Mała zapowiedź zakupowa

Hej. Z racji tego, że dawno nie pisałam, postanowiłam zajrzeć tutaj i dać znak, że żyję ;). Na komentarze staram się odpowiadać, zaglądam również na Wasze blogi. Dziękuję za tak liczne odwiedziny ostatnio i tyle komentarzy! Zbieram się do kolejnego 'dłuższego' postu jednak pora dnia mi na to nie pozwala. O co mi chodzi? Już tłumaczę. Wychodzę na uczelnię, gdy za oknem jest ciemno i wracam również, gdy jest zmrok. Dlatego nijak nie mogę zrobić zdjęć, które wyglądałyby w miarę przyzwoicie. Bo z fleszem to różnie bywa, tak jak ze zdjęciem poniżej. Ale obiecuję, że jak wrócę do Mojego Domu to wtedy wszystko będzie miało lepszą jakość (taa, zabrzmiało to tak, jakby samo przebywanie w MD poprawiało jakość i standardy życia ;P - ale po części tak jest, bo wtedy będę tam przynajmniej trzy dni, więc dzień, a nie tylko wieczór będzie do mojej dyspozycji ;)).

A teraz przynajmniej pokażę Wam to, co ostatnio udało się upolować w przeciągu około dwóch miesięcy. O kilku rzeczach jeszcze zapomniałam, ale to pokażę je w kolejnym haul'u zakupowym.
Przede wszystkim to, na czym najbardziej mi zależało, czyli szampony Babydream, które świetnie myją moje pędzle. Dodatkowo dwa żele pod prysznic, zestaw z Vichy, spray do włosów Got2b, masło Shea i puder bambusowy, masełko z Nivei, baza z Essence, tusz z Miss Sporty, paletka magnetyczna z Lenki i pięć pojedynczych cieni. W miarę używania/testowania pojawią się moje opinie czy recenzje.


 


A Wy co ostatnio kupiliście? A może trafiliście na jakąś promocję? Piszcie, chętnie poczytam i może skorzystam ;).  
A teraz już się z Wami żegnam, do napisania!

instagram