Zakochaj się w jesieni: dlaczego warto polubić jesień?| Podsumowanie akcji


Przez cztery niedziele spotykaliśmy się w serii Zakochaj się w jesieni. To akcja, którą zorganizowałam razem z trzema innymi blogerkami. Chciałyśmy pokazać, że jesień nie musi być nudna, że można się z nią polubić. Pokazywałyśmy sposoby na jesienną nudę, na spędzanie wieczorów, było wiele inspiracji, także tych kosmetycznych. Jednak skupiłyśmy się nie tylko na kosmetykach. Chciałyśmy, żeby było różnorodnie, ciekawie i nieco inaczej. Czy nam się udało? Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tak. Każda z nas przygotowywała wyczerpujące wpisy, na swój sposób interpretowała temat, było wiele naprawdę ciekawych postów.

A i od Was, Drodzy czytelnicy, otrzymałyśmy wiele pozytywnych komentarzy odnośnie naszej akcji. Wiele z Was pisało na naszych blogach, że lubicie tę serię, że nie możecie się doczekać, jaki wpis będzie następny i że śledzicie nasze poczynania. Poniżej przytoczyłam kilka komentarzy, które zostawiliście na moim blogu, a także to, co napisała Karolina z bloga światkosmetykoholiczki o naszej akcji. W imieniu swoim i pozostałych dziewczyn, bardzo Wam dziękujemy.

Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja i jeszcze nie raz Was zaskoczymy. Oczywiście dziękuję także dziewczynom - Kasi, Natalii i Agnieszce, które zechciały podjąć się tego małego wyzwania, bo trzeba przyznać, że było to wyzwanie - nie zawsze miałyśmy czas, było tysiąc innych spraw na głowie czy po prostu padały sprzęty. Jednak mimo różnych przeciwności udało się i stworzyłyśmy wspólnie 16 wpisów. Tym samym udowodniłyśmy sobie i innym, że blogerki mogą się zjednoczyć i połączyć wspólnie siły, że nie ma między nami rywalizacji czy zazdrości, jak niektórzy mogą myśleć. To także świetny sposób na bliższe poznanie innych dziewczyn, także zachęcam i was do robienia czegoś wspólnie. 

Chciałabym teraz krótko przypomnieć, jakie były tematy i wpisy, które ukazały się na moim blogu podczas naszego cyklu.

I: Zainspiruj się! [tutaj wpis]
W tym poście pisałam o książkach i filmach na jesienne wieczory, a także o woskach zapachowych umilających ten czas. Podałam mnóstwo propozycji w różnych kategoriach, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wspomniałam również o hobby i podałam wiele ciekawych możliwości na spędzanie czasu i odkrywanie swoich pasji.


II: Zaplanuj pielęgnację! [tutaj wpis]
Ten wpis poświęcony był pielęgnacji i zabiegom, jakie chcemy wykonywać jesienią. Chciałyśmy zmobilizować także i Was do staranniejszego dbania o siebie, o swoją skórę, twarz, włosy, dłonie, ale także o siebie od wewnątrz. W moim poście napisałam m.in. o kremowaniu włosów, dbaniu o paznokcie, czy o właściwościach siemienia lnianego.


III: Postaw na kolory! [tutaj wpis]
W tym wpisie zaproponowałam lakiery do paznokci, pomadki i kredki do ust na jesień. Pokazałam wiele różnych produktów i odcieni, choć przeważały takie w kolorze bordo. Jesień to taki czas, kiedy uwielbiam mocniejsze kolory i staram się je przemycić jako akcent czy to na ustach czy paznokciach.


IV: Stwórz coś nowego! [tutaj wpis]
Ostatni post zinterpretowałyśmy na wiele sposobów: były projekty diy a także przepisy na coś słodkiego. Sama zaproponowałam przepisy na pyszne muffinki, których wykonanie nie zajmie dużo czasu.


A jeśli jeszcze nie czytaliście wpisów z tej serii to zachęcam do nadrobienia zaległości! Zajrzyjcie także na blogi dziewczyn i do ich wpisów (blogi dziewczyn podlinkowałam na początku). Bardzo się cieszę i dziękuję raz jeszcze za miłe słowa, Wasze komentarze i dyskusje. Mam nadzieję, że choć trochę poskromiłyśmy jesień i udowodniłyśmy, że nie jest taka zła oraz że jest to także dobry czas na zmiany, większe dbanie o siebie czy odkrycie nowego hobby. 
Oczywiście to nie koniec i myślę, że jeszcze kiedyś zorganizujemy jakąś fajną akcję!

instagram