Manicure hybrydowy: Pastele


Tym razem pokażę Wam manicure w nieco innym wydaniu. Jest pastelowy, nieco cukierkowy i słodki. Wykonałam go lakierami hybrydowymi na naturalnej płytce paznokcia. Nosiłam go przez trzy tygodnie i gdyby nie odrosty to pewnie miałabym go na paznokciach jeszcze dłużej. Według mnie takie kolory pasują na wiosnę, manicure jest dziewczęcy i delikatny, mimo że dużo się tutaj dzieje.


Do wykonania tego manicure użyłam głównie lakierów hybrydowych Semilac. Zaczynając od kciuka mamy kolejno: Lazure Dream 000, Pink Peach Milk 047, Violet Cream 127. Na palcu serdecznym użyłam Strong White 001, a na nim Pink Peach Milk, Gold Disco 037 oraz kropeczki wykonane lakierem Night in Venice 095. Na paznokciu małego palca jest Pastel Blue 3648-1 z NeoNail. 


Uwielbiam kolor niebieski i cieszę się, że wreszcie udało mi się dostać lakiery w pięknych odcieniach. Lazure Dream z Semilac jest niedostępny w regularnej sprzedaży, ale można go dostać podczas pokazów i szkoleń. Na pewno użyję go w niejednej stylizacji paznokci.

Co sądzicie o tym manicure i połączeniu kolorów? Lubicie pastele?

instagram