Książki na jesienne wieczory :)

Cześć! Od zawsze uwielbiam czytać książki - no może odkąd umiem czytać :P. Pamiętam jak wypożyczałam mnóstwo książek dla nastolatek, gdy byłam w podstawówce i gimnazjum, potem przyszedł czas na te bardziej 'poważne' czy ambitne. Ale lubię także te z gatunku 'lekkich', które są idealne na wieczór, a szczególnie jesienny wieczór w prostych schematach: ja, książka, koc i gorąca herbata :). Gdy nie mogłam kupić czy dostać danej książki, zaczytywałam się w ebookach, czy to na ekranie komputera, czy na mp4 czy na małym ekranie telefonu. Jednak od czasu do czasu ciągnie mnie do wersji papierowej - staram się nie kupować często książek z powodu ograniczonego miejsca na nie ;). Może kiedyś uda mi się stworzyć małą biblioteczkę :).


Ale dzisiaj nie o tym. Chciałam pokazać Wam co kupiłam na stronie księgarni internetowej znak.com.pl A stało się to przez i dzięki Ani W. gdy zobaczyłam TEN post :).


Zamówiłam dwa pakiety po trzy książki. Mam nadzieję, że znajdę czas na ich przeczytanie pomimo studiów i zajęć. Chciałam wybrać o wiele więcej, ale albo pakiety by się pokrywały, albo zapłaciłabym stanowczo za dużo :P. Poprzestałam na tych pozycjach, już jestem ich ciekawa :).


A Wy lubicie czytać? Co polecacie? A może polujecie na jakąś książkę od dawna? Piszcie! :)

instagram