Kosmetycznie: włosy, czyli produkty, których używam


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać produkty, których używam do włosów. Będą to szampony, odżywki i produkty do stylizacji. Tych ostatnich jest bardzo mało, gdyż praktycznie ich nie używam albo sporadycznie. Zresztą więcej przeczytacie w dalszej części. A teraz po kolei.Zacznę od szamponów. Staram się nie używać ciągle tego samego, gdyż włosy szybko się przyzwyczajają i to im nie służy. Poniżej widzicie kolejno od lewej: Szampon z kolagenem BingoSpa, suchy szampon Isana, Szampon dla dzieci Babydream, Szampon z Palmolive, Szampon podkreślający kolor włosów brązowych Yves Rocher, szampon Pantene, szampon z wyciągiem z owsa Yves Rocher, szampon z Dove.
Zdecydowanie ulubieńcem jest szampon z Dove, do którego ciągle powracam. Bardzo lubiłam również Pantene ale ta starą wersję z granatową zakrętką ;). Szczegółowe recenzje danego produktu albo już się pojawiły albo będą lub usłyszycie o nich w denku.


Następnie pokażę Wam odżywki, od lewej: GlissKur Schwarzkopf Liqiud Silk, maska z Biovaxu do włosów suchych i zniszczonych, odżywka bez spłukiwania z miodem i cytryną Naturia Joanna, Biosilk, który najpierw wszyscy zachwalali, a teraz większość gani, odżywka Garnier Ultra Doux Sekrety Prowansji, odżywka Intense Repair Nivea, odżywka Oil Repair Balea, dwufazowa odżywka Marion, dwufazowa odżywka Balea (do jasnych włosów, ale i tak jej używam;)).
Najbardziej lubię odżywkę Oil Repair z Balea. Na końcówki świetnie sprawdza się ta z Joanny.


A tutaj widzicie produkty do stylizacji włosów. Kolejno: pianka do włosów Loreto, płyn do układania włosów Loton, lakier do włosów Joanna, spray Advance Techniques z Avonu chroniący przed wysoką temperaturą oraz spray do prostowania włosów z Got2b.
Szczerze mówiąc rzadko używam lakierów do włosów, jedynie na większe wyjście, aby utrwalić fryzurę. Na co dzień nie używam. Jedynie spray z Avonu jest stosowany przeze mnie przed każdym suszeniem włosów.


Tak wyglądają moje kosmetyki, których używam do włosów. A Wy czego używacie? Jaki jest Wasz ulubiony produkt? A może miałyście coś z powyższych? Co sądzicie? Piszcie! :)

instagram