Manicure hybrydowy: jesiennie, czyli burgund&fiolet&złoto

Już dawno na blogu nie było wpisu z manicure, a to dlatego, że odkąd posiadam lakiery hybrydowe zwykłe lakiery odeszły w kąt. Jednak postanowiłam, że pokażę Wam także mój manicure hybrydowy. Wiele z Was także go wykonuje, a jeśli jeszcze nie próbowałyście to może zachęcę Was do tego. 

Na początek zdobienie jesienne z użyciem lakierów Semilac. Przy okazji pochwalę się, że ten manicure wygrał w konkursie organizowanym przez Semilac i Meet Beauty. 

Mam nadzieję, że Wam także się spodoba. Ten manicure ma już ponad tydzień, stąd widoczne odrosty. Poza tym paznokcie są krótkie, ponieważ się złamały i musiałam je obciąć, ale myślę, że nie będzie Wam to przeszkadzać w odbiorze.


Do wykonania tego manicure użyłam lakierów hybrydowych Semilac: 034 Mardi Gras, 037 Gold Disco, 083 Gold Disco i do kropek: 022 Mint, 023 Banana, 102 Pastel Peach oraz 127 Violet Cream.


Do Mardi Gras (fuksja z fioletowymi tonami) długo nie mogłam się przekonać. Jednak przy takim zdobieniu myślę, że wygląda dobrze - nie jest go za dużo i ładnie komponuje się z innymi kolorami. Złoty lakier pięknie się błyszczy i dodaje uroku całemu manicure. Kropeczki przełamują elegancki styl manicure i nadają mu swobodny charakter.


I jak Wam się podoba? Lubicie manicure hybrydowy czy raczej tradycyjny?Inne posty z serii MANICURE możecie zobaczyć: TUTAJ

instagram