 rzeczy, które spodobały mi się w pędzlach Boho Beauty\u003C\/a\u003E, a niedługo po tym, samo \u003Cb\u003EBoho Beauty\u003C\/b\u003E postanowiło zrobić mi prezent i dostałam od nich kolejny zestaw wraz z gąbeczką. Większość pędzli mi się nie powtarza, co bardzo mnie cieszy. Byłam ogromnie ciekawa tej marki i bardzo się cieszę, że wreszcie mogłam poznać ich asortyment. Pędzle są niezwykle przyjemne, miękkie i precyzyjne i bardzo wygodnie nakłada się nimi zarówno cienie jak i inne kosmetyki. A gąbeczki - cudo! Są mięciutkie i mamy zarówno te normalnej wielkości jak i mniejsze do aplikacji np. korektora czy podkładu w trudno dostępnych miejscach. W dodatku są przystępne cenowo, zatem warto im się przyjrzeć bliżej. A kolekcja pastelowa totalnie skradła moje serce i trafiła w mój gust estetyczny.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne boho beauty\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Y3tjPEhPouc\/XECuFsoeYTI\/AAAAAAAAMh4\/9AUBFShkzxMgL9CZydPi32KtJxzJqiqfACLcBGAs\/s1600\/zakupy_pedzle_boho_beauty.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EOd Boho Beauty macie \u003Cb\u003Erabat \u003Cspan style=\"color: red;\"\u003E-15%\u003C\/span\u003E na cały, nieprzeceniony asortyment z kodem: delisheblog\u003C\/b\u003E na ich stronie (bohobeauty.pl) Zatem, jeśli szukacie nowych pędzli, być może ta marka Was zainteresuje, a przy okazji możecie kupić ich produkty taniej, więc myślę, że to dobra opcja.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne boho beauty\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-BYItCH8zKpg\/XECs8LFQfxI\/AAAAAAAAMhw\/B4ibjN9BHHI0kPxjCvUzd9L8jDoPgwpRgCLcBGAs\/s1600\/zakupy_boho_beauty_pedzle.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"zakupy i nowości kosmetyczne boho beauty\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ES0Soq0vuC0\/XECu-mUEtCI\/AAAAAAAAMiI\/2FTNVQr81Mc4NxjhqeSd95Ix18Zt1ZnrwCLcBGAs\/s1600\/zakupy_boho_beauty_gabka_pedzel.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ENiesamowite i tanie cienie z drogerii\u003C\/h4\u003ENajstarsze zakupy, który Wam pokażę będą z października - będąc na mini urlopie przypadkiem dostrzegłam drogerie Natura. Jako że na co dzień nie mam do niej dostępu (swoją drogą to jedna z drogerii z fajniejszym asortymentem i szkoda, że nie ma tak dużo sklepów jak np. Rossmann) to zajrzałam do niej. Ostatecznie kupiłam trzy \u003Cb\u003Epojedyncze cienie: dwa z Sensique i jeden z MySecret\u003C\/b\u003E. O matowym, beżowym cieniu w numerze \u003Cb\u003E505\u003C\/b\u003E z MySecret pisałam niejednokrotnie - chociażby w tym zestawieniu: \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/2016\/04\/bezowe-cienie-do-powiek-cienie-nude.html\" target=\"_blank\"\u003EBeżowe cienie do powiek, cienie nude | Przegląd palet z jasnymi, dziennymi kolorami | Pojedyncze cienie\u003C\/a\u003E i uważam, że jest to najlepszy cień bazowy, jaki miałam do tej pory. Jest mocno napigmentowany, pokrywa całą powiekę i wyrównuje jej koloryt, stanowi doskonała bazę do każdego makijażu i utrzymuje się cały dzień. Testowałam wiele cieni tego typu, w wielu droższych paletach mamy taki cień, jednak żaden nie zachwycił mnie na tyle, aby stał się moim ulubieńcem i dorównał temu z MySecret. Nie zliczę ile opakowań już zużyłam - zawsze do niego wracam, gdy tylko mi się kończy. Oprócz zwykłego, beżowego cienia do koszyka powędrowały \u003Cb\u003Edwa błyszczące cienie z Sensique serii Top Color Eyeshadow\u003C\/b\u003E - jeden złoty w numerze 232 \u003Cb\u003EChampagne Gold\u003C\/b\u003E, drugi ciut ciemniejszy, wpadający w brąz nr 224 \u003Cb\u003EGolden Girl\u003C\/b\u003E. I wow, to co otrzymałam przebiło totalnie moje oczekiwania! Te cienie to po prostu hit! Ich pigmentacja i jakość dorównuje droższym cieniom a nawet je przebija. Są jak masełko, można je nakładać zarówno pędzelkiem jak i palcem i dają niesamowity błysk! Ożywią nawet najbardziej nudny, prosty makijaż - dzienny makeup możemy szybko zamienić w wieczorowy czy imprezowy. Jestem nimi zachwycona i z wielką chęcią wypróbowałabym inne kolory. Jeśli nie chcecie kupować dużych palet bądź nie lubicie ogromu kosmetyków ale chcecie mieć jeden cień \"imprezowy\" czy\u0026nbsp; szukacie czegoś co urozmaici Wasz makijaż i da niesamowity efekt, to koniecznie przyjrzyjcie się pojedynczym cieniom tych marek bo za niewielką cenę mamy naprawdę dobrej jakości, niesamowity produkt.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-NibnLe6CRuM\/XECnP9ukHAI\/AAAAAAAAMhI\/2a0sTCW2M_Qn3N-lUhGbtkh6F0-5jVP-gCLcBGAs\/s1600\/zakupy_cienie_sensique.JPG\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003EZamiennik Lush? Kosmetyki do kąpieli i do włosów\u003C\/h4\u003EAle popłynęłam! I to niemalże dosłownie :). Skuszona pięknymi opakowaniami, składem i opisywanymi zapachami po prostu musiałam zrobić to zamówienie. Jeszcze w listopadzie na lawendowej szafie były spore obniżki - ogromnie byłam ciekawa kosmetyków marki \u003Cb\u003EBeauty Jar\u003C\/b\u003E - cudownie pachnące i musujące kule do kąpieli, szampony (w tym oczyszczający oraz unoszący włosy i nadający im objętość). Piękne nazwy, przyciągające wzrok opakowania - no jak mogłam przejść obok nich obojętnie? Oprócz kosmetyków Beauty Jar do koszyka dorzuciłam także kulę z Nacomi -jak widać jest naprawdę sporych rozmiarów - jestem ciekawa czy będzie można ją np. przeciąć na pół i mieć na dwie kąpiele. Jeśli miałyście coś z Beauty Jar koniecznie dajcie znać, jak sprawdziły się u Was te kosmetyki!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"beauty jar szampony zamiennik lush?\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ISw-M5usztU\/XECwXB8vjtI\/AAAAAAAAMiQ\/KlXt9ZdL8c8Dh-zjiCRxiebxWra3RKPjwCLcBGAs\/s1600\/zakupy_beauty_jar_zamiennik_lush.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"kule do kąpieli jakie kupić\" border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-xrTeoxsMNFU\/XECx-1XCJ0I\/AAAAAAAAMic\/K2sr5u3Smp4YtoQCMpYL3mkdFjXwJcBzgCLcBGAs\/s1600\/zakupy_beauty_jar_kule_do_kapieli.JPG\" title=\"\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch4\u003ENaturalne kosmetyki - nowość Bandi \u003C\/h4\u003ENa koniec jeszcze dwa kosmetyki pielęgnacyjne \u003Cb\u003Emarki Bandi\u003C\/b\u003E. Kupiłam je w listopadzie, korzystając z tego, że na Ekoceutyki była darmowa dostawa (nadal jest!) i przy okazji jakiś rabat na cały asortyment. Kosmetyki, jakie wybrałam to \u003Cb\u003Ekojący krem przeciwzmarszczkowy oraz tonizujący żel do mycia twarzy\u003C\/b\u003E. Kosmetyki te są cruelty free i wegańskie, blisko 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, poza tym - wiem, że dla wielu osób jest to dosyć istotne - mają biodegradowalne opakowania i\u0026nbsp; sam krem czy żel znajduje się w szkle. Byłam ogromnie ciekawa tych nowości - dosyć mało o nich na blogach czy youtube i ciężko mi było znaleźć jakiekolwiek opinie. Krem stosuję od grudnia, natomiast na używanie żelu muszę jeszcze trochę poczekać, ponieważ mam jeszcze w użyciu żel z Vianka. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzą się te kosmetyki na dłuższą metę i na pewno napiszę o nich na blogu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-tItHlVSbiGk\/XECpu0NU_yI\/AAAAAAAAMhU\/nVOq5s_Ycks7KnwcP8uZ0i65oFh5BAk9ACLcBGAs\/s1600\/zakupy_bandi_ekoceutyki.JPG\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"931\" data-original-width=\"1400\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-sl9hu_WDnCk\/XECqIs-R0dI\/AAAAAAAAMhc\/n-jKUWwMAVMkgj43_I8deQA980sDu1zfACLcBGAs\/s1600\/zakupy_bandi_ekoceutyki_2.JPG\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKtóry kosmetyk najbardziej Wam się spodobał? A może zachęciłam Was do zakupu? Napiszcie też, jakie kosmetyki do kąpieli polecacie.\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/1154131023377145975"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"https:\/\/www.blogger.com\/feeds\/3011463791405931916\/posts\/default\/1154131023377145975"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"https:\/\/www.delishe.pl\/2019\/01\/nowosci-kosmetyczne-resibo-bandi-boho-beauty.html","title":"Nowości kosmetyczne| listopad-grudzień: Nabla, Resibo, Boho Beauty, Lumene, Beauty Jar"}],"author":[{"name":{"$t":"Delishe"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/14321264534730359876"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/4.bp.blogspot.com\/-bkN_A3hDArk\/V6MIH7LLgTI\/AAAAAAAAHZo\/RAWX7yzBgzcVk0-MhI50yY6KjRJcFwptgCK4B\/s113\/miniaturkasm.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IiLUcu8nDzo\/XECjWtZJ72I\/AAAAAAAAMgk\/1qt9nhW4pEMaYtrFcssTCk9TwtFTRsCzwCLcBGAs\/s72-c\/zakupy_nabla_lumene.JPG","height":"72","width":"72"}}]}});