Przydatne gadżety #4: jak przyspieszyć wysychanie paznokci? | Wysuszacz lakieru do paznokci Insta-Dri Sally Hansen


Uwielbiam malować paznokcie, tworzyć nowe wzory i kompozycje. Ostatnio zauroczył mnie manicure hybrydowy i odstawiłam na jakiś czas zwykłe lakiery. Jednak postanowiłam odpocząć od hybryd i wrócić do tradycyjnego malowania paznokci. Jednak od razu przypomniałam sobie, dlaczego przerzuciłam się na lakiery utwardzane w lampie. Otóż mamy pewność, że nic się nie nich nie odgniecie, nie rozmaże i wszystko będzie wyglądać perfekcyjnie. Nie musimy też czekać aż lakier wyschnie. Jednak zwykły manicure ma swój urok, jest przecież tyle wspaniałych lakierów na rynku! Co zrobić, żeby nasze paznokcie wyglądały nienagannie i jak skrócić czas wysychania? Należy zainwestować w wysuszacz lakieru - wynalazek, dzięki któremu lakier wyschnie w krótkim czasie. 

Obecnie na rynku mamy wiele produktów tego typu. Ja swego czasu używałam Seche Vite, jednak dosyć szybko zgęstniał. Postanowiłam wypróbować coś innego, polecanego przez wiele osób, a mianowicie Insta-Dri z Sally Hansen.


Produkt ma 13.3ml i kosztuje ok. 24zł w drogerii Rossmann. W drogeriach internetowych możemy go dostać już za 12-14zł. Ja swój egzemplarz kupiłam podczas promocji w Rossmannie -49%, więc w sumie wyszło na to samo, a nie musiałam już płacić na wysyłkę. Produkt przypomina wyglądem zwykły lakier do paznokci - buteleczka z pędzelkiem. Pędzelek jest dosyć długi i cienki, co ułatwia nakładanie preparatu na paznokcie. 


A jak to działa? Otóż malujemy paznokcie zwykłym lakierem, następnie czekamy 2 minuty i aplikujemy Insta-Dri. Producent napisał, że po 30 sekundach lakier zostanie wysuszony. Po tym czasie jednak paznokcie są jeszcze troszkę mokre - choć gdy wbiłam w nie paznokcia, to nie został żaden ślad, lakier jest jakby miękki i plastyczny. Po ok. 2 minutach paznokcie są już całkiem suche i możemy wrócić do naszych obowiązków bez obawy, że coś się rozmaże czy manicure się zniszczy. Poza tym manicure utrzymuje się dłużej na paznokciach - insta-dri jest jakby top coatem, który przedłuża trwałość i nabłyszcza paznokcie.Podsumowując, uważam, że jest to godny zakupu produkt, który zdecydowanie ułatwi nam proces malowania paznokci i przyspieszy wysychanie. Warto rozglądać się za nim na promocjach lub kupić go w drogerii internetowej, gdzie kosztuje o wiele mniej niż w drogeriach stacjonarnych.


Macie ten produkt? Co o nim sądzicie? A może polecacie inny wysuszacz do paznokci?

Inne posty z serii PRZYDATNE GADŻETY możecie zobaczyć: TUTAJ

instagram