Manicure hybrydowy: Powiew wiosny


Być może, dla wielu z Was kolory, które zostały użyte w tym manicure będą bardziej kojarzyły się z zimą - nie ma tutaj żywych odcieni, fiolet jest rozbielony, dodatkowo chłodny brokat. Jednak dla mnie właśnie taki jasny fiolet wiąże się z początkami wiosny - gdy jeszcze nie posiadałam lakierów hybrydowych w tym czasie sięgałam po podobne kolorystycznie lakiery (np. nr 103 z Golden Rose).


Lakiery, po które sięgnęłam do wykonania tego manicure to: Miss Of The World 109 Semilac (na palcu wskazującym i serdecznym) oraz Violet Cream 127 Semilac na pozostałych paznokciach. Ten rozbielony fiolet w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej, jest delikatny i dziewczęcy. Z Miss of the world miałam niemałe problemy, stąd widoczne w paru miejscach małe niedociągnięcia - ten lakier jest tak gęsty i nabiera się go mnóstwo na pędzelek, że ciężko nim precyzyjnie pomalować paznokieć. Przypomina mi on brokaty w tubkach z dzieciństwa, złoty lakier Gold Disco o wiele lepiej się nakłada.


Według mnie to całkiem udane połączenie kolorystyczne. A co Wy sądzicie na ten temat? Jakie kolory lubicie najbardziej nosić na paznokciach wiosną?

instagram