Wielka Wymiana Książkowa, czyli Przeczytaj i podaj dalej 8 edycja

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8, książki do oddania

Już po raz ósmy rusza Wielka Wymiana Książkowa. I tym razem postanowiłam wziąć w niej udział. Uwielbiam czytać i staram się znaleźć chociaż kilka minut w ciągu dnia, aby usiąść z książką. Wielka Wymiana Książkowa to akcja, która polega na wymianie przeczytanych już książek właściwie za darmo i to jest w tym najlepsze! Można wymieniać książki do woli, wybierać spośród setek tytułów i cieszyć się nowymi zdobyczami. To także fajna okazja do tego, aby odświeżyć swoją biblioteczkę, wymienić te egzemplarze, ktore już przeczytaliśmy i zalegają na półkach. W Wielkiej Wymianie Książkowej może wziąć KAŻDY, nawet osoby, które nie posiadają bloga - wystarczy swoje pozycje umieścić na blogu u organizatorek czy podrzucić w komentarzu pod wpisem lub zamieścić na instagramie czy grupie na facebooku i opatrzyć stosownym hasztagiem. Poniżej wszelkie szczegóły tak, aby każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się, o co chodzi i jak dołączyć do wymiany.


Wielka Wymiana Książkowa - jak wziąć udział i jak zdobyć książki?

1. Wymiana trwa od 6 do 12 października 2019r.
2. Tak jak sama nazwa brzmi - to WYMIANA, książki można wymieniać, ale ich nie sprzedajemy. Ponosimy tylko koszty wysyłki. Książki wysyłamy śledzonymi przesyłkami tak, abyśmy mieli pewność, że nic się nie zgubi po drodze.
3. W wymianie może wziąć udział KAŻDY,  nie tylko bloger. Jeśli chcesz dołączyć, wystarczy, że opublikujesz swoją listę książek (tytuł, autor) wraz ze zdjęciami i ich stanem (np. bardzo dobry, dobry, średni, wypisz wady) na swoim blogu//instagramie. Jeśli publikujesz je na IG dodaj hasztag: #przeczytajipodajdalej8 (będzie łatwiej odnaleźć propozycje do wymiany). 
4. Na facebooku można wymieniać się tylko w grupie Przeczytaj i Podaj dalej.
5. Koniecznie umieść link do swojego zdjęcia/wpisu u organizatorek pod wpisem dotyczącym Wielkiej Wymiany Książkowej w LINK PARTY - u Magdaleny Erbel tutaj: KLIK, u Dagmary Sobczak tutaj: KLIK, dzięki temu więcej osób do Ciebie trafi.
6. Jeśli natomiast widzisz interesujący Cię egzemplarz u kogoś, napisz mu o tym w komentarzu, że chętnie się wymienisz, podając namiary do spisu swoich książek bądź podaj w komentarzu tytuły. Jeśli tą osobę coś zainteresuje da Ci znać, a resztę ustalacie już na priv (na maila podajecie sobie adresy i ustalacie szczegóły wysyłki).
Szczegółowy regulamin u organizatorek: u Magdy TUTAJ i u Dagmary TUTAJ.

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8

Co chcę wymienić, czyli moje książki do wymiany

Poniżej możecie zobaczyć zbiór moich książek, które chętnie wymienię. Jeśli zainteresowała Cię jakaś pozycja, napisz jak najszybciej w komentarzu, aby ktoś nie zgarnął jej przed Tobą. Najlepiej, jeśli podasz od razu link do swojego wpisu/zdjęcia lub po prostu wstawisz swoje książkowe propozycje w komentarzu tak, abym mogła zobaczyć, co oferujesz w zamian. Jeśli się dogadamy, to podajemy sobie maile i tam ustalamy szczegóły. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i zrozumiałe.

Zatem zapraszam do wymiany!

1. "Z ciszy" Martyna Senator - stan idealny wymienione
2. "Współlokatorzy" Beth O'Leary - stan bardzo dobry

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8


3. "Życie pełne barw" Malwina Ferenz - stan bardzo dobry
4. "Prawo Mojżesza" Amy Harmon - stan bardzo dobry, egzemplarz recenzencki z poprzedniej wymiany

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8


5. "Małe cuda" Cheryl Strayed - stan dobry
6. "Dieta Clear Skin" Nina i Ronda Nelson - stan bardzo dobry

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8


7. "Zapisane w wodzie" Paula Hawkins  - stan bardzo dobry
8. "W pogoni za torebką" Michael Tonello - stan bardzo dobry
9. "Ważka" Małgorzata Rogala - stan bardzo dobry

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8Wielka Wymiana Książkowa edycja 8


10. "Motylek" Katarzyna Puzyńska - stan bardzo dobry
11. "Help me" Marianne Power - stan bardzo dobry wymiana z mapaedukacji.pl

Wielka Wymiana Książkowa edycja 8
Wielka Wymiana Książkowa edycja 8


Zatem zapraszam do wymiany! Co Was zaciekawiło, którą książkę chcielibyście przeczytać? Piszcie w komentarzach!

instagram