Manicure: Koral na paznokciach

Cześć! Dzisiaj zapraszam Was na post paznokciowy - tym razem zaprezentuję Wam lakier z Golden Rose z serii Rich Color nr 07, który gra tutaj główną rolę. Myślę, że taki prosty mani będzie idealny np. na Walentynki, które już za niecały miesiąc.


Nie od dziś wiecie, że uwielbiam lakiery z serii Rich Color. Mam ich coraz więcej w swoich zbiorach. Ta seria ma dużą gamę kolorystyczną, dlatego myślę, że każdy wybierze coś dla siebie. Dziś postawiłam na koral. Jak już wspomniałam błyszczący lakier to Golden Rose nr 07 natomiast na serdecznym jest również lakier z tej samej firmy, ale to lakier matowy. Kolorystycznie są bardzo zbliżone do siebie. Granatowe kropeczki są robione lakierem z Eveline Mini Max nr 425.Lakiery te bardzo szybko schną, co niewątpliwie jest dużą zaletą. Na moich paznokciach utrzymują się ok. tydzień, czasem 5-6 dni. Myślę, że to dobry wynik - tym bardziej, że lakier z serii Rich Color kosztuje w granicach 5-7zł. Jeśli chodzi o matowy lakier to również jego trwałość jest zadowalająca. W aplikacji nie sprawia problemów, nie smuży i dobrze się go rozprowadza.


Bardzo podoba mi się ten kolor, jest uniwersalny, sprawdzi się zarówno teraz jak i latem. Szkoda, że blogger troszkę zniszczył jakość zdjęć, jednak kolor jest raczej wiernie oddany.


Podoba Wam się ten kolor? Co sądzicie o tym manicure? A może też macie te lakiery w swoich zbiorach? Napiszcie też, czy lubicie lakiery z tej firmy.

instagram