Rozdanie | Od 27 maja do 17 czerwca [zamknięte]


Niedawno mój blog osiągnął okrągłą liczbę 800. obserwatorów. W czerwcu mija także czwarty rok, odkąd zaczęłam regularnie prowadzić bloga. Postanowiłam, że z tej okazji przygotuję małą nagrodę dla moich czytelników. Chciałam wam przede wszystkim podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga, czytacie moje wpisy, komentujecie i że jest Was coraz więcej! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Bardzo mnie to cieszy i motywuje do dalszej pracy. Dzięki blogowi poznałam wiele wspaniałych osób i mam nadzieję, że to nie koniec ;). Wierzę, że poznam jeszcze więcej blogerek a także czytelników mojego bloga. Blog sprawił, że rozwijam także swoje pasje i zainteresowania. 
Jeszcze raz dziękuję każdemu z osobna, za to, że tworzy małą społeczność wokół mojego bloga. W tym roku planuję małe zmiany, być może przejście na własną domenę, zmiana adresu i może forma komentarzy (disqus). Jednak póki co, jestem w tym zielona i sama chyba nie dam rady tego zrobić. Jednak gdy znajdę więcej czasu to postaram się zgłębić ten temat. 

A teraz przejdźmy do rozdania. Do wygrania jest kultowy już rozświetlacz z MySecret, a także płyn micelarny marki Tołpa. Aby wziąć udział w rozdaniu i zgarnąć te kosmetyki, należy spełnić 2 warunki: być publicznym obserwatorem mojego bloga, a także zostawić komentarz według wzoru poniżej.  
Dodatkowo (nie jest to obowiązkowe) można polubić mój profil na fb czy instagramie czy udostępnić informację o rozdaniu (na facebooku lub na blogu) co zwiększa szanse podczas losowania.

Wzór komentarza:
1. Obserwuję bloga jako:
2. Mój email:
3. Udostępniłam/em informację o rozdaniu: TAK/NIE
4. Obserwuję na instagramie jako: TAK (nazwa)/NIE  (+1pkt)
5. Lubię na Facebooku jako: TAK (nazwa)/NIE (+1pkt)
6. Udostępniłam/em informację na Fb/blogu: TAK (link)/NIE (+1pkt)

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagrody jest autorka bloga Optymistyczne-dni.
2. Nagrody są nowe i nieużywane.
3. Konkurs wygrywa tylko jedna osoba.
4. Rozdanie trwa od 27 maja do 17 czerwca 2016 r. do godz. 23:59.
5. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu trzech dni od daty zakończenia rozdania.
6. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu, a zwycięzca dodatkowo otrzyma wiadomość na e-mail podany w zgłoszeniu.
7. Jeśli zwycięzca w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników nie poda informacji o danych do wysyłki, wybrana zostanie inna osoba.
8. Nagroda zostanie wysłana w ciągu siedmiu dni od otrzymania danych do wysyłki.
9. Nagroda może zostać wysłana wyłącznie na terenie Polski  na koszt Organizatora.
10. Dane osobowe zwycięzcy będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celach realizacji wysyłki nagród do zwycięzcy.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

Zapraszam wszystkich do udziału, zasady są bardzo proste, nie ma żadnych pytań konkursowych, wystarczy być publicznym obserwatorem bloga. Powodzenia!

WYNIKI:
Wygrała: Moooni-que. Gratuluję! 

instagram