Manicure: piękne bordo na jesień

Dawno nie pokazywałam Wam żadnego mani, dlatego postanowiłam to nadrobić. Jesień to czas, gdy u mnie na paznokciach królują głównie burgund, bordo, czerwienie, czasem fiolety i brązy. W ulubieńcach pisałam o lakierze z Golden Rose nr 105 z serii Rich Color. Dziś chciałabym Wam pokazać jak wygląda na paznokciach.


Ten lakier kupiłam w lutym i do tej pory ma świetną konsystencję i nic się z nim nie dzieje. Lakiery z tej serii są moimi ulubionymi. Długo się utrzymują, czasem nawet tydzień. Bardzo szybko schną, co jest oczywiście zaletą, kiedy się spieszymy i nie chcemy czekać w nieskończoność. Wystarczą dwie warstwy lakieru, żeby paznokcie były dobrze pokryte. Te właściwości ma i ten lakier, dodatkowo pokryty top coatem potrafi wytrzymać jeszcze dłużej a dodatkowo ładnie się błyszczy.Żeby nie było nudno, postanowiłam dodać mały akcent w postaci lakieru z Lovely Snow Dust nr 1, który uwielbiam! Myślę, że całość ładnie ze sobą współgra. Złotko z Lovely wykorzystywałam nie raz, choćby z szaro-brązowym lakierem z Rimmela [tutaj].
Poniżej masa zdjęć - lakier miała swoje 5 minut i aparat chciał ze mną współpracować, więc warto to wykorzystać ;)).


I na koniec mała ciekawostka. W poście pokazałam lakier Golden Rose Rich Color nr 105, który na paznokciach wygląda jak lakier z serii Color Expert nr 29 ale w buteleczce ;). Ten drugi na paznokciach wychodzi o wiele ciemniejszy. Jak widzicie nie warto ufać odcieniom w buteleczkach, warto przed zakupem obejrzeć swatche czy zdjęcia w Internecie.I jak Wam się podoba ten lakier? A może macie go w swoich zbiorach? Lubicie lakiery z Golden Rose? I napiszcie jakie kolory królują jesienią u Was na paznokciach.

instagram