Przegląd miesiąca (marzec)


Tym razem zapraszam Was na podsumowanie ubiegłego miesiąca. Przegląd miesiąca to wpis poświęcony filmom, muzyce, książkom, ciekawym wydarzeniom, aplikacjom czy kanałom na youtube. Pokazuję również to, co mnie zachwyciło i zainspirowało. Btw, kalendarz ze zdjęcia wyżej pochodzi z simplife.pl. Zapraszam do czytania i oglądania!


FILM
W marcu obejrzałam m.in. "Dzień matki" - bardzo przyjemny, miejscami zabawny film, przedstawiający kilka rodzin i to, w jaki sposób przygotowują się i obchodzą Dzień Matki.  W filmie gra m.in. Kate Hudson, Jennifer Aniston i Julia Roberts, warto zobaczyć. Kolejny film to "Jestem na tak" - idealny film dla osób, które lubią rozwojowe rzeczy, wykonują kolejne zadania czy stawiają sobie cele. Tutaj mamy mężczyznę, który postanawia, że na wszystko będzie mówił "tak", będzie starał się być pozytywnie do tego nastawiony i nie będzie odmawiał. Okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Film jest nieco przerysowany, jednak myślę, że mimo wszystko każdy wyciągnie pewne wnioski dla siebie. Polecam serdecznie! "Myśl jak facet" to film na luźne popołudnie - opowiada o tym, jak w ręce kobiet trafiła pewna książka-poradnik, co zrobić, aby mężczyzna zachowywał się w związku tak, jak chce tego kobieta. Jednak to nie wszystko, bo ten sam poradnik zdobyli również mężczyźni. Całkiem przyjemny, zabawny film, nie wnosi nic odkrywczego, ale można zobaczyć go dla relaksu.
 FILM ANIMOWANY
Zazwyczaj rzadko sięgam filmy animowane, jednak powoli się przekonuję."W głowie się nie mieści" to bardzo fajna opowieść, nieco nawiązująca do filmiku o różnicach mózgu kobiety i mężczyzny, który wstawiłam Wam poniżej ;). Animacja łączy humor, akcję i zawiera dużo "prawd" i mądrości życiowych, które odnajdą w nim starsi widzowie. Bardzo fajny zarówno dla dzieci jak i dorosłych, idealny do obejrzenia razem, w rodzinnym gronie ale i w pojedynkę. Momentami nieco się dłużył, ale było kilka fajnych scen i dialogów, także polecam.MUZYKA
Nadal słuchałam piosenek, które linkowałam w ubiegłym miesiącu, ale także "Move your body" (Sia, Alan Walker remix), "Lordly" (Feder ft.Alex Aiono), "Porady za zdrady/Dreszcze" (Ania Dąbrowska) oraz nie mogło zabraknąć "Perfect" (Ed Sheeran).FILMIK NA YOUTUBE
Czym się różni mózg kobiety od mózgu mężczyzny - ten filmik jest na tyle popularny, że bardzo możliwe, że część z Was go już widziała. Jednak, jeśli jeszcze nie wiecie, o czym jest, koniecznie go zobaczcie. Niby śmieszny, ale czy tak nie jest? ;)TED
Tym razem polecę Wam nagranie na TEDzie, które poleciła mi jedna z Was - Co się dzieje, gdy odpowiesz na spam. Koniecznie obejrzyjcie do końca.
ULUBIONA RZECZ
Koszula! Mam ich całkiem sporo w swojej szafie, jednak moją ulubioną w tym miesiącu była biała koszula w maleńkie kropki. Nosiłam ją dosyć często, jest wygodna i pasuje niemalże do wszystkiego.
BLOG
W marcu ukazało się 9 wpisów. Największym zainteresowaniem cieszył się wpis z ulubieńcami lutego, gdzie pokazywałam kilka świetnych kosmetyków, wpis dotyczący słynnego już podkładu HD Liquid Coverage z Catrice oraz post z zawartością Sephora Box. Pudełeczko trafił o mnie po raz pierwszy i mam nadzieję, że w przyszłości także się na nie załapię, bo zawartość jest całkiem fajna, a miniaturki pozwolą nam na przetestowanie różnych kosmetyków dostępnych w Sephorze.


A jak wyglądał ten miesiąc u Was? Co ciekawego obejrzałyście, przeczytałyście, odkryłyście? 


Pozostałe posty z serii: PRZEGLĄD MIESIĄCA możecie zobaczyć TUTAJ.

instagram