Manicure zimowy w innej odsłonie | Semilac

manicure hybrydowy blue ink semilac gold disco

Kiedyś pytałam Was w jednej z ankiet, czy chcecie więcej wpisów paznokciowych - wyraziliście chęć, dlatego staram się realizować to, co sobie zaplanowałam i pokazywać Wam więcej stylizacji paznokci czy wpisów okołopaznokciowych. Myślę, że niebawem ukaże się także kolejna część z cyklu Stemplowanie na paznokciach, w planach mam również wpis o tym, co robić, aby paznokcie były mocne i szybciej rosły. Jedną metodę już Wam "sprzedałam" i nadal serdecznie polecam - sama robiąc sobie dłuższą przerwę od hybryd ją stosuję i moje paznokcie wyglądają dzięki niej lepiej, są gładsze i mocniejsze - a mianowicie mowa tu o manicure masłem shea. Nie potrzeba dużych nakładów finansowych, a efekty są naprawdę widoczne. Dajcie znać, czy chcecie poznać inne sposoby na pielęgnację i wzmocnienie paznokci.

Mam też nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność, ale teraz mam bardzo napięty plan i bardzo ważną rzecz na głowie. Kto czytał wpis z Planami na rok 2018 ten doskonale wie, co mnie czeka w najbliższych dniach. Mam nadzieję, że już niebawem wrócę pełna sił, będę miała więcej czasu i mogła częściej się tutaj udzielać. A tymczasem zapraszam Was na wpis z moim ostatnim manicure. Będzie to jeszcze mani w zimowym klimacie, myślę, że to ostatnia szansa, aby Wam go pokazać, ponieważ coraz bardziej skłaniam się ku bardziej wiosennym stylizacjom - chyba już tęsknię za tą porą roku.

blue ink semilac gold disco

 

Manicure zimowy: granat w połączeniu ze złotem

Manicure, który widzicie w tym wpisie powstał bardzo spontanicznie - w poprzedniej stylizacji ze śnieżynkami i reniferami, jaką widzieliście na blogu wykorzystałam granatowy lakier 088 Blue Ink z Semilac, który tak mi się spodobał, że przemyciłam go także w tym manicure. Żeby nie było nudno, na paznokciu palca serdecznego wzbogaciłam ten granat lakierem z drobinkami 095 Night in Venice z Semilac (nałożyłam jedną warstwę na "bazę" z Blue Ink), natomiast na pozostałych pojawił się 037, czyli Gold Disco z Semilac. Aby nadać całości zimowego klimatu, przy pomocy stemplowania wykonałam wzorki - na serdecznym pojawiły się śnieżynki, natomiast na środkowym - choinka, którą można modyfikować i np. odbić jej część, aby powstał sam szlaczek, podobnie jak w poprzedniej stylizacji. Płytka ze wzorkami pochodzi z Born Pretty - jej numer to BP-185. Pamiętajcie, że wzorki można odbijać nie tylko na hybrydach, ale również na zwykłych, tradycyjnych lakierach.


Myślę, że całość prezentuje się całkiem ładnie i ciekawie. Mam nadzieję, że w jakiś sposób zainspiruje Was do wykonania swoich stylizacji. PS Jeśli kupiłyście coś z mojego polecenia lub zainspirowałyście się np. moim manicure - będzie mi bardzo miło, jeśli mnie o tym poinformujecie lub dodacie na instagramie hasztag #delishepoleca, a ja pokażę na instastories Wasze zdjęcie.

blue ink semilac gold disco, manicure hybrydowy

Lubicie takie połączenie kolorystyczne? Co aktualnie macie na paznokciach?

ZOBACZ TAKŻE:

instagram