Manicure hybrydowy: róż w nieco innym wydaniu

Prawie trzy tygodnie temu pokazywałam Wam manicure wykonany zwykłymi lakierami. Tym razem wykonałam hybrydę na moich naturalnych paznokc...


Prawie trzy tygodnie temu pokazywałam Wam manicure wykonany zwykłymi lakierami. Tym razem wykonałam hybrydę na moich naturalnych paznokciach. Użyłam tutaj moją nowość, którą mogłyście zobaczyć w poście z zakupami - Strong White z Semilac. Powiem szczerze, że dopiero się uczę nim posługiwać, bo jest to ciężki kolor, który wymaga precyzji. Myślę, że następnym razem będzie już lepiej. 


Lakiery, które zastosowałam w tym manicure to: Pink Rock 007 z Semilac (na palcu środkowym i kciuku), wspomniany już Strong White 001 również z Semilac na palcu serdecznym oraz Forever Calm z NeoNail na pozostałych dwóch paznokciach. Na biały lakier dodatkowo nałożyłam Syrenkę i przykleiłam naklejkę - piórko.


Według mnie wszystkie kolory dobrze ze sobą współgrają, a piórko jest połączeniem każdego z nich. Ten manicure mam już dwa tygodnie i nadal wygląda bardzo dobrze, a i odrosty są niewielkie.


Jak Wam się podoba takie połączenie? Lubicie takie kolory?

Powiązane posty, które mogą Cię zainteresować

33 komentarze