Naturalna kąpiel z odżywczym żelem pod prysznic Vianek

żel pod prysznic Vianek

 

Produktom do ciała a zwłaszcza do mycia rzadko poświęca się dużo uwagi. Zwykle recenzje powstają o produktach pielęgnacyjnych, które faktycznie mogą zmienić stan skóry. Ja jednak postanowiłam napisać kilka słów o produkcie znanej mi marki, na który warto zwrócić uwagę, wybierając kosmetyk do mycia ciała. 


Naturalna pielęgnacja skóry pod prysznicem

Wybierając kosmetyki z naturalnym składem, warto zwrócić uwagę na te polskich marek. Jedną z takich marek, do której często wracam i jej kosmetyki goszczą na mojej półce, jest marka Vianek. Od kosmetyków do ciała, twarzy a także włosów. Gdy w pudełku Pure Beauty pojawił się żel pod prysznic, byłam go ciekawa, ponieważ jeszcze nie miałam produktu z tej kategorii.

Warto zadbać o swoją skórę w pełni - żel pod prysznic to jeden z podstawowych elementów, po który sięgam codziennie. Nie mam większych problemów ze skórą, dlatego nie zawsze wybieram te z łagodnym i naturalnym składem. Jednak lubię wiedzieć, że skóra jest zadbana i produkt, jakim ją pielęgnuję, jej nie zaszkodzi.

 żel pod prysznic Vianek


Odżywczy żel pod prysznic Vianek

Żel pod prysznic marki Vianek znajduje się w 300 ml opakowaniu z dozownikiem. Lubię produkty z pompką i nie ukrywam, że fajnie byłoby zobaczyć kiedyś ten produkt w takim wydaniu. Jednak i tutaj dobrze się go aplikuje i nie ma z tym problemów.  

To, co spodobało mi się w tym produkcie to jego zapach. Dla mnie pachnie słodko, owocowo ale nie mdło. To pewnie za sprawą składu, bowiem znajdziemy tu m.in. miód, ekstrakt z miodunki, olej z pestek moreli i rokitnikowy. Żel ma lejącą konsystencję, jest przezroczysty i nie pieni się mocno, chyba, że użyjemy go z gąbką. Nie podrażnia skóry, jest łagodny, po kąpieli wyczuwalny jest delikatny zapach żelu na skórze. Skóra jest miękka, nie jest ściągnięta i sucha, a delikatnie nawilżona

Podsumowując, myślę, że warto go wypróbować i sprawdzić na własnej skórze. Zwłaszcza, jeśli lubicie kosmetyki z przyjaznym składem i sięgacie po produkty polskich marek.

Wpis powstał w ramach współpracy z Pure Beauty


Znacie ten kosmetyk? A może lubicie inne produkty marki Vianek? Co polecacie?

instagram