Woski Yankee Candle

Cześć! Zarówno w blogosferze jak i na yt od pewnego czasu dużo się mówi o woskach z Yankee Candle. Bardzo lubię świeczki zapachowe, dlatego postanowiłam wypróbować woski, które będą ich alternatywą. Z racji tego, że na stronie mydlarnia-hebe była promocja i ostatniego dnia miesiąca można było kupić taniej woski, wreszcie się na nie skusiłam.


Wybrałam osiem wosków: Midsummer's Night, Beach Flowers, Black Coconut, Sun&Sand, Fresh Cut Roses, Pink Lady Slipper, Sweet Strawberry oraz Home Sweet Home.


Przede wszystkim wyglądają uroczo ;). Zarówno kolorystyka jak i naklejki z pięknymi obrazkami przypadły mi do gustu :). Lubię jak rzecz jest nie tylko funkcjonalna ale i cieszy oko :).


Na razie żadnego z nich nie paliłam, gdyż wolę je zostawić na chłodniejsze wieczory. Ale co mogę już powiedzieć, to nawet niepalone pięknie pachną! W całym moim pokoju unosi się ich zapach. Gdy tylko je wypróbuję, to na pewno dam Wam znać jak się spisują u mnie.


 A co Wy sądzicie o woskach? Macie swój ulubiony? A może nie lubicie gdy coś wam intensywnie pachnie pod nosem? ;P Piszcie!

_________________________________________
PS Na stronie swiatzapachow.pl trwa wyprzedaż. Można kupić niektóre świece, samplery czy woski w promocyjnej cenie. Np. wosk Midsummer's Night zamiast 6zł kosztuje 4,50zł. Myślę, że warto skorzystać :).

instagram