Przegląd miesiąca (kwiecień)


Postanowiłam, że wprowadzę pewien rodzaj postów, które nazwałam przeglądem miesiąca. Długo myślałam nad tytułem, jednak w końcu wymyśliłam właśnie taki i mam nadzieję, że się przyjmie :). Pokażę, co mnie zainspirowało, co mi się spodobało, co oglądałam, przeczytałam - przeróżne rzeczy, niekoniecznie będący typowymi ulubieńcami. Nie zawsze taki post będzie ukazywał się co miesiąc, pojawi się wtedy, gdy będę miała Wam coś do pokazania, coś co może Was zainteresować.

1. Przeczytana książka
"W pogoni za torebką" - świetna, prawdziwa historia mężczyzny, który wszedł w świat mody i ludzi bogatych. Odkrył sposób, w jaki może kupować upragnione przez ludzi birkinki, na które trzeba oczekiwać 2 lata. Wykazał się sprytem i pomysłowością. Przy okazji podróżujemy z nim po Europie i świecie w poszukiwaniu 'cennych' przedmiotów marki Hermes, za które ludzie są w stanie zapłacić tysiące dolarów. Pisałam o niej w tym poście [klik].

źródło zdjęcia: znak.com.pl

2. Obejrzany film
 "Dzień w Middleton" - podczas wycieczki po college'u spotyka się dwoje ludzi, którzy przyjechali ze swoimi dziećmi na dzień otwarty. Głównie przyglądamy się ich losom, dzieci są na drugim planie. To oni są tutaj ważni, poznajemy ich historię i pragnienia. Myślałam, że to będzie typowa komedia romantyczna, jedna ma w sobie coś innego, odróżniającego ją od innych filmów tego typu. Ja widzę w tym filmie głębszy sens, w słowach bohaterów, na pozór zwyczajnych, odnajduję drugie dno.

źródło zdjęcia: filmweb.pl

3. Piosenka, której słuchałam najczęściej
 "Liar liar" Cris Cab- to piosenka, która dawała mi mnóstwo energii, tak zwanego kopniaka do działania, bardzo dynamiczna, wpadająca w ucho.


4.Kanał na youtube
 Chciałabym tutaj wspomnieć o kanale 5 sposobów na... Chłopaki mają świetne pomysły, a realizacja i wykonanie równie dobre. Jednak ja przez ostatnie kilka dni oglądałam nie ich główne filmiki, a aftersceny. Śmiałam się a nawet płakałam (ze śmiechu oczywiście) ;). Świetne teksty, odzywki czy pomysły (jak np. gry imprezowe). Polecam ich kanał oraz filmiki z wyciętymi scenami - genialne! ;).


5. Ulubiona aplikacja/serwis społecznościowy
Niedawno założyłam konto na instagramie i strasznie mnie to wciągnęło ;). Przeglądam mnóstwo zdjęć, które często mnie inspirują, dowiaduję się o wielu rzeczach, promocjach, fajnych miejscach, restauracjach, klubach itp. Dla wielu z Was to bardzo dobrze znany serwis, jednak postanowiłam, że wspomnę tutaj o nim. Łatwy dostęp, obsługa, bez zbędnych dodatków i to lubię ;).
A to mój instagram (wystarczy kliknąć w obrazek). Możecie podawać też swoje konta, chętnie Was odwiedzę.

http://instagram.com/optymistyczna25#


A co Wam spodobało się w kwietniu, co Was inspirowało, co oglądaliście itp.? I dajcie znać, czy lubicie tego typu posty. Pozdrawiam i do następnego!

instagram