Taki wczesny prezencik na urodziny - ode mnie dla mnie;)

Dzisiaj wpadłam na chwilkę, żeby pokazać Wam, co udało mi się kupić. I nie, nie będą to zakupy z Rossmanna czy Natury (choć na to też przyjdzie pora - pewnie już macie dosyć tych postów, ale co tam, aktualizacja i tak będzie :P). Pisałam Wam na facebooku, że skorzystałam z promocji w Douglasie i kupiłam produkt z firmy MAC, a mianowicie jest to Blot Powder.
To taki przedwczesny prezent na moje urodziny. Długo zastanawiałam się, który puder kupić, czytałam mnóstwo opinii i recenzji. Zarówno Magda jak i Magda :P, moje imienniczki (Niech żyją Magdy! :P) był zadowolone z tego pudru, więc w końcu uległam.


Wybrałam odcień Medium Dark, chciałam kliknąć Medium, ale akurat na stronie wyświetlił się komunikat, ze nie ma tego odcienia. O Medium Dark słyszałam, że jest bardziej transparentny i mało widoczny, więc dla mnie w sam raz. Mam nadzieję, że choć trochę przedłuży trwałość makijażu twarzy i zmatowi ją na dłużej niż zazwyczaj. Nie oczekuję cudów, bo przy mojej tłustej skórze, raczej nie zablokuje na cały dzień wydzielania sebum, ale jestem dobrej myśli - kilka godzin mi wystarczy ;). Więcej na pewno o nim powiem, jak przetestuję, czyli za miesiąc może dwa.

Dajcie znać, czy znacie ten produkt i co o nim sądzicie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Was jeszcze na fb:

instagram