Co mnie ostatnio zaciekawiło?

Cześć! Dzisiejszy post będzie nieco inny od pozostałych, a mianowicie będzie to wpis o polecanych przeze mnie postach. Wiem, że dużo tego typu notek jest u innych, ale przeważnie polecane są blogi, a ja ograniczę się do naprawdę ciekawych i przydatnych postów.

* Wpis na temat tego, co spakować do wakacyjnej kosmetyczki. *

Nie są to typowe uniwersalne porady. Naomi pokazuje, co zabrała ze sobą i co z tych rzeczy używała, a co w ogóle jej się nie przydało. Powiem szczerze, że nie wiedziałam jeszcze takiego wpisu na blogach. Myślę, że może to być inspiracja dla blogerek, żeby nie tylko mówić o tym, co zabieramy ze sobą, ale także jak to się spisało i czy w ogóle tego używaliśmy :).

* Metoda małych postępów *


Post o wyznaczaniu sobie celu, o metodzie SMART i planowaniu. Małymi kroczkami osiągniemy naprawdę wiele!

* Żółta spódniczka, która zauroczyła mnie do tego stopnia, że przejrzałam cały blog *


A wszystko za sprawą tejże spódniczki. Stylizacja i zdjęcia tak bardzo mi się spodobały, że długi czas przeglądałam bloga i zachwycałam się optymistycznymi, żywymi i kolorowymi zdjęciami!

* Post o rzeczach zapomnianych, czyli listach *


Uwielbiam wysyłać i dostawać listy, jednak od jakiegoś czasu zupełnie o tym zapomniałam i zaprzestałam to robić. Ten post mi o tym przypomniał. Świetne pomysły, piękna papeteria i zdjęcia! Aż chce się usiąść i samemu coś skrobnąć! A tutaj kolejny post tejże autorki o postcrossingu.

* Na walizkach *


I na koniec prawdziwy, osobisty post o życiu na walizkach. Nie będę się rozpisywać, po prostu zachęcam do przeczytania.

I to na dzisiaj tyle. Pewnie ukażą się jeszcze tego typu posty u mnie. Zachęcam do odwiedzenia tych blogów. A może Wy polecacie jakiś post, który Was zainspirował albo bardzo Wam się spodobał? Piszcie! Pozdrawiam, Optymistyczna :)

instagram