Co robić we dwoje? Zmysłowe i ekscytujące randki z Albumem Przygód Igraszki

album przygód igraszki pikantne pomysły na randki

Wreszcie spotykasz tą "jedyną" osobę. Ekscytujecie się na jej widok, poznajecie się, w brzuchu czujecie charakterystyczne "motyle". Jest pięknie. Z czasem poznajecie się na tyle, że wiecie o sobie niemal wszystko, żyjecie razem, cieszycie się sobą, ale zakrada się rutyna. Warto ożywić swój związek i zadbać o tę iskierkę, która na nowo go roznieci. 

 

Album Przygód: Igraszki - pomysły na pogłębienie bliskości

Zapewne pamiętacie mój wpis o tym, jak spędzić czas we dwoje w niebanalny sposób. Czasami zwyczajnie już kończą nam się pomysły, dlatego warto się zainspirować i skorzystać z podpowiedzi. W tamtym wpisie pokazywałam Wam Album Przygód dla par - z 50. pomysłami - zdrapkami na ciekawe spędzenie czasu we dwoje i niezapomniane randki. To super opcja dla początkujących par, dla tych, którzy dopiero się poznają ale i dla tych z dłuższym stażem. My jeszcze wszystkich nie zdrapaliśmy i sama jestem ciekawa, co tam jeszcze się kryje. Jest przy tym dużo zabawy i z zaciekawieniem spoglądamy na to, co tym razem album dla nas przygotował.

Tym razem chciałabym Wam pokazać kolejną odsłonę Albumu Przygód: Igraszki. To kolejna edycja dla par, album, który ma stanowić inspirację, aby tworzyć wyjątkowe doświadczenia poprzez zabawę z intymnością. To opcja dla osób, które już dobrze się znają i szukają czegoś, co sprawi, że iskierka na nowo w nich ożyje.

Album Przygód Igraszki pikantne pomysły na randki


Jak spędzić czas we dwoje i odkrywać siebie nawzajem

W Albumie Przygód igraszki mamy 50 pól ze zdrapkami, pod którymi kryją się ciekawe pomysły na pogłębienie bliskości, ponownie podzielone na kategorie. To bardzo ciekawy sposób na randkę czy opcja, gdy szukacie inspiracji, co robić we dwoje. Mamy tu zarówno opcje związane z jedzeniem i gotowaniem, pomysły do zrealizowania w domu, do odbycia na zewnątrz, a także nieco odważniejsze propozycje oraz miejsce na wymyślenie swojej. 

album przygód igraszki pikantne sposoby na randki

Sami możemy wybrać, na co tym razem mamy ochotę. Jednak na tym nie koniec! To nie tylko zbiór inspiracji czy pomysły na romantyczny wieczór we dwoje. To także album - czyli coś, co zostanie z Wami na dłużej i będzie stanowiło małą pamiątkę. Obok każdej zdrapki znajduje się miejsce na Wasze zdjęcie. Można wykonać je instaxem lub telefonem i wywołać w odpowiednim formacie. Sami decydujecie o tym, co chcecie pokazać na zdjęciu. W przypadku Albumu Przygód Igraszki może to być zdjęcie przed rozpoczęciem Waszej przygody lub zdjęcie aranżacji. Coś, co będzie Wam przypominać o tym wieczorze czy tym bliskim spotkaniu. Niech ta zmysłowa randka będzie zapamiętana na dłużej.

Album Przygód Igraszki pomysły na randki

Album Przygód Igraszki pomysły na randki

Dodatkowo, album jest bardzo starannie wykonany, jest estetyczny a strony są naprawdę grube i porządne - jest solidny i taka pamiątka zostanie z nami na całe życie.

Album Przygód igraszki to radość ze wspólnych chwil we dwoje, wspólna zabawa a także otwartość na odkrywanie swoich pragnień. Wszystko jest przemyślane i zrobione ze smakiem - to źródło inspiracji, które ma pomagać w pogłębianiu intymnej więzi a także motywować do odkrywania siebie nawzajem.  

Album Przygód Igraszki pomysły na randki

 

KOD RABATOWY DLA WAS

Jeśli zainteresował Was ten album lub którykolwiek inny ze sklepu (na przykład edycja Dla Par) i chcielibyście go kupić, to mam też dla Was kod rabatowy, dzięki któremu kupicie go taniej. 

Na hasło: delishe dostajecie -10% na Album Przygód i uwaga kod łączy się i działa z promocjami w sklepie! Zatem to świetna opcja i można go kupić sporo taniej. Kod obowiązuje na wszystkie edycje, czyli Album Przygód Igraszki, Album Przygód dla Par, Album Przygód dla Przyjaciół oraz Album Przygód dla Rodziny. 

To świetna opcja na prezent, z okazji Walentynek, Dnia Chłopaka, prezent na Święta czy po prostu bez okazji. Myślę, że się nie zawiedziecie i wspólnie będziecie odkrywać siebie nawzajem.


Post sponsorowany powstał we współpracy z marką Album Przygód.

Album Przygód Igraszki pomysły na randki

Co myślicie o tym Albumie? Zaintrygowała Was taka forma pomysłów na spędzenie czasu z bliską osobą? A może kupicie taki dla siebie bądź na prezent?

 

ZOBACZ TAKŻE:

instagram