Konferencja dla blogerów i vlogerów urodowych 3 edycja | Czy warto pojechać na Meet Beauty?


Każdy, kto był na konferencji już napisał kilka słów o tym i zrelacjonował ją swoim czytelnikom. Ja jak co roku robię to nieco później - to nie tylko wpis dla Was, ale także i dla mnie. Lubię robić takie podsumowania, do których potem mogę wrócić i zobaczyć, jak to było. Na konferencji Meet Beauty miałam okazję być już po raz trzeci. Z roku na rok zmienia się nieco koncepcja tego wydarzenia i forma. Na konferencji spotykają się blogerzy z całej Polski, a nawet Ci, mieszający poza granicami kraju. To jedna, a czasem jedyna, opcja, aby spotkać swoje koleżanki po fachu, możliwość nawiązania nowych kontaktów, ale także zdobycia nowej wiedzy. Dla ciekawych zostawiam odnośniki do poprzednich edycji Meet Beauty.


Tym razem Meet Beauty odbyło się poza Warszawą, w Nadarzynie i trwało nie jeden, a aż dwa dni (20-21 maja), plus dzień przed odbyła się gala. Konferencja została połączona z Targami Beauty Days. Dla jednych dobrze, dla drugich już mniej. Dlaczego? Po uroczystym rozpoczęciu każdy udał się na warsztaty lub wykłady. Niestety było mnóstwo ludzi, a 'sale', w których odbywały się warsztaty, oddzielone tylko ściankami, przez co było dosyć głośno i nieco chaotycznie. Druga sprawa - Meet Beauty z założenia miał być także okazją do zapoznania z innymi blogerkami, zintegrowania się - i tutaj również nie do końca to wyszło - większość w przerwach pomiędzy wykładami i warsztatami rozeszła się, aby obejrzeć stoiska i zrobić zakupy. Pod tym względem, poprzednia edycja wygrywa. Samo miejsce mogło także być problematyczne - miejscowość poza Warszawą, autobus dowożący ludzi co godzinę, niemały ścisk i poszukiwania przystanku :P. Jednak ta edycja też miała dobre strony i wiele rzeczy naprawdę zasługuje na pochwałę. Przede wszystkim wykłady - wspomnę tutaj o wykładzie Tomasza Stopki o pozycjonowaniu bloga, SEO, który zapewne wielu osobom dał motywacyjnego kopniaka i zachęcił do działania.

Drugi wykład, który również był bardzo ciekawy, a sama prowadząca (Ewa Szałkowska) bardzo przygotowana to wykład dotyczący kosmetyków mineralnych, korzyści i alternatywnych sposobów wykorzystania.


 Oczywiście było jeszcze wiele innych wykładów, na których można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Wzięłam udział także w warsztatach. Pierwsze z nich to warsztaty makijażowe z Karoliną Zientek i marką Golden Rose odnośnie przygotowania twarzy do makijażu. Karolina była świetnie przygotowana, warsztaty bardzo ciekawe i miło spędzone. Miałam okazję wziąć udział również w warsztatach NeoNail, na których zaprezentowana została nowość marki, czyli Aquarelle, a my miałyśmy możliwość wykonania zdobień tymi lakierami. Podczas Meet Beauty dostępna była fotobudka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem :).


 W wolnych chwilach zwiedziłam razem z dziewczynami Targi  i stoiska wystawców.


Na konferencję pojechałam z Agnieszką - to już chyba mała tradycja, że podróżujemy razem. Do Warszawy mamy niecałe dwie godziny pociągiem, dlatego zdecydowałyśmy się pojechać zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Oczywiście możecie sobie wyobrazić, że byłyśmy nieco zmęczone, ponieważ o 4 rano musiałyśmy wstawać każdego dnia, ale było warto. Dzięki Meet Beauty mogłam spotkać się ze wspaniałymi osóbkami, z którymi utrzymuję kontakt - oczywiście ze wspomnianą Agnieszką (agnieszkabloguje.pl), Kasią (minimalniee), Eweliną (alleve.blogspot.com), Natalią (elfnaczi.pl), Anią (rozmaitoscikosmetyczne.pl), Ingą (porcelaindoll.pl), Kingą (gorzela.pl) a także z innymi dziewczynami!


Na koniec możecie zobaczyć upominki, jakie dostałyśmy od sponsorów, a także paczki, które dostałam na stoiskach Targów. Jeszcze raz dziękuję!


Poniżej paczka ambasadorska, którą dostałam na Targach od Naturals Pharm.

Po kilku tygodniach dotarła do mnie także kolejna paczka - tym razem z produktami od Eveline, Cosnature, Sylveco i Nivelazione - Farmona. Mnóstwo nowości, za które bardzo dziękuję!


Odpowiadając na pytanie w tytule - oczywiście, że warto pojechać na Meet Beauty! Cieszę się, że mogłam wziąć udział po raz kolejny w największej konferencji blogerów Meet Beauty i nie tylko zdobyć wiedzę i wziąć udział w ciekawych warsztatach, ale także móc ten czas spędzić w miłym towarzystwie, poznać wiele osób, bo to jest według mnie główny cel tego wydarzenia.

 PS Bardzo dziękuję Ani (rozmaitoscikosmetyczne.pl) za udostępnienie zdjęć z Meet Beauty i Targów <3

instagram