Nowości kosmetyczne, czyli upominki ze spotkania Meet Bloggers


W poprzednim wpisie mogliście przeczytać moją relację ze spotkania Meet Bloggers, które odbyło się podczas Targów Kosmetycznych w Katowicach. Tak jak obiecałam, dziś pokażę Wam nowości kosmetyczne i nie tylko - upominki, które dostałyśmy podczas spotkania. Mnóstwo ciekawych produktów, niektóre z nich już poszły w ruch i jeśli coś dobrze przetestuję, na pewno dam Wam znać lub podzielę się wrażeniami w recenzji. Głównym sponsorem spotkania były Targi Beauty Fair.


Na początek serum marki Yase, zachwalane na wielu blogach i sama jestem go bardzo ciekawa. Akurat nie mam żadnego tego typu produktu w użyciu, wiec już sobie powoli je testuję. 
 BUNA

Bardzo podoba mi się filozofia marki Tołpa, która związana jest z minimalizmem, użytecznością i dbaniem o to, aby nic się nie zmarnowało. Paczka, którą otrzymałam naprawdę sprawiła mi wiele radości. Upominki od Tołpy zapakowane były w ogromne pudełko na magnes, które możemy wykorzystać na wiele sposobów, choćby do przechowywania rzeczy czy zapakowania prezentu. Sama już znalazłam dla niego zastosowanie. Poza tym, Tołpa naprawdę nas rozpieściła. W środku znalazłam mnóstwo kosmetyków do pielęgnacji - część z nich już miałam, reszta to dla mnie nowości. Tołpa zadbała nie tylko o nas - dziewczyny, ale dorzuciła także coś dla naszych mężczyzn. A oprócz tego, w paczce znalazł się także notes-kreatywnik oraz zestaw kolorowych ołówków - na każdym z nich mamy inny napis (np. ołówek do drapania się po głowie, ołówek do spisywania listy prezentów, ołówek do typowania szczęśliwych liczb itp.). Jak zapewne wiecie, na etykietach ich kosmetyków zawsze pojawiają się dodatkowe informacje, w formie PSów, nie inaczej było w tym przypadku. "Większość przedmiotów powstaje by pełnić konkretną funkcję. Te ołówki to nasza odpowiedź na potrzebę. Uśmiechu. Dzięki zawartości uśmiechu zwiększają rozbawienie i redukują uczucie znudzenia. Zapewniają dobry humor, łagodzą zniechęcenie powstałe w ciągu ciężkiego dnia, pozytywnie wpływają na jakość pomysłów (...)". Bardzo lubię takie prezenty i na pewno je wykorzystam. Zresztą już mam pomysł, jak zagospodaruję kreatywnik i na co go przeznaczę.

TOŁPA MINIMALIZM BLOG
kosmetyki Tołpa do pielęgnacji blog
kreatywnik bullet journal tołpa blog
kreatywnik tołpa blog

Jeszcze raz bardzo dziękuje sponsorom i organizatorom. To już wszystkie upominki, jakie miałam Wam do pokazania. Miałyście któryś z tych produktów, co o nich sądzicie? Czego jesteście najbardziej ciekawe lub co wpadło Wam w oko?

instagram