Zorganizuj swoje kosmetyki

Hej! Chyba już każda dziewczyna słyszała o organizerach z Biedronki. Ogarnął nas szał zakupowy i czym prędzej biegłyśmy do najbliższego supermarketu w poszukiwaniu tego cuda, które pomoże nam w zorganizowaniu naszych ukochanych kosmetyków :). Na blogach głośno o nich, każdy pokazuje swoje łupy, więc dlaczego i ja mam tego nie zrobić? Być może ktoś jeszcze o nich nie słyszał i może znajdzie je jeszcze w swoich Biedronkach.


Organizery kosztowały 9,99zł i było 5 albo 6 różnych do wyboru. Cena jest naprawdę przystępna, w Internecie kosztują nawet 60zł. A ten jest naprawdę dobrze wykonany i ładnie się prezentuje. Ja skusiłam się na jeden, najbardziej popularny, z miejscem na pomadki po jednej stronie i przegródkami na inne kosmetyki.


Myślę, że organizer ciekawie się prezentuje, jest praktyczny i można w nim trzymać kosmetyki, których używamy na co dzień. Jak widzicie zmieścił się tutaj podkład, puder, róż, baza, cienie i cała paletka, pomadki, tusz, kredki do ust, (które akurat są zasłonięte przez paletkę) i korektor. Wszystkie przydatne rzeczy w jednym miejscu.

Podoba Wam się taki organizer? Skusiłyście się na niego? A może jednak wolicie tradycyjne przechowywanie w pudełkach czy szufladach?

instagram