Paletka idealna na dzień?

Hej! Jakiś czas temu kupiłam kilka kosmetyków z firmy Hean. I już na samym początku się z nimi polubiłam. A najbardziej z tą oto paletką cieni High Definition Hot Chocolate.
Przede wszystkim jestem zaskoczona trwałością cieni. Razem z bazą, również z Hean, utrzymywały się cały dzień! Byłam naprawdę zaskoczona.

  

W pudełeczku - kasetce znajdziemy cztery cienie. Producent mówi, że są one idealne na dzień jak i na wieczorne wyjście. Ja używam całej kombinacji na dzień i świetnie się spisują. Makijaż jest delikatny, ale oko jest ładnie podkreślone. 
Na całą powiekę i w kąciku używam cienia bazowego, następnie dalej cienia dziennego, na resztę powieki używam cienia wieczorowego, a w załamaniu cienia tonującego. I efekt wcale nie jest przytłaczający czy mocny. Oczywiście zależy to od ilości nałożonego cienia i rozblendowania. Pewnie, że możemy np. samymi cieniami C i D zrobić makijaż wieczorowy, ale przy użyciu wszystkich powstaje ładny, dzienny make up.

 

Tak jak już mówiłam cienie utrzymują się razem z bazą z Hean cały dzień. W jeden z upalnych dni, gdy naprawdę było gorąco, cienie po całym dniu jakby wyblakły na powiece, ale nadal był zauważalne.


Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć swatche. Jak widać są ładnie napigmentowane, może nie jest to jakiś zawrotny efekt, ale do dziennego makijażu w sam raz. Cienie lekko się osypują ale da się z tym wytrzymać ;). Tym bardziej za taką cenę, paletka kosztowała około 12 zł. Producent twierdzi także, że cienie są aksamitnie miękkie, z czym również się zgadzam. Szczególnie cień C, jest jakby wypukły i taki gładki :). Trudno to opisać, trzeba zobaczyć :). Ma on także drobinki, nie jest to matowy cień.

 

Z pewnością mogę polecić tę paletkę, gdyż u mnie spisała się świetnie. Dajcie znać, czy mieliście do czynienia z cieniami z Hean. A może mieliście tę właśnie paletkę albo w innej wersji kolorystycznej? Co sądzicie? Piszcie.
Pozdrawiam wakacyjnie, Optymistyczna :).

instagram