Wishlista z dresslink | beauty & accessories


Jak zapewne wiecie, uwielbiam tworzyć wishlisty i oczywiście je realizować. Niedawno pokazywałam Wam wishlistę świąteczno-zimową. Udało mi się zrealizować kilka punktów, ale mam nadzieję, że niedługo odhaczę większość z nich. 

Tym razem pokażę Wam rzeczy ze strony dresslink, które wpadły mi w oko. Jakiś czas temu dostałam kupon na wykorzystanie go na owej stronie, więc postanowiłam pokazać Wam co mnie zainteresowało i z jakich rzeczy wybiorę sobie coś dla siebie. Postawiłam przede wszystkim na rzeczy kosmetyczne, abym mogła Wam je potem pokazać na blogu - np. naklejki w poście z manicure. Jeśli chcecie zobaczyć te rzeczy w powiększeniu, ich ceny czy inne zdjęcia wrzucane przez kupujących wystarczy kliknąć w link pod zdjęciem.

Bardzo ciekawią mnie pędzle, które wyglądają jak te z Real Techniques. Są bardzo podobne i chciałabym sprawdzić, jak wyglądają w rzeczywistości. Szczególnie interesuje mnie duży pędzel do pudru.

Uwielbiam malować paznokcie, ostatnio przerzuciłam się na hybrydy, ale od czasu do czasu także sięgam po zwykłe lakiery. Te naklejki są bardzo ładne i myślę, że wykorzystam je zarówno w zwykłym manicure jak i hybrydowym.

 KLIKTo jajeczko do makijażu także mnie zainteresowało. Widziałam je już na kilku blogach i jestem ciekawa jak wypada w porównaniu z innymi gąbeczkami do makijażu.


Na koniec chciałam Wam pokazać jeszcze dwa naszyjniki, które widziałam u wielu dziewczyn nagrywających filmiki na youtube. Bardzo mi się podobają!

 KLIK                                                                                 KLIK


Mam nadzieję, że wybiorę coś dla siebie i będę zadowolona z mojego zamówienia. Miałyście do czynienia z tym sklepem? Co myślicie? Wpadło Wam coś w oko?

instagram