Mały a jednak Wielki lakier - 407 Eveline

Ostatnio moim ulubieńcem wśród lakierów stał się niepozorny lakier z Eveline MiniMax quick dry & long lasting o numerze 407. Maluję nim paznokcie bardzo często, gdyż a) szybko wysycha b) paznokcie wyglądają na zadbane i eleganckie c) długo się utrzymuje.


Na zdjęciach niestety trudno oddać jego prawdziwy kolor, w dodatku mam wrażenie, że na zdjęciach wygląda tak, jakby nie krył całej płytki i był prześwitujący. Jest to lakier holograficzny, zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, wydaje mi się, że przez to trudno uchwycić jego odcień.

Co do innych rzeczy, to nie będę się rozpisywać. Tak jak mówiłam na początku - długo się utrzymuje, ok. 3-4 dni, po tym czasie lekko ściera się na końcach, ale nie jest to bardzo widoczne. Fajnie kryje, jednak potrzeba dwóch warstw. W miarę szybko wysycha, nie trzeba czekać dwóch godzin :P Po kilku minutach manicure jest gotowy :). Pędzelek jest normalny, mały, jednak łatwo się nim maluje. Pojemność to 5 ml, cena też nie jest wysoka, ok. 6zł. Ja kupiłam go podczas Rossmannowej promocji, więc zapłaciłam jeszcze mniej.

Co sądzicie? Miałyście jakiś lakier z tej serii? Ja z pewnością kupię jeszcze inny kolor :).

instagram