Płyn dwufazowy do demakijażu Marion - bez tłustej powłoki

Cześć! Kolejna buteleczka płynu micelarnego do demakijażu się skończyła, dlatego wreszcie zabrałam się za płyn dwufazowy do demakijażu oczu z firmy Marion.


Od producenta:
Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa wodoodporny i trwały makijaż, bez pozostawiania na skórze tłustego filmu. Łagodna formuła wzbogacona ekstraktem z rumianku łagodzi delikatną skórę wokół oczu oraz zmniejsza podrażnienia. Zawarta prowitamina B5 doskonale nawilża skórę, nadaje jej gładkość i elastyczność.
Faza ciemna to bardzo delikatny płyn, który odświeża i nawilża skórę, a faza jasna bogata w delikatne oleje, skutecznie zmywa makijaż wodoodporny i długotrwały bez pozostawiania na skórze tłustego filmu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek, nie zawiera detergentów i substancji zapachowych.
Polecany również dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.Moja opinia
 Produkt ten pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim tym, że faktycznie nie zostawiał tłustego filmu, ale uczucie, że skóra jest nawilżona i gładka. Usuwa on bez problemu różnego rodzaju cienie do powiek za pierwszym razem, kiedy przyłożę wacik. Żeby zmyć eyeliner czy tusz należy wykonać czynność dwa razy, ale dla mnie to nie problem, gdyż do tej pory każdy produkt do demakijażu tak u mnie działał. Za pierwszym razem produkt zmywa tusz przy czym go rozmazuje, za drugim dotknięciem wacika, wszystko ładnie zostaje usunięte. Jestem pod wrażeniem, że na rzęsach nic już nie zostaje, jak to czasami bywa przy użyciu innych produktów. Plusem tego płynu jest również jego cena, kosztuje około 5-6 złotych za 120 ml.Produkt otrzymałam od firmy Marion i nie wpływa to w żaden sposób na moją recenzję.

instagram