Kontakt/Współpraca


KONTAKT:
delisheblog@gmail.com

Blog Delishe.pl to miejsce skupiające nastolatki i kobiety, dbające o siebie, które chcą dobrze wyglądać i czuć się świetnie we własnej skórze. To miejsce dla osób świadomych swojego piękna, dla tych, które chcą zachwycać innych i przede wszystkim podobać się sobie. Główne tematy poruszane na blogu to: uroda oraz szeroko pojęty lifestyle, czyli wszystko to, co sprawia, że kobieta czuje się piękna, zadbana, szczęśliwa i spełniona.

Na blogu pojawiają się recenzje kosmetyków, zestawienia, porównania, posty tematyczne i mnóstwo innych, ciekawych wpisów. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na adres:  delisheblog@gmail.comDo każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i poświęcam jej mnóstwo czasu. Ze swojej strony zapewniam profesjonalizm, rzetelność i realizację w ustalonym terminie.


✎ Formy współpracy:
 ✔ testowanie produktów i ich recenzja
 ✔ artykuły, wpisy tematyczne
 ✔ zaprezentowanie nowości, openbox'y
 ✔ współprace długofalowe
 ✔ konkursy dla czytelników na blogu oraz na kanałach społecznościowych
 ✔ fotorelacje
 ✔inne (wszelkie propozycje do uzgodnienia).

✔ Dodatkowo mogę stworzyć artykuł na Twoją stronę lub blog firmowy, zrobić zdjęcia do artykułu/wpisu na blog lub zdjęcia produktu np. do umieszczenia w social mediach. Napisz, a porozmawiamy o szczegółach.☕ Czytelnicy bloga:
Czytelnicy bloga Delishe.pl to przede wszystkim kobiety w wieku 18-34 lat, które szukają porad dotyczących pielęgnacji, wykonywania makijażu, manicure, stylu życia jak i śledzą nowości oraz szukają inspiracji.
♥ Z czym czytelnicy bloga kojarzą Delishe.pl? 
✍ Współpracowałam między innymi z:

współprace marki


Miesięczne statystyki bloga:
Odpisuję na każdą wiadomość, zatem jeśli nie otrzymali Państwo odpowiedzi to znaczy, że wiadomość do mnie nie dotarła, dlatego proszę o wysłanie jej ponownie na adres: delisheblog@gmail.com