Relacja z pokazu Semilac w Częstochowie + nowe lakiery hybrydowe!


16 kwietnia w Częstochowie odbył się pokaz Semilac, na który zostałam zaproszona. Pokaz odbywał się w Hali Sportowej, sala konferencyjna była dosyć duża, ale i tak zapełniona po brzegi. Całe wydarzenie zostało poprowadzone przez Rafała Maślaka. Już na samym początku zostaliśmy miło zaskoczeni i otrzymaliśmy torbę z upominkami. W środku znalazły się dwa piękne, niedostępne w regularnej sprzedaży, lakiery hybrydowe: 000 Lazure Dream oraz 111 Cherry&Berry, a oprócz tego sporo katalogów m.in. ze wszystkimi kolorami lakierów, zarówno hybrydowych jak i zwykłych, dwa plakaty z Rafałem Maślakiem, a także broszurę jak aplikować i zdejmować manicure hybrydowy, co dla osób początkujących może być niezwykle przydatne. 


Pokaz rozpoczął się od przedstawienia marki Semilac, zapoznania z produktami, filozofią marki, a także historią i rozwojem. Po takim wstępie pierwsza stylistka wykonała manicure tradycyjnymi lakierami, które są także dostępne w ofercie. Przyznam szczerze, że ta część trochę mi się dłużyła (i chyba nie tylko ja byłam trochę znudzona - wiele kobiet wychodziło), stylistka zbyt długo opowiadała o lakierach, nie wykonując manicure przez co całe jej wystąpienie się przedłużyło. Po pewnym czasie pomalowała paznokcie modelki, nakładając zwykły lakier na hybrydę z odrostem. Dzięki kolejnej bardzo sympatycznej stylistce zapomniałam o moich odczuciach i było już naprawdę dobrze. Ta stylistka pokazała nam jak przedłużyć paznokcie na formie, nakładać żel, a także jak pracować ze stylografem. Tym urządzeniem można wykonać cudowne wzorki na paznokciach i właśnie zastanawiam się nad jego zakupem. Wykonane zostały także przepiękne stylizacje - palemki na tle morza i plaży (gradient na paznokciach) bardzo mnie zauroczyły,  po prostu mistrzostwo. Zdjęcia niestety nie oddają całego uroku, na żywo wyglądało to jeszcze lepiej. W trakcie pokazu poznałam bardzo sympatyczną Dominikę, z którą porozmawiałam i miło spędziłam czas. (Jeśli to czytasz, koniecznie napisz jakie były Twoje wrażenia po pokazie).


Podczas pokazu był także czas przewidziany na zakupy. Mnóstwo lakierów, preparatów, a także akcesoria - to wszystko można było kupić podczas tego wydarzenia. Ja skusiłam się na dwa lakiery, choć szczerze mówiąc miałam trudny wybór - wahałam się pomiędzy Frappe oraz Classic Nude, który miał niemalże identyczny kolor, jak zwykły, niehybrydowy lakier, który w tym dniu miałam na paznokciach i bardzo mi się spodobał, bo właśnie czegoś takiego szukałam. W końcu padło na Frappe, ale Classic Nude także bardzo bym chciała zobaczyć w swoich zbiorach. Drugi lakier, jaki wybrałam to Pink Gold. W trakcie pokazu odbywały się także konkursy, gdzie trzeba było wykazać się wiedzą, ale także pomysłowością oraz kreatywnością. Dziewczyny wygrywały cały zestaw startowy, co było naprawdę świetną nagrodą. Jeśli zrobiliśmy zakupy powyżej 100zł, można było wziąć także udział w konkursie odpowiadając na pewne pytanie i wygrać szkolenie w Akademii Semilac lub bony na m.in. 1500zł. Podczas przerwy oprócz kawy i herbaty serwowane było ciasto a także hit wśród dziewczyn - czekoladowa fontanna z owocami! Myślę, że wszyscy byli zaskoczeni i zadowoleni. Na koniec dostaliśmy certyfikat uczestnictwa w pokazie.


Podsumowując, bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu. Lakiery hybrydowe Semilac bardzo lubię i to głównie nimi wykonuję mój manicure. Jestem zadowolona nie tylko z upominków, ale z przekazanej wiedzy, informacji, które na pewno wykorzystam w przeszłości, aby udoskonalać swoje stylizacje.

instagram