Wielka Wymiana Książkowa, czyli Przeczytaj i Podaj dalej 4 edycja!


Już trzeci rok z rzędu biorę udział w wymianie książkowej. To świetne przedsięwzięcie, którego głównym organizatorem jest wspaniała osóbka - Madzia, Save the Magic Moments. W tym roku towarzyszy jej Dagmara, znana z bloga Socjopatka. Gdy tylko otrzymałam wiadomość o tym, że będzie kolejna edycja nie mogłam się nie zgłosić i nie wziąć udziału. Dla osób, które są tutaj pierwszy raz lub nie wiedzą, na czym polega ta akcja, spieszę z wyjaśnieniem.


ZASADY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ


1. Akcja trwa od 1 do 10 października 2017r.
2.  Udział w akcji może wziąć każdy, zarówno blogerzy jak i czytelnicy.
3. Książki wymieniamy, nie sprzedajmy! Ponosimy tylko koszty wysyłki.
4. Jeśli chcesz dołączyć i wymieniać się książkami, wystarczy, że swoje propozycje wraz z opisem (tytuł, autor, stan) umieścisz na swoim blogu/instagramie/facebooku lub pod wpisem u osoby, gdzie interesuje Cię jakaś propozycja, oraz dodasz hasztag #przeczytajipodajdalej4. Następnie link do swojego zdjęcia/wpisu umieścisz u organizatorek pod wpisem dotyczącym Wielkiej wymiany książkowej - u Magdy tutaj: KLIK, u Dagmary tutaj: KLIK.


JAK SIĘ WYMIENIAĆ?

Jeśli spodobała Ci się jakaś książka u mnie, wystarczy, że napiszesz mi o tym w komentarzu pod tym wpisem. Najlepiej będzie, jeśli podasz od razu link do swojego wpisu/zdjęcia lub po prostu wstawisz je w komentarzu tak, abym mogła zobaczyć, co oferujesz w zamian. Jeśli się dogadamy, podajemy sobie maile i tam ustalamy szczegóły. Myślę, że wszystko jasne, także zapraszam do wymiany!


MOJE KSIĄŻKI DO WYMIANY

Poniżej możecie zobaczyć książki, które chętnie wymienię. Jeśli coś Was zainteresowało, piszcie w komentarzach i od razu podajcie namiary do siebie (blog/fb, tam, gdzie macie swoją listę książek).

1. "29" Adena Halpern - stan bardzo dobry


2. "Zaklinacz czasu" Mitch Albom - stan idealny
3. "Mniej złości, więcej miłości" Natalia Sońska - stan idealny (wymieniona z mirabelkowabiblioteczka.blogspot.com)4. "Pocztówki prosto z serca" Ella Griffin - stan bardzo dobry
5. "Jedz, módl się, kochaj" Elizabeth Gilbert - stan bardzo dobry (wymieniona z dzienzksiazkami.blogspot.com)6. "Jestem nudziarą" Monika Szwaja wyd.kieszonkowe - stan dobry
7. "I wtedy to się stało" Linda Green - stan idealny


8. "Kiedy zapomnisz" Jennie Shortridge wersja kieszonkowa - stan bardzo dobry
9. "Fanaberie" Jolanta Wrońska - stan bardzo dobry


10. "Magia Olewania" Sarah Knight - stan idealny


11. "Z jednym wyjątkiem" Katarzyna Puzyńska - stan idealny (gruba, 742str.), wymienię za coś fajnego (wymieniona z szegducha.pl)


12. Hygge. Klucz do szczęścia" Meik Wiking - stan idealny (wymienię za coś super)Zatem zapraszam do wymiany! 
Dodam jeszcze, że szukam wciągających powieści na jesień, książek o minimalizmie, poradników i książek Agnieszki Maciąg, choć oczywiście nie ograniczam się do tych tytułów i wymienię się także na coś, co wpadnie mi w oko :).

instagram