Manicure na Walentynki i nie tylko na tę okazję | Febnails


Dziś zapraszam Was na kolejny wpis z serii Febnails, w której razem z innymi dziewczynami - blogerkami poruszamy tematy dotyczące paznokci. To już druga niedziela z nami. Ostatnio opowiadałam Wam o tym, jak dbać o paznokcie i co to jest manicure shea. Tym razem będzie krótko i prosto, ponieważ pokażę Wam stylizację paznokci. Postanowiłam nie robić typowego manicure walentynkowego, ponieważ jest ich mnóstwo na blogach. Nie każdy też chce mieć na paznokciach serduszka czy inne oznaki tego święta. Lubię Walentynki, ale z makijażem i manicure nie przesadzam. Walentynki wcale nie muszą oznaczać czerwonych, serduszkowych, słodkich paznokci czy różowego makeup'u. Tym razem postawiłam na zgaszone pastele i geometryczny wzór. 


Kolor, który wiedzie prym w tym manicure to Warming Memories z NeoNail. Na paznokciu na palcu serdecznym postawiłam na akcent w postaci geometrycznego wzoru. Jego tłem jest Pink Peach Milk z Semilac. Nieregularne kropki na palcu środkowym wykonałam sondą - czarnym, białym i złotym lakierem również z Semilac. Zdjęcie wykonałam kilka dni po zrobieniu paznokci, mam je już ponad dwa tygodnie i gdyby nie widoczny odrost (głównie na paznokciach palców wskazujących - tak, te rosną u mnie szybciej!), mogłabym je nosić jeszcze kolejny tydzień. Myślę, że dotrwają do Walentynek, a następnego dnia je zmyję i stworzę coś innego.Mam nadzieję, że ten wpis Wam się spodobał i w jakiś sposób Was zainspiruje. Koniecznie zajrzyjcie także do dziewczyn i sprawdźcie, jakie paznokciowe wpisy ukazały się u nich.
 Natalia enestelia.pl
Justyna blankita.pl
Natalia elfnaczi.pl 
Patrycja beautypediapatt.blogspot.comI na koniec mały bonus, czyli stylizacja w iście Walentynkowym, różowym klimacie :).


Co sądzicie o tych kolorach? Lubicie nosić takie na swoich paznokciach? Jak wyglądają Wasze walentynkowe stylizacje? A może w ogóle nie przywiązujecie do tego wagi?

instagram