Wielka Wymiana Książkowa, czyli Przeczytaj i podaj dalej V edycja


Nie mogłam uwierzyć, że to już piąta edycja tak genialnej inicjatywy, czyli Wielkiej Wymiany Książkowej organizowanej przez Magdę z bloga savethemagicmoments. Oczywiście nie mogłam jej przegapić i po raz kolejny wzięłam udział. Uwielbiam czytać książki, jednak rzadko wracam do jakiejś po raz drugi (chyba, że to poradnik lub mój ulubieniec), dlatego chętnie dam im drugie życie i podaruję komuś innemu. Wielka Wymiana Książkowa to idealna okazja, dlatego jeśli i Ty masz w swoich zbiorach książki, do których już nie wrócisz, to nie pozwól, aby zalegały na półkach i zajmowały miejsce, a wymień je na inne, interesujące tytuły. 


SZCZEGÓŁY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ, CZYLI O CO CHODZI?

1. Wymiana trwa od 15 kwietnia do 22 kwietnia 2018r. 
2. Tak jak sama nazwa brzmi - to WYMIANA, książki można wymieniać, ale ich nie sprzedajemy. Ponosimy tylko koszty wysyłki. Książki wysyłamy listem poleconym tak, abyśmy mieli pewność, że nic się nie zgubi po drodze. 
3. W wymianie może wziąć udział KAŻDY, nie tylko bloger. 
4. Jeśli chcesz dołączyć, wystarczy, że opublikujesz swoją listę książek (tytuł, autor) wraz ze zdjęciami i ich stanem (np. bardzo dobry, dobry, średni, wypisz wady) na swoim blogu/facebooku/instagramie. Jeśli publikujesz je na IG bądź FB dodaj hasztag: #przeczytajipodajdalej5 (będzie łatwiej odnaleźć propozycje do wymiany). 
5. Umieść link do swojego zdjęcia/wpisu u organizatorek pod wpisem dotyczącym Wielkiej Wymiany Książkowej - u Magdy tutaj: KLIK, u Dagmary tutaj: KLIK, dzięki temu więcej osób do Ciebie trafi.
6. Jeśli natomiast widzisz interesujący Cię egzemplarz u kogoś, napisz mu o tym w komentarzu, że chętnie się wymienisz, podając namiary do spisu swoich książek bądź podaj tytuły. Jeśli tą osobę coś zainteresuje da Ci znać, a resztę ustalacie już na priv (na maila podajecie sobie adresy i ustalacie szczegóły wysyłki).

Jeśli spodobała Ci się jakaś książka u mnie, wystarczy, że napiszesz mi o tym w komentarzu pod tym wpisem. Najlepiej będzie, jeśli podasz od razu link do swojego wpisu/zdjęcia lub po prostu wstawisz je w komentarzu tak, abym mogła zobaczyć, co oferujesz w zamian. Jeśli się dogadamy, podajemy sobie maile i tam ustalamy szczegóły. Myślę, że wszystko jasne, także zapraszam do wymiany!


MOJE KSIĄŻKI DO WYMIANY


1. "W pogoni za torebką" Michael Tonello - stan bardzo dobry
2. "Idealna" Magda Stachula - stan bardzo dobry3. "Obudź się Kopciuszku" Natalia Sońska - stan bardzo dobry
4. "Hygge. Klucz do szczęścia" Meik Wiking - stan bardzo dobry5. "Marcowe fiołki" Sarah Jio - stan bardzo dobry
6. "Kiedy zapomnisz" Jennie Shortridge - stan bardzo dobry
7. "Pocztówki prosto z serca" Ella Griffin - stan bardzo dobry
8. "Jestem nudziarą" Monika Szwaja - stan dobry9. "Fanaberie" Jolanta Wrońska - stan bardzo dobry
10. "29" Adena Halpern - stan bardzo dobry11. "Sztuka prostoty" Dominique Loreau - stan bardzo dobry - wymiana z Socjopatką
12. "Zaklinacz czasu" Mitch Albom - stan bardzo dobry
13. "I wtedy to się stało" Linda Green - stan bardzo dobry ZAPRASZAM DO WYMIANY!
To wszystkie książki, jakie mam dziś do wymiany, zatem zapraszam do podawania swoich propozycji, jeśli coś Was zainteresowało. Dodam jeszcze, że bardzo lubię poradniki, książki rozwojowe, kryminały. Jednak jestem otwarta na wszelkie propozycje, wszystkie rozważę i jeśli coś wpadnie mi w oko to chętnie się wymienię.

instagram