W pogoni za torebką i inne (Znak)

Kilka dni temu pisałam na fb o promocji, która była w księgarni internetowej Znak.com.pl, a mianowicie -35% przy zamówieniu 3 książek i więcej. Skusiłam się na książki, które od dawna miałam w swoim koszyku, a czekałam tylko na jakąś zniżkę czy rabat. Bardzo lubię zamawiać na Znaku, jedyne co mnie denerwuje iż rabat odliczany nie jest od głównej ceny jaką widzimy przy danej pozycji, ale od przekreślonej ceny (która jest wyższa). Mimo wszystko sprawdziłam czy mi się to opłaca, porównałam z innymi stronami z książkami i okazało się, że i tak to będzie najtańsza opcja.


Wybrałam trzy książki: Tajemnica pani Ming (Eric-Emmanuel Schmitt), o której dowiedziałam się na blogu Rock Glam Princess, wg niej to świetny pomysł na prezent, Małe cuda (Cheryl Strayed) oraz W pogoni za torebką (Michael Tonello), o której było głośno w Internecie i na youtube. 


Mam nadzieję, że książki przypadną mi do gustu i nie będę się mogła od nich oderwać :). Już same okładki zachęcają do czytania, dzięki barwnym zdjęciom. 


 A Wy czytałyście którąś z tych książek? Co o nich sądzicie? A może ostatnio też kupiłyście jakieś książki? Pochwalcie się, chętnie poczytam i może na coś się skuszę. Pozdrawiam! :)

instagram