Zamówienie z cocolita: TT, Sleek, MUA, Hakuro


Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z postem zakupowym. Ostatnio coś często pojawiają się na moim blogu ;). Tym razem jest to zamówienie ze strony cocolita.pl Pisałam już co nieco o nim w poprzednich postach i mówiłam, że udało mi się zrealizować dwa punkty z mojej wishlisty.


Wreszcie zdecydowałam się na bardzo znaną szczotkę do włosów, czyli Tangle Teezer. Coraz więcej uwagi zaczęłam poświęcać moim włosom, ze względu na to, jak wyglądają po lecie i upałach. Stosuję różne maski, odżywki, próbuję je doprowadzić do odpowiedniego stanu, dlatego też, chciałam zainwestować w dobrą szczotkę. Mam nadzieję, że TT i u mnie się sprawdzi, a rozczesywanie włosów będzie o wiele łatwiejsze :).


Kolejną rzeczą jaką kupiłam jest paletka cieni Sleek. Od bardzo dawna chciałam wypróbować te paletki, jednak ciągle chodziła ze mną Au naturel. Jednak ostatecznie wybrałam Oh so special ;). Ma mnóstwo kolorów, które ostatnio namiętnie używam, więc na pewno się przyda ;).


Do zakupów dorzuciłam również pędzelek z Hakuro H70 do nakładania cieni. Zamówiłam również dwa kosmetyki z firmy MUA: mozaikę brązującą i pomadkę (kolor nr 5).


Już teraz mogę powiedzieć, że pomadka jest świetna, dość 'błyszcząca', super sprawdza się z inną pomadką bardziej kryjącą. Usta wtedy fajnie połyskują :).


Jestem bardzo zadowolona z zakupów, mam nadzieję, że wszystkie produkty będą się u mnie dobrze spisywać i niebawem pojawią się tutaj ich recenzje. A co Wy sądzicie o tych produktach? Dajcie znać!

Pozdrawiam serdecznie i do napisania!

instagram