Letni manicure hybrydowy od Victoria Vynn | Zatrzymać lato

victoria vynn manicure hybrydowy blog

Na przekór jesiennej aurze postanowiłam zmalować coś w letnich kolorach, aby choć jeszcze przez chwilę się nim cieszyć i zatrzymać go na dłużej. Uwielbiam pastele i na moich paznokciach często goszczą właśnie takie kolory. Tym razem wykorzystałam lakiery marki Victoria Vynn - to nowa marka dla mnie, choć już wcześniej znana, gdyż widziałam piękne stylizacje na wielu blogach. W tym poście zobaczycie moją propozycję manicure, a także dowiecie się, czym zaskoczyła mnie ta marka. Zapraszam zatem dalej!

victoria vynn blue wave hawaii beach


Lakiery hybrydowe Victoria Vynn - co mnie zaskoczyło?


Marka Victoria Vynn posiada w swoim asortymencie mnóstwo różnych kolorów. Na początek wybrałam dwa piękne odcienie kojarzące mi się z latem, niebem, słońcem i wakacjami. Wiele osób stroni od takich kolorów, jednak nie ma się czego bać - świetnie prezentują się zarówno solo jak i w duecie. Hawaii Beach (nr 147) to piękny odcień żółtego, nieco przygaszony, pastelowy, delikatny, w żadnym wypadku nie jest to neon, który mocno rzuca się w oczy. Drugi kolor to Blue Wave (nr 151) - ponownie nazwa kojarzy się z wakacjami, morskimi falami, a sam odcień z kolorem nieba czy morskich fal. 

Po otwarciu buteleczek byłam bardzo zaskoczona konsystencją lakierów - są nieco rzadsze od znanych mi wcześniej lakierów hybrydowych i bałam się, że będę miała problem z ich aplikacją. Jednak nic bardziej mylnego. Nie miałam problemów z nałożeniem lakierów na płytkę paznokcia, nic się nie rozlewało, a kolory były na tyle intensywne, że dwie warstwy spokojnie wystarczyły, aby pokryć całą płytkę i żeby nic nie prześwitywało.

Posiadam także bazę i dwa różne topy z Victoria Vynn. Baza Mega Base, w przeciwieństwie do kolorowych lakierów, jest bardzo gęsta, dzięki czemu możemy łatwo z nią pracować, aby wyrównywać płytkę czy budować krzywą C. Mega Top to tradycyjny top, który musimy przemyć po utwardzeniu w lampie cleanerem, natomiast top No Wipe już nie wymaga przemywania warstwy dyspersyjnej, także świetnie się sprawdzi np. przy różnych ozdobach.
 

victoria vynn blue wave hawaii beach manicure hybrydowy

Moja propozycja manicure jest bardzo prosta, ale myślę, że efektowna. Połączenie dwóch letnich kolorów - błękitu z żółtym ciekawie się prezentuje, a przy okazji przypomina mi o wakacjach i lecie. Na paznokciu palca serdecznego wykonałam delikatny wzór z serduszkami.

victoria vynn blue wave hawaii beach blog

Co sądzicie o takim połączeniu kolorów? Jak Wam się podoba? A może nie możecie się przekonać do takich odcieni na paznokciach i stawiacie na bardziej bezpieczne kolory?
 

instagram