Recenzja: Baza sylikonowa Mariza

Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją bazy sylikonowej Mariza. Dostałam ją już jakiś czas temu, dlatego mogę się już w pełni wypowiedzieć jak działa, gdyż zdążyłam ją wielokrotnie przetestować.

BAZA SYLIKONOWA pod makijaż Mariza


Od producenta:
Lekka, sylikonowa baza pod makijaż doskonale matuje i wygładza skórę. Zmniejsza widoczność porów i drobnych zmarszczek. Ułatwia rozprowadzanie podkładu oraz przedłuża trwałość makijażu. 

 Skład:

 Pojemność: 20 ml
Cena: 17,70zł

Moja opinia:
Baza świetnie się rozprowadza na skórze, wystarczy niewielka ilość by dobrze pokryć twarz. Ma delikatny zapach, który mi osobiście przypadł do gustu. Jednak gdy mam ją na twarzy pod podkładem nadal go czuję, co mi nie przeszkadza. Podkład doskonale się na niej rozprowadza, a skóra wydaje się być gładka i aksamitna. Stosowałam ją m.in. gdy szłam na wesele, więc miałam ją na twarzy kilkanaście godzin. Twarz się nie świeciła, podkład się utrzymywał, także nie musiałam poprawiać makijażu po każdym tańcu ;). Pewnie spojrzeliście na skład, no tak, parabeny. Dyskusja na ich temat ciągle trwa. Ja nie będę się nad tym rozwodzić, powiem tylko tyle, że parabeny znajdziemy także w ciastach czy konfiturach. Zdanie na ich temat i wybór pozostawiam Wam. Nie zmienia to faktu, że baza ta przypadła mi do gustu, dobrze wygładza twarz i przedłuża trwałość naszego makijażu.
Ocena: 4+/5

Pozdrawiam serdecznie i do następnej notki, która pojawi się już niebawem! :)

instagram