Kontakt / Współpraca


KONTAKT:
delisheblog@gmail.com

Blog Delishe.pl to miejsce skupiające nastolatki i kobiety, dbające o siebie, które chcą dobrze wyglądać i czuć się świetnie we własnej skórze. To miejsce dla osób świadomych swojego piękna, dla tych, które chcą zachwycać innych i przede wszystkim podobać się sobie. Główne tematy poruszane na blogu to: uroda oraz szeroko pojęty lifestyle, czyli wszystko to, co sprawia, że kobieta czuje się piękna, zadbana, szczęśliwa i spełniona.

Na blogu pojawiają się recenzje kosmetyków, zestawienia, porównania, posty tematyczne i mnóstwo innych, ciekawych wpisów. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na adres:  delisheblog@gmail.comDo każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i poświęcam jej mnóstwo czasu. Ze swojej strony zapewniam profesjonalizm, rzetelność i realizację w ustalonym terminie.


✎ Formy współpracy:
 
Na blogu:
✔ testowanie produktów i ich recenzja
✔ artykuły, wpisy tematyczne
✔ zaprezentowanie nowości, openbox'y
✔ współprace długofalowe
✔ konkursy dla czytelników na blogu oraz na kanałach społecznościowych
✔ fotorelacje 
✔ uzupełnienie już istniejących wpisów o Twój produkt, zdjęcie produktu lub link
✔ inne (wszelkie propozycje do uzgodnienia).

Na Twojej stronie: 
✔ dodatkowo stworzę artykuł na Twoją stronę lub blog firmowy
✔ przygotuję zdjęcia do artykułu/wpisu na Twój blog firmowy czy stronę lub zdjęcia produktu np. do umieszczenia w social mediach.

Napisz, a porozmawiamy o szczegółach.☕ Czytelnicy bloga:
Czytelnicy bloga Delishe.pl to przede wszystkim kobiety w wieku 18-34 lat, które szukają porad dotyczących pielęgnacji, wykonywania makijażu, manicure, stylu życia jak i śledzą nowości oraz szukają inspiracji.
♥ Z czym czytelnicy bloga kojarzą Delishe.pl? 
Blog znalazł się w Złotej Piętnastce Blogów Kosmetycznych według Google 2022. ✍ Współpracowałam między innymi z:

współpraca marki delishe
Miesięczne statystyki bloga:Odpisuję na każdą wiadomość, zatem jeśli nie otrzymali Państwo odpowiedzi to znaczy, że wiadomość do mnie nie dotarła lub zaginęła w gąszczu innych, dlatego proszę o wysłanie jej ponownie na adres: delisheblog@gmail.com
instagram