Przegląd miesiąca (maj)


W poprzednim poście widzieliście moich kosmetycznych ulubieńców maja. Teraz przyszedł czas na podsumowanie miesiąca, czyli co obejrzałam, czego słuchałam, co mnie zainspirowało itp. Może Wy coś podpatrzycie u mnie, coś Wam się spodoba. A teraz zapraszam do czytania.

1. Obejrzany film
Film, który chciałabym Wam polecić to "Sekretne życie pszczół". Obejrzałam go już drugi raz. Film opowiada o losach dziewczynki, która straciła matkę i uciekła od agresywnego ojca. Zatrzymała się u czarnoskórych kobiet, które mają z nią wiele wspólnego i nie są jej do końca obce... Więcej nie zdradzę, ale myślę, że warto go obejrzeć, polecam.

źródło zdjęcia: filmweb.pl

2. Piosenka, którą słuchałam najczęściej
Tym razem będą to dwie piosenki. Pierwsza z nich dobrze Wam znana to "Addicted to you" (Avicii). Bardzo często można ją było usłyszeć u mnie w głośnikach. Sama muzyka jest pobudzająca i żywa. Drugą piosenką jest "I see fire" (Ed Sheeran) - również ostatnio popularna, jednak nico inna od poprzedniej, spokojna i odprężająca.3. Kanał na YouTube
Tym razem chciałabym Wam polecić kanał Magia Y. Chłopak wykonuje świetne sztuczki, to genialny magik, iluzjonista. Naprawdę warto obejrzeć jego filmy, które są bardzo pomysłowe, ciekawe i zaskakujące.


4. Wydarzenie
W maju obchodziłam urodziny i to zdecydowanie był świetny czas. Świętowałam trzy dni, gdyż urodziny wypadły w weekend. Dostałam wiele miłych życzeń, oczywiście prezenty też były i bukiety pięknych kwiatów. Drugim wydarzeniem, o którym tylko wspomnę, to Juwenalia - wspólne grillowanie, chill, czas spędzony ze znajomymi - super!


5. Ulubiona aplikacja
Nie tylko w tym miesiącu słuchałam bardzo często muzyki na Spotify. To naprawdę świetna aplikacja, muzyka wg nastroju, gatunku, różne top listy, możemy też tworzyć własne playlisty. Słuchać możemy zarówno w przeglądarce, w telefonie/tablecie itp. (z dostępem do Internetu) lub pobrać aplikację na komputer. Polecam każdemu, kto jeszcze o niej nie słyszał.

http://spotify.com

 A co Was zainspirowało w maju, co Wam się spodobało, co obejrzeliście, czego słuchaliście najczęściej?

instagram