Manicure: świąteczny (propozycja nr 2)

Witajcie Kochani! Dzisiaj już I Dzień Świąt. W poprzednim poście pokazywałam Wam pierwszą propozycję świątecznego manicure. Dzisiaj postanowiłam dodać kolejny taki post. Mam nadzieję, że ten mani zainspiruje Was i stworzycie coś równie ciekawego ;).


Do tego manicure użyłam trzech lakierów. Bazę stanowi lakier z Eveline Mini Max nr 425, to piękny głeboki granat z satynowo-perłowym wykończeniem. Następnie pomalowałam paznokcie lakierem z Lovely Blink blink nr 2 - to lakier z mnóstwem drobinek i brokatem. I na serdecznym palcu dodałam nieco złotego lakieru. To słynny już lakier piaskowy z Lovely Snow Dust nr 1, który muszę przemycić niemal w każdym manicure ;).
Blink blink jest przepiękny! Żałuję tylko, że nie mam innych kolorów, koniecznie muszę się rozejrzeć za podobnymi lakierami. 


I tak prezentują się moje świąteczne paznokcie. Cudownie się mienią - lubię taką "choinkę" na paznokciach zwłaszcza zimą. Wtedy można poszaleć z brokatem ;).I jak Wam się podoba taki manicure? Co o nim sądzicie? I czekam na Wasze propozycje świątecznych pazurków. Miłego świętowania!

instagram