Relacja ze spotkania Meet Bloggers | Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair


Blogowanie niesie ze sobą wiele możliwości, o czym mogła przekonać się niejedna z nas. Lubię blogowanie ze względu na to, jakie korzyści z niego płyną. To nie tylko szansa na testowanie i poznawanie nowych kosmetyków ale przede wszystkim rozwijanie swojej pasji i poznawanie innych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z tego względu staram się korzystać z różnych wydarzeń i okazji aby spotkać się z innymi dziewczynami, z którymi dzielę pasję. Jednym z takich wydarzeń było spotkanie blogerek połączone z Targami Kosmetycznymi w Katowicach, które odbywały się 25-26 listopada. Bardzo się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć. Targi odbywały się, jak już wspomniałam, w Katowicach, w międzynarodowym Centrum Kongresowym - nigdy wcześniej tam nie byłam, więc tym bardziej byłam ciekawa, jak wygląda to nowo wybudowane Centrum.


Głównym sponsorem spotkania były Targi Beauty Fair. Każda z uczestniczek otrzymała wejściówkę na Targi, także mogłyśmy na spokojnie pozwiedzać stoiska, pooglądać kosmetyki i ewentualnie zrobić zakupy. Przyznam, że nie miałam planów, żeby coś kupić - niczego na ten moment nie potrzebowałam co znalazłabym na targach, a że nie chcę robić zapasów to i nic mnie nie kusiło.  Na spotkanie udałam się z Kingą - bardzo się cieszę, że mogłyśmy się spotkać i razem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Mimo problemów z pociągiem, dotarłyśmy na miejsce, po czym nieco rozejrzałyśmy się po stoiskach na Targach. Było wiele stoisk, jednak moim zdaniem większość przeznaczona niekoniecznie dla indywidualnego klienta ale np. dla salonów kosmetycznych. Można było przyjrzeć się pracy wizażystów, fryzjerów i innych osób z branży beauty. Jednak wśród wystawców znalazłam kilka znanych mi marek jak np. Chiodo, Indigo, Maestro, Skin79. Stoisko Maestro kusiło wiele dziewczyn, bo i ceny były przystępne - my kupiłyśmy tylko po jednym pędzelku.


W międzyczasie spotkałyśmy się z dziewczynami - blogerkami, które również uczestniczyły w tym spotkaniu. Bardzo miło spędziłyśmy ten czas przy pysznym jedzonku - mogłyśmy porozmawiać, poplotkować i trochę się poznać. Właśnie za to lubię takie spotkania - za możliwość spotkania blogerek, z którymi na co dzień trudno się spotkać a znamy się z sieci i śledzimy swoje blogi.

 Uczestniczki spotkania:

1.Ola (organizatorka) aleksandra1308.blogspot.com
2. Ania  kolorowy-kraj.pl
3. Karolina biszkopcik86.blogspot.com
4. Kinga gorzela.pl 
5. Beata kosmetykitomagia.blogspot.com
6. Gabrysia gabi-net.eu
7. Ania aneczkablog.blogspot.com
8. Renia renia114.blogspot.com
9. Magda magicwordcherry.blogspot.com
10. Agnieszka mamazpasjablog.blogspot.com
11. Kasia kobiece-fascynacje.blogspot.com
12. Asia nihil--novi.blogspot.com
13. Alicja Życiowy poradnikbezradnik.blogspot.com
14. i ja: delishe.pl


Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w spotkaniu Meet Bloggers oraz Targach Kosmetycznych. Dziękuję również sponsorom za przygotowane upominki, które pokażę w osobnym wpisie. Zdjęcia, których użyłam we wpisie nie są zrobione przeze mnie, a przez inne uczestniczki spotkania.


Lubicie takie spotkania? A może też byłyście na Targach Kosmetycznych?

instagram