Manicure hybrydowy: Wakacyjne wspomnienie | Semilac


Po wakacjach i pięknej pogodzie zostało tylko wspomnienie. Jesień zagościła na dobre, a na paznokciach coraz częściej pojawiają się ciemniejsze kolory. Jednak chciałam przywołać jeszcze na chwilę lato i pokazać Wam mój wakacyjny manicure. Pastel Peach z Semilac to jeden z moich ulubionych lakierów hybrydowych. Jest piękny i zwłaszcza w wakacje bardzo często pojawia się na moich paznokciach. Poza tym, idealnie pasuje do mojego stroju kąpielowego - ma ten sam kolor!


Tak, jak wspomniałam pierwsze skrzypce gra Pastel Peach 102 z Semilac. Nałożyłam go na wszystkie paznokcie, oprócz środkowych. Na nich trochę więcej się dzieje - namalowałam palmy na gradientowym tle. Do gradientu użyłam kilku lakierów z Semilac: Banana 023, Pastel Peach, Pink Rock 007.


Niebawem pokażę Wam kolejny manicure, tym razem bardziej jesienny. W planach mam także więcej wpisów paznokciowych - chciałabym też pokazać Wam tradycyjne lakiery, nie tylko manicure, ale także zbiór moich ulubionych lakierów według marek. Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba. 


Co sądzicie o tym manicure? I koniecznie napiszcie, jakie kolory gościły na Waszych paznokciach latem. 

instagram