Przegląd miesiąca: wrzesień


Na samym początku chcę Was przeprosić za moją długą nieobecność, która była spowodowana przeprowadzką i brakiem dostępu do Internetu. Z tego względu wyniki konkursu ukażą się niebawem, jak tylko podliczę głosy. A dziś przybywam do Was z przeglądem września. Zapraszam do czytania!

1. Obejrzane filmy

Pierwszy film, o którym wspomnę w tym poście nosi tytuł "Niebo istnieje naprawdę". Obejrzałam go w podróży, ponieważ nie lubię siedzieć bezczynnie, wolę poczytać czy coś obejrzeć. Film opowiada o rodzinie, w której mały czteroletni chłopiec twierdzi, że podczas operacji widział niebo. Dobry film, nie tylko o wierze, niebie, ale i o miłości. Odtwórca małego Coltona bardzo mnie urzekł, świetna rola! Film godny uwagi i polecenia.

Drugim filmem, który obejrzałam i polecam będzie "Blue Valentine". To dość nietypowy film, opowiadający o pewnym małżeństwie, które przechodzi kryzys. Starają się odbudować ich związek i obudzić na nowo miłość. Podoba mi się, że film jest zrobiony w taki sposób, że widzimy na przemian małżeństwo obecnie i jako parę nastolatków. Obejrzałam go ze względu na aktora, który w nim grał - Ryana Goslinga.


2. Przeczytana książka
Niestety wrzesień był praktycznie bezksiążkowy. Dokończyłam tylko czytać "Jestem nudziarą" (Monika Szwaja), ale to raczej luźna, nie wymagająca dużego skupienia książka "na lato".3. Najczęściej słuchana piosenka

Tym razem słuchałam takich piosenek jak: "Eye of the Needle" Sia, "Geronimo" Sheppard oraz "Riptide" Vance Joy. I coś polskiego, czyli "Zawsze do celu" Najlepszy przekaz w mieście.


4. Wydarzenie
To oczywiście znalezienie nowego mieszkania i rozpoczęcie nowych studiów. Głównie wrzesień upłynął na szukaniu mieszkania i pakowaniu się. Z tego powodu nie miałam czasu na nic więcej. Teraz już troszkę wszystko się ustatkowało, więc mam nadzieję, że będę miała czas na więcej rzeczy i aktualizację bloga.

5. Ulubiony program
Ostatnio oglądałam "Mam talent", jeśli tylko znalazłam na to czas. Szczególnie lubię te początkowe odcinki, gdzie możemy zobaczyć przeróżnych ludzi z przedziwnymi "umiejętnościami". Śmiechu jest co nie miara :), choćby występ 3-latka, który niesamowicie mnie urzekł :).


6. Kanał na Youtube, który polecam
Kiedyś na facebooku Maleńka bloguje wspomniała o weselach i teledyskach weselnych i wprowadziła mnie w "weselny klimat" ;P. Tam odkryłam teledyski ślubne na kanale: poznanskivideostudio. Świetnie zrobione krótkie filmiki podsumowujące ślub i wesele. Na kanale znajdziemy też inne filmiki, np. z przygotowań czy chrzcin.Dajcie znać, co Wam przypadło do gustu we wrześniu, co przeczytałyście czy obejrzałyście ciekawego, gdzie byłyście, jak spędzałyście czas. Pozdrawiam i do następnego!

instagram