5 pomysłów na randki i spędzenie czasu z facetem w nietypowy sposób


Lubimy spędzać czas we dwoje, ale czasami pomysły na to, co robić nam się kończą. A może by tak nieco urozmaicić spotkania i wprowadzić coś nowego, świeżego? Taka zmiana i coś innego od czasu do czasu fajnie podkręca związek i urozmaica damsko-męskie spotkania. Co zatem robić we dwoje? Zobacz moje pomysły i zainspiruj się!


5 kreatywnych pomysłów na spędzenie czasu
z chłopakiem


Co dziś robimy? Ty decydujesz!
Czyli niespodzianka z losowaniem

A gdyby tak, zamiast tradycyjnej randki z wyjściem do kina czy na pizzę zrobić randkę - niespodziankę ale taką sterowaną? O co chodzi? Już tłumaczę! Przygotowujemy kartki, na których zapisujemy po dwie opcje na dany wybór (dla bardziej postępowych i nowoczesnych może to być aplikacja w telefonie czy strona z losowaniem zwycięzcy, np. streamchange). Druga osoba losuje i sama decyduje, jak będzie wyglądał Wasz dzień i Wasza randka! Najlepiej, żeby nie wiedziała, co jest na karteczkach. Trochę tajemnicy nie zaszkodzi. A niewylosowaną opcję zawsze można później wykorzystać (:

Przykład? Kino czy wyjście do restauracji? Jeśli kino, to film A czy film B. Po kinie: idziemy na gokarty czy romantyczny spacer? I tak dalej. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i tego, co chcielibyście zrobić. Równie dobrze można zaszaleć i taką niespodziankę z losowaniem pociągnąć dalej na jakiś wyjazd! To dopiero byłaby fajna zabawa! 

I jak? Podoba się? Sama już coś takiego przygotowuję i myślę, że zrobię to na urodziny mojej połówki. Kupony na przyjemności

Kolejnym pomysłem są kupony. Wystarczy trochę kreatywności i można stworzyć w kilka minut fajne kupony dla drugiej osoby. A jeśli nie masz pomysłu, czasu czy zdolności artystycznych, też mam dla Ciebie rozwiązanie! Gotowe kupony, które stworzyłam i które pobierzesz za darmo pod poniższym linkiem. 

O co chodzi? Na kuponach umieszczamy różne przyjemności. Osoba obdarowana może z nich skorzystać od razu albo... w każdym innym momencie! Co na przykład? Masaż, dzień dla siebie, wyjście z kolegami, cały dzień spełniania "życzeń" - ale tych realnych (: i zachcianek. A także co Wam wyobraźnia podpowie (:.


>> KUPONY PRZYJEMNOŚCI DO POBRANIA ZA DARMO <<
Jeden dzień w moim świecie

Kolejną propozycją jest randka w nietypowym stylu. Niech Wasza połówka pokaże Wam to, co ją interesuje i czym się zajmuje. Może jest programistą i zapozna Was z tajnikami i zrobi Wam darmową lekcję próbną programowania? A może uwielbia motoryzację i motocykle? Albo lubi grzebać przy samochodzie? Niech poczuje się bohaterem tego dnia i opowie Wam o wszystkim, niech to na nim będzie skupiona uwaga. Nawet jeśli będzie szukał części do Hondy w Motogarze, Ty cierpliwie przyglądaj się jego pasji - to przecież Twoja ukochana osoba i coś, co ona uwielbia! Przecież Ty też czasami opowiadasz pół godziny o nowym podkładzie czy manicure, a On niekoniecznie jest w temacie :D. Warto czasem być dobrym słuchaczem i dać się wygadać drugiej osobie. A może i Ty załapiesz bakcyla? Kto wie!

A na koniec dnia film czy program - ale taki, który wybierze druga połówka. Dajmy mu szansę się wykazać i nie decydujmy, choć ten jeden raz (:. A może ten thriller nie będzie taki zły? Albo... program motoryzacyjny? A nawet jeśli to nie w naszym stylu, to czasem warto iść na ustępstwa (:.


Romantycznie ale... w temacie

No dobrze, wiem, że wiele z Was lubi romantyczne randki. A gdyby tak zrobić randkę tematyczną? Na przykład wybrać jeden kolor i wokół niego się kręcić przygotowując randkę. Może czerwony? Truskawki, czerwona koszulka, np. taka, jaką mam ja z Motogar, czerwone wino, kąpiel z kolorową pianą i co Wam jeszcze przyjdzie na myśl. 

Oczywiście, pomysłów jest mnóstwo, wszystko zależy od tego, co wybierzecie - niekoniecznie musi to być kolor. Może to być rzecz, albo np. randka w stylu Harrego Pottera, jeśli lubicie takie klimaty, lub randka w stylu tropikalnym czy greckim - wypróbujcie dania z tego regionu, ubierzcie się stosownie, włączcie tematyczną muzykę - warto trochę się wysilić i mamy ekstra pomysł na randkę!


Odkrywanie czegoś nowego razem

Odkryjcie coś razem. Zróbcie coś, czego oboje nigdy nie robiliście. Może przejażdżka na diabelskim młynie? Albo pójdźcie do miejsca, które od dawna istnieje w naszym mieście, ale nigdy nie udało Wam się go odwiedzić. Fancy restauracja, muzeum, a może sztuka - komedia w teatrze? Albo łyżwy lub rolki? Albo wybierzcie się do miasta, w którym jeszcze nie byliście lub nie znacie go zbyt dobrze i bądźcie po prostu turystami. 

Zwiedzajcie, odhaczajcie kolejne punkty na mapie i starajcie się zobaczyć jak najwięcej. Odkrywajcie nieznane i cieszcie się tym!

 

Wpis sponsorowany. Wpis powstał we współpracy z Motogar


Mam nadzieję, że skorzystacie z moich pomysłów i Wasze randki będą udane. Dajcie znać, co sądzicie. A może podzielicie się swoim pomysłem?

 

ZOBACZ TAKŻE:

instagram