Manicure hybrydowy: Winter is coming


Niedawno rozpoczęłam na blogu serię pt. Stemplowanie, gdzie wyjaśniam Wam, jak zacząć stemplować i jak tworzyć piękne wzorki na paznokciach. Nawiązując do serii, postanowiłam pokazać Wam mój zimowy manicure, który przy okazji może zachęci Was do stemplowania i śledzenia wspomnianych wpisów na moim blogu. Otóż, stworzyłam zimowo-świąteczny manicure w nieco innej kolorystyce niż zazwyczaj - to fajna alternatywa dla czerwieni, jeśli mamy jej już trochę dosyć lub po prostu tym razem chcemy użyć innych kolorów. Sięgnęłam po granat, błękit i nudziak, który w zależności od połączenia kolorystycznego i światła wygląda inaczej. Wzorki na paznokciach wykonane są białym lakierem, zrobiłam je przy pomocy stempla i świątecznych płytek, które idealnie wpisują się właśnie w ten czas.Tak jak już wspominałam, kluczową rolę w tym manicure odgrywają tutaj wzorki, które odbiłam ze świątecznych płytek Born Pretty: BP-192 oraz BP-185. Wybrałam renifera oraz płatek śniegu, a także dwa paseczki z drobnymi gwiazdkami, które swoją drogą są fragmentem choinki :). Wydaje mi się, że dzięki temu paznokcie świetnie wpisują się w zimową aurę.  Wybaczcie za takie zdjęcia płytek, ale zawsze mam problem, żeby zrobić im ładne zdjęcia, ponieważ blaszki odbijają wszystko wokół. Mimo wszystko możecie podejrzeć, jakie jeszcze wzory znajdują się na płytkach - wszystko w świątecznych klimatach. Na pewno wykorzystam choćby choinkę - już wyobrażam sobie, jak będzie ślicznie wyglądać - zielona na przykład na białym czy innym tle. Płytki pochodzą z Born Pretty Store i są dostępne tutaj: płytka z reniferkami oraz płytka z motywem świątecznym, gdyby ktoś z Was był zainteresowany. Uwielbiam płytki z Born Pretty - są dobrej jakości, wszystko ładnie się odbija i mamy naprawdę ogromny wybór wzorów i motywów.


Do wykonania wzorków użyłam białego lakieru przeznaczonego do stemplowania z Born Pretty. Przerobiłam już wiele lakierów i te z czystym sumieniem mogę polecić. Wszystko fajnie się odbija, lakier jest dobrze napigmentowany i nie mam z nim żadnych problemów. Lakier do kupienia tutaj - macie tam ogromny wybór kolorystyczny.


Lakiery, jakich użyłam do wykonania manicure możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Wybrałam Lazure Dream 000 z Semilac, Hello LA 700 z Chiodo oraz Blue Ink 088 z Semilac. Myślę, że całkiem ładnie komponują się ze sobą i cały manicure zyskał dzięki nim zimowego, świątecznego klimatu.


Mam nadzieję, że moja propozycja Wam się spodoba i może w jakiś sposób zainspiruje Was do stworzenia swojego manicure. A jeśli chcecie zobaczyć więcej propozycji manicure na zimę i święta, zachęcam do odwiedzenia poniższych wpisów:


Jak Wam się podoba moja stylizacja? Co obecnie gości na Waszych paznokciach?


ZOBACZ TAKŻE:

instagram