Odżywka stylizująca w piance Marion

Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją odżywki stylizującej w piance firmy Marion. Oddałam ją mamie, aby ją przetestowała, gdyż ja mam długie włosy i nie używam takich odżywek. Użyłam ją tylko raz, aby podkreślić fale i spisała się dobrze, podobnie jak inne pianki.


Od producenta:
Odżywka stylizująca w piance, bez spłukiwania. Idealna formuła: stylizacja + pielęgnacja.
Słabe, zniszczone, przesuszone i niezdyscyplinowane włosy.
Odżywka stylizująca w postaci lekkiej pianki łączy w sobie podstawy pielęgnacji i stylizacji. Pozwala dowolnie modelować i kształtować fryzurę, regenerując włosy, nie obciążając ich i nie sklejając. Formuła Keratin Mix zawiera wyjątkową kombinację keratyny, Keratrix i creatine, która wykazuje niezwykłe działanie regenerująco - ochronne włosów:
- uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa,
- poprawia kondycję i nadaje połysk zniszczonym włosom,
- zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie,
- chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi.


Opinia:
Odżywka ma przede wszystkim mocny zapach, który nie każdemu może pasować. Mojej mamie się nie spodobał, ale wiadomo to kwestia gustu. Odżywka posiada pompkę, co jest plusem, jak widać na poniższym zdjęciu, zaraz po wyciśnięciu dostajemy delikatną piankę, a po paru sekundach po prostu się rozpuszcza. Ułatwia to aplikację na włosach. Jak już pisałam zauważyłam, że ładnie podkreśla fale, ale jako stylizacja krótkich włosów nie sprawdza się tak dobrze. Mam twierdzi, że nie utrwaliła jej fryzury, nie zauważyła żadnego efektu. Wg niej to po prostu zwykła pianka, a nie odżywka. Plusem jest to, że nie skleja włosów, ale nie ma mowy o dużym utrwaleniu.
 

Podsumowując, produkt ma fajne opakowanie i aplikator, jednak nie utrwala fryzury i nie zauważyłyśmy odżywienia. Ja mam raczej proste włosy (pianka podkreśliła lekko fale po warkoczu), ale myślę, że na włosach kręconych do podkreślenia skrętu sprawdziłby się lepiej.


Produkt otrzymałam od firmy Marion i nie wpływa to w żaden sposób na moją recenzję.

instagram