20 lakierów idealnych na święta

 Na blogu ukazały się już posty z lakierami idealnymi na lato i jesień, dlatego tym razem postanowiłam pokazać Wam moje typy lakierów na święta. W tym okresie bardzo lubię na paznokciach przede wszystkim czerwienie, granaty, bordo oraz złoto. W tym wpisie pokażę Wam aż 20 moich typów, mam nadzieję, że czymś się zainspirujecie, może jakiś kupicie albo odnajdziecie go w swoich zbiorach. Na początek klasycznie, czyli czerwienie. Bardzo lubię je solo jak i w połączeniu ze złotym lakierem. Na zdjęciu znalazł się też pomarańczowo-czerwony kolor z mnóstwem drobinek.

Od lewej: Lovely Gloss like gel nr 229, Essie Too too hot, Essie Snap Happy, Miss Sporty Clubbing Colours nr 304.Moimi faworytami na sezon zimowy oraz świąteczny są odcienie bugundowe, buraczkowe i bordo.
Od lewej: Lovely Gloss like gel nr 237, Golden Rose Rich Color nr 28, piaskowy lakier z Wibo Wow glamour sand nr 2, Wibo Express growth nr 169, Golden Rose Rich Color nr 105, Essie Bordeaux.Następnie wybrałam fioletowe oraz granatowe lakiery. Są wśród nich piaski, lakiery połyskujące oraz z drobinkami.
Od lewej: Mariza nr 58, Sally Hansen Salon Manicure Lovels Me Not, lakier piaskowy Wibo Wow glamour sand nr 3, Eveline Mini Max nr 425, Lovely Blink Blink nr 2.Kolejna grupa lakierów to srebrne i złote. Lubię je zarówno solo jak i w połączeniu z innymi lakierami. Mój najprostszy sposób na troszkę inny manicure to pomalowanie wszystkich paznokci na jeden kolor oprócz serdecznego, który maluję brokatowym lakierem. Od razu inaczej się prezentuje. Przykład takiego manicure poniżej.
Od lewej: lakier z refleksami Wibo Express growth nr 471, mrożony lakier Editt nr 11, mrożony lakier Editt nr 10, Lovely Snow Dust nr 1.
Osobiście nie przepadam za zielenią na paznokciach, jednak odszukałam w swoich zbiorach ten oto lakier i wydaje mi się, że w połączeniu z innym lakierem, np. brokatowym będzie dobrze wyglądał. To taki "choinkowy", butelkowy kolor, można nim też zmalować właśnie jakiś wzorek na paznokciach. Jest to lakier Fash'n Studio firmy Astor nr 079.


I tak prezentuje się gromadka lakierów, które według mnie idealnie pasują na święta i zimę. Mam nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. 


 

Napiszcie, czy któryś lakier szczególnie Wam się spodobał, czy macie jakieś z tych lakierów w swoich zbiorach i na jakie kolory na paznokciach stawiacie właśnie podczas świąt i zimy. Możecie też wstawiać linki do swoich postów z lakierami świątecznymi czy manicure.

instagram