Czy warto kupić przenośny klimatyzator? Ochłodzenie latem, czyli Aromatly AIR


Piękna plaża, słońce, morze i wysoka temperatura - brzmi nieźle, prawda? A wysokie temperatury, brak ruchu powietrza i siedzenie w domu? Brzmi już nieco gorzej, czyż nie? Upały latem mogą nieźle nas zmęczyć, zwłaszcza, jeśli przebywamy w nagrzanym pomieszczeniu. Co zatem robić? Klimatyzacja jest dobrym rozwiązaniem, jednak co, jeśli nie mamy możliwości zamontowania jej w domu? Z pomocą przychodzi nam przenośny mini klimatyzator! Co to za urządzenie? Jak działa? I czy warto go kupić? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym wpisie.


Czy warto kupić przenośny mini klimatyzator?


Klimatyzator - do czego służy?

Klimatyzator to urządzenie, które przeznaczone jest do chłodzenia pomieszczenia. Sprawdza się zwłaszcza przy wyższych temperaturach, gdy chcemy je obniżyć i cieszyć się chłodnym powietrzem niezależnie od pory dnia czy nocy. Przenośny klimatyzator nie wymaga montażu, co nie zawsze jest możliwe do zrealizowania, zwykle nie jest drogi, nie zajmuje dużo miejsca i może być łatwo przenoszony z jednego pomieszczenia do drugiego. 

 

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air

 

Czy klimatyzator może być ozdobą? Ładny design i funkcjonalność zarazem?

Klimatyzacja w pomieszczeniu to wygoda i komfort w pomieszczeniu, zwłaszcza przy wysokich temperaturach, gdy upały dokuczają i ciężko się skupić, pracować czy nawet odpocząć. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość, aby zamontować ją w domu czy biurze z różnych powodów. Posiłkujemy się wiatrakami, które nie zawsze są wygodne, zajmują sporo miejsca i tak naprawdę nie ochładzają powietrza ale wprawiają je w ruch dając odczucie chłodu. Klimatyzator nie tworzy przeciągów - nieraz wiatrak zamiast mi pomóc, zaszkodził, dlatego sama nieco ich unikam.

Cenię sobie minimalizm we wnętrzach i nie lubię nadmiernego eksponowania przedmiotów czy feerii barw, dlatego lubię proste i nierzucające się w oczy urządzenia. Klimatyzator Aromatly idealnie się tutaj sprawdza - jest czarno-biały, ma prosty design i pasuje niemal do każdego pomieszczenia. Nie przytłacza swoim wyglądem, jest niewielkich rozmiarów, a przy tym jest funkcjonalny, co jest oczywiście istotne.

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air

 

Przenośny mini klimatyzator Aromatly Air

Przenośny mini klimatyzator Aromatly Air to urządzenie na upalne dni ale nie tylko. Klimatyzator nie tylko wentyluje, ale także chłodzi i nawilża. To alternatywa dla wiatraków, które nie ochładzają rozwiewanego powietrza, ale również dla pełnowymiarowych klimatyzatorów, na które nie zawsze jest miejsce i możliwość montażu. Klimatyzator dodatkowo nawilża powietrze, więc może być używany przez cały rok.

Marka Aromatly to dobrze mi znana marka – cały czas używam dyfuzora oraz sięgam po olejki eteryczne, które już polecałam Wam na blogu. Aromatly to  polska firma z siedzibą pod Krakowem, którą tworzy zgrany zespół, który chce zapewniać jakość, wydajność i stawia na najlepsze rozwiązania.

Klimatyzator Aromatly Air to urządzenie, które zasilane jest kablem USB, dzięki czemu możemy podpiąć je w każdym miejscu. Można także korzystać z niego w biurze - podłączając urządzenie do komputera. 

Dodatkowym elementem, który ułatwi przenoszenie klimatyzatora jest wysuwana, wygodna rączka. Klimatyzator posiada intuicyjny panel dotykowy - 4 przyciski odpowiedzialne za uruchomienie urządzenie i wyłączenie go, za podświetlenie, włączenie nawilżacza oraz wiatraka.

Aby użyć urządzenie, należy wlać do niego czystą wodę. Wlew wody znajduje się z boku urządzenia.

Zużycie prądu wynosi 9W w przypadku chłodzenia i 15W, gdy uruchomiona jest funkcja nawilżania. W estetycznym pudełku oprócz klimatyzatora w zestawie znajdziemy instrukcję obsługi oraz kabel USB. 

Przy zakupie urządzenia wysyłka jest darmowa. Na końcu wpisu mam też dla Was kod rabatowy!

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air


Trzy funkcje klimatyzatora

Przenośny mini klimatyzator Aromatly AIR ma trzy funkcje:

 • wentyluje wybrany obszar dzięki funkcji wiatraka
 • chłodzi powietrze (3 tryby chłodzenia)
 • nawilża powietrze

Dodatkowo za pomocą klimatyzatora można rozpylać olejki eteryczne. Klimatyzator posiada także 7 trybów podświetlenia LED - jest to delikatne światło w różnych kolorach, które jest widoczne zwłaszcza wieczorem i to dodatkowy funkcja, która sprawdzi się, gdy chcemy zadbać o klimat i nastrój w pomieszczeniu.

Klimatyzator nie jest głośny, dźwięk nie przeszkadza i nie zagłusza, także można go wykorzystać podczas pracy, skupienia czy relaksu  - włączając funkcję nawilżenia.

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air


Gdzie można wykorzystać przenośny klimatyzator?

 • W sypialni - podczas relaksu czy zasypiania wraz z olejkami eterycznymi
 • W pokoju dziennym - do schłodzenia pomieszczenia a także nawilżenia powietrza (także gdy mamy wiele roślin w pokoju)
 • W biurze - podczas pracy przy komputerze, w małych pomieszczeniach oraz gdy nie mamy klimatyzacji
 • Na wyjeździe - klimatyzator jest małych rozmiarów i przenośny, zatem można zabrać go wszędzie ze sobą, także na wyjazdy

 przenośny mini klimatyzator Aromatly Air

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air


5 powodów, dlaczego warto kupić mini przenośny klimatyzator Aromatly Air

 • kompaktowy, lekki i mały - klimatyzator jest przenośny, można go z łatwością przenosić i zabierać ze sobą, nie zajmuje dużo miejsca
 • prosty w obsłudze - bez problemu każdy go uruchomi, nie posiada skomplikowanych funkcji i panelu, intuicyjny i niesprawiający trudności
 • posiada system chłodzenia i nebulizator zarazem - to urządzenie 2w1, mamy zarówno klimatyzator jak i urządzenie odpowiedzialne za nawilżanie powietrza
 • możliwość rozpylania olejków eterycznych - urządzenie to także dyfuzor, który rozpyla olejki, które pomagają w skupieniu, relaksie, odpoczynku
 • ładny design - nowoczesny, minimalistyczny design, który wpasowuje się we wnętrze, wygląda estetycznie i nie krzyczy swoim wyglądem czy kolorem, a dodatkowe oświetlenie led sprawia, że klimatyzator tworzy nastrój i może być mini lampką


Jeśli, moja recenzja zachęciła Was do zakupu, mam też dla Was kod rabatowy, który obniży wartość koszyka.

Kod rabatowy: BLOG15 daje Wam -15% rabatu w sklepie Aromatly, z wyłączeniem akcji promocyjnych.

Wpis sponsorowany powstał we współpracy z marką Aromatly

 

przenośny mini klimatyzator Aromatly Air

 

Co myślicie o takim urządzeniu? Jak podoba Wam się takie rozwiązanie na upały? A może szukacie właśnie czegoś kompaktowego na lato?

 

ZOBACZ TAKŻE:

instagram