Co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego? | Zestaw startowy Indigo | Mój manicure z Indigo


Paznokcie są naszą wizytówką. Każda z nas chce, żeby dobrze wyglądały i były zadbane. Coraz więcej kobiet decyduje się na manicure hybrydowy, który jest bardziej trwały i wygląda nienagannie o wiele dłużej niż manicure wykonany tradycyjnymi lakierami. W tym wpisie pokażę Wam jak wygląda zestaw startowy Indigo, co wchodzi w jego skład, a także manicure wykonany przy jego pomocy. Już na początku można zauważyć, że zestaw różni się nieco od dostępnych zestawów na rynku. Jest o wiele bardziej wyposażony i zawiera więcej elementów. W pudełku mamy naprawdę wszystko, co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego i jego usunięcia, a także kilka dodatkowych rzeczy. 


W zestawie znajdziemy przede wszystkim lampę LED z trybem 30 i 60 sekund oraz: bazę - Protein Base i dwa topy: Crystal Top Coat oraz Dry Top, który nie ma warstwy dyspersyjnej. Otrzymujemy także aż trzy kolorowe lakiery: Chic Nude, Ibiza Chill z kolekcji Natalii Siwiec i Vitamin C.


Kolejne produkty, jakie znajdziemy w Gel Polish Set to Remover oraz Cleaner Super Shine Effect, którego używamy tylko na koniec stylizacji, po użyciu Crystal Top. Mamy także Cleaner w pędzelku, którego stosujemy wyłącznie do przygotowania płytki oraz do usunięcia warstwy dyspersyjnej bazy. W podobnym opakowaniu mamy bezkwasowy primer, który nakładamy na naturalną płytkę, w celu zwiększenia przyczepności i ochrony przed zapowietrzeniem. Dodatkowo zestaw zawiera Gel Brush White, który nadaje się pod efekt chromu Metal Manic Light Gold i Silver, a także oliwkę z pipetą, która przepięknie pachnie.


Akcesoria jakie znajdziemy w pudełku to waciki bezpyłowe, do służą do odtłuszczenia powierzchni paznokcia i usuwania warstwy dyspersyjnej po zakończonej stylizacji, ręcznik, dwa pilniki 100/180, dwie polerki: 220/280 i 100/180, 10 drewnianych patyczków a także zestaw folii do zdejmowania hybryd.


Jednak to nie wszystko! W zestawie znajdziemy także popularny pyłek - syrenkę oraz trzy Metal Manix'y: złoty, srebrny i Metal Manix Multi Chrome, który daje efekt tafli lustra oraz aplikator, którym możemy go nałożyć.


Poniżej manicure wykonany produktami marki Indigo. Użyłam Chic Nude oraz Metal Manix Multi Chrome. Dopiero uczę się z nimi pracować, gdyż konsystencja nieco się różni od produktów innych marek.


I jak Wam się podoba ten zestaw? Powiem szczerze, że ja jestem zachwycona jego zawartością. Oprócz standardowych produktów w pudełku znajdziemy o wiele więcej. Ten asortyment z pewnością wykracza poza podstawowy zestaw i różni się od innych zestawów startowych. Już niebawem będzie dostępny na rynku, a jego cena to 269zł.

Aktualizacja z dn. 07.10.16r.: Zestaw startowy jest już dostępny i można go kupić na stronie Indigo.


Wykonujecie manicure hybrydowy? Lubicie lakiery Indigo? Co sądzicie o tym zestawie?

instagram